25.1 C
Nitra
pondelok, 27 mája, 2024

Mesík aj Lengvarský to povedali úplne jasne, len každý hovoril o inom. Žiaľ, obaja vyslovili krutú pravdu (VIDEO)

Experimentálne vakcíny proti COVID-19 a vládni politici rozdelili svet. Áno, svet, lebo to neplatí iba pre Slovensko. Najhoršie však je, že v súčasnosti majú celú situáciu pevne v rukách nie lekári či vedci, ale predstavitelia farma firiem, ktorí rozhodujú o ľudských osudoch. A na nich zároveň až nechutne bohatnú.

V súčasnosti vyvíjajú vládni politici čoraz väčