14.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Ďuriš Nicholsonová chcela potupiť Uhríka, schytala to ale sama. „Lucka, Lucka, ty si na tomto svete zbytočná ako semafor na konci slepej ulice!“

Nosenie rúšok a respirátorov odsúdili viaceré vedecké aj lekárske kapacity, ktoré vysvetlili i príčiny prečo by ich ľudia nemali mať dlhší čas na tvári. Žiaľ, márne. Proti ich noseniu bojujú aj viacerí poslanci a europoslanci, ktorí ich však na oficiálnych miestach v zahraničí na tvári majú.

Má iba kopec rečí, no skutek utek. I tak sa zvykne hovoriť o človeku, ktorý niečo iné hovorí a niečo iné robí. Takým by, zdá sa, mohol byť aj europoslanec a šéf hnutia Republika Milan Uhrík. Kým v europarlamente, na protestoch či vo videách a statusoch brojí proti rúškam a respirátorom, na niektorých miestach „stiahne chvost“ a pekne si ich na tvár nasadí. Takým bola aj bratislavská letisková hala, v ktorej čakal Uhrík na lietadlo. Jeho rúško na tvári a neskôr respirátor v lietadle neušli pozornosti jeho kolegyni z europarlamentu Lucii Ďuriš Nicholsonovej, ktorá ho nielen odfotila, ale v statuse i „nabonzovala“.

Ďuriš Nicholsonová chcela potupiť Uhríka, schytala to ale sama. „Lucka, Lucka, ty si na tomto svete zbytočná ako semafor na konci slepej ulice!“
Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová „načapala“ svojho kolegu Milana Uhríka na letisku s rúškom na tvári. Chcela ho ponížiť, no jej „pomsta“ sa otočila voči nej. Zdroj: FB Lucia Ďuriš Nicholsonová

Príbeh špeciálne venovaný Uhríkovým oklamaným voličom

„Neuveriteľná story. O ouci, ktorá sa hrala na Spidermana. Toto je pravdivý príbeh o hrdinovi Milanovi Uhríkovi. Špeciálne ju venujem jeho oklamaným voličom,“ píše v úvode Ďuriš Nicholsonová, ktorá ho zachytila ráno v odletovej hale bratislavského letiska a tiež v lietadle, kde sedel v prvej triede. „Sedel v nej poslušne s FFP2 respirátorom. Doma vykrikuje, že ste OUCE, keď nosíte masky a respirátory. Jeho oddaní sympatizanti potom napadajú predavačky v Lidli za povinné nosenie rúšok. Btw, na tú prvú triedu sa mu skladajú všetci. Aj jeho OUCE,“ pokračuje v statuse europoslankyňa a upozorňuje, že tento príbeh ani zďaleka nekončí. „Teraz večer letím z BXL (Bruselu – pozn. red.) do Viedne ja. Ekonomickou triedou. Z presvedčenia. A koho nevidím na letisku? Hrdinu Milana Uhríka, ktorý ani náhodou neni OUCA. Hrdina sedí na letisku v chirurgickom rúšku. Vie, že ho vidím a je mu to trápne,“ konštatuje Ďuriš Nicholsonová.

Kto z nich klame? „Vakcinátorka“ Ďuriš Nicholsonová, alebo „bežný človek“ Uhrík? (VIDEO)

„Keď vyzvú, aby ako prví nastúpili do lietadla pasažieri prvej triedy, zdvihne sa Milan Uhrík. Inak, to je ten nezaradený poslanec EP, ktorého nepustia k žiadnej legislatíve a tak nikto nevie, za čo berie plat, ale zásadne lieta prvou triedou. Lebo veď OUCE mu to zaplatia. Hrdina Milan Uhrík teda nastupuje do lietadla, ale stopnú ho, lebo nemá FFP2. Letuška mu ho teda podá a on si ho poslušne nasadí. Aj hrdinovia občas misia byť OUCE. Hlavne za hranicami, kde majú úplne všetci na háku, že nejaký Uhrík sa doma hra na spidermana. A potom ho už len vidím, ako sedí pohodlne v predných sedadlách, ústa a nos ma prekryté respirátorom FFP2 a čaká na svoj pohár prosecca,“ opisuje situáciu europoslankyňa, s ktorou sa pustil šéf hnutia Republika v lietadle do krátkeho rozhovoru.

Lucia Nicholsonová: Banda amatérov odovzdala vládu vekslákovi spred Prioru

Tak strašne chcete byť tou spravodlivou, až je to smiešne

Pýta sa ma: „Neodfotíte si ma?“

Hovorím: „Odfotím. Uznajte, že toto si musím odfotiť.“

Pýta sa: „A nie je to trochu detinské?“

Hovorím: „Fotiť pravdu a ukázať ako klamete ľudí nie je detinské.“

Po týchto slovách postupuje Ďuriš Nicholsonová ďalej do ekonomickej triedy lietadla medzi úplne normálnych cestujúcich. „Všetci máme FFP2 a tak je to v poriadku. Možno sme OUCE, ale aspoň nie pokryteckí klamári,“ dodáva na samý záver statusu europoslankyňa. Myslíte si, že ľudia v diskusii pod statusom jej odhalenie ocenili? Omyl! Nepomohlo jej to k popularite ani k sympatiám, to skôr naopak. Však posúďte sami. „Zlo rozosieva zlo… Pani Nicholsonová, mysleli ste si, ako ste naložili pánovi Uhríkovi a hľa, trištvrte z komentárov vás zdupali pod čiernu zem. Nuž, viac k tomu nemám čo dodať… v komentároch máte naložené dostatočne,“ odkázala europoslankyni Alenka Kony Longauerová.

Europoslanci a únia na nás opäť „šijú búdu“ Zrejme bude zle ako ešte nebolo, vypočujte si Milana Uhríka

„Lucka, Lucka, ty si tak jednoduchá a hlavne si na tomto svete zbytočná ako semafor na konci slepej ulice,“ dodáva s nádychom humoru Karol Kotyan. „Lucka, máte svoje dni? Príspevok hodný žiačika ZŠ. Zaujímalo by ma, za čo beriete prachy vy?“ pýta sa Róbert Kapala. „Neviem úprimne či sa smiať alebo plakať. V poslednej dobe mám z Vás pocit, že ste jedno zlé zlé stvorenie. Nerobíte nič iné len štvete ľudí vašimi zbytočnými statusmi. My sme už unavení týmto životom… tlakom vlády… samými zákazmi… príkazmi… vyhláškami a nariadeniami. Potrebujeme pokoj a aby nás obyčajných ľudí začal niekto počúvať. Správate sa pani Lucia absolútne trápne. Nepoznám pána Uhrika, ale osobne súhlasím s názorom, že vymáhanie nosenia rúšok je protiprávne a ozaj kde nemusím si ho nedám. Ale rešpektujem ľudí okolo seba, a preto ak je treba si ho nasadím. Tak strašne chcete byť tou spravodlivou, až je to smiešne. Mám pocit ako keby ste mala 13 rokov, a presne tak sa správate,“ napísala Erika Filla.

Škandál: Europoslancom ukázali iba začiernené stránky zmlúv s farma firmami na vakcíny. Kam išli naše peniaze? (VIDEO)

Prečo vy musíte stále štvať ľudí proti sebe? Robí vám to dobre?

„Ako môže byť v europarlamente užitočná pani so základným vzdelaním. Alebo už máte maturitu či dokonca vysokú v Skalici? Myslím, že nijako. Detinský a zbytočný status ako Vaša „práca“ v europarlamente,“ skonštatoval Miroslav Urban. „Áno, nariadenia priamo z kotla EÚ v praxi… Nie medicínske, o zdravie tu nikdy nešlo, len o tyraniu. Nedávno som letela 12 hod z Frankfurtu do Mexiko City. Mala som kvalitný FFP2 zo Zornice, kus 4,50 eura. Posádka ma chcela nahlásiť… nie som idiot aby som si prešvihla zaslúženú dovolenku. Napriek medicínskej nelogike alias tyranii som si musela nasadiť čínske rúško, plné chemického svinstva… Takže madam Nicholsonová, môžete riešiť skutočné haluze z reálnych praktík, ktoré sa dejú v EÚ. Zatiaľ váš príspevok beriem ako gól do vlastnej brány, lietadlá používajú aj ľudia, ktorí necestujú len do Bruselu,“ napísala v diskusii Daniela Paculíková.

„Tak toto je cez čiaru… Prečo vy musíte stále štvať ľudí proti sebe?? Robí vám to dobre, či ste v prechode?? Či čo sa vám stalo,“ pýta sa Gabriela Raczková-Nemec. „A vy chcete ostať ešte političkou? Začali ste tiež na niečom frčať, alebo vám už úplne preskočilo? Ako viac trápnejšie statusy, ako tie čo vy sem v poslednej dobe dávate, som ešte nezažila. Igor z Trnavy začína byt voči vám začiatočník,“ pustila sa do europoslankyne Gabriela Šimková. „Lucka, je to od Vás trápne. Pred pár dňami sa vrátilo lietadlo späť kvôli cestujúcej čo nemala rúško. Keby nemal respirátor, vyviedli by ho policajti a v Bruseli už raz zabili bieleho Slováka. Ešte by si pri ňom zahajlovali. Keby ten respirátor nemal, tak by ste tu vypisovala, že ohrozoval cestujúcich v lietadle a aj posádku. A k tej 1. triede. Pred niekoľkými rokmi letel v lietadle Andrea Boccelli so svojou manželkou. On bol v 1. triede, ona v tej druhej. Pritom vieme, že Boccelli je slepý a pomoc manželky by potreboval už len kvôli tomu, ak by chcel ísť na toaletu,“ skonštatovala Jana Slončíková. „A začo konkrétne beriete plat Vy pani Nicholsonová? Čo vlastne ste urobili pre Slovensko okrem podpory lgbti komunity a poslušné beznázorové proamerické hlasovania? Čo ste spravili pre Slovákov? Konkrétne?,“ poslal europoslankyni zopár otázok Peter Kubaček.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články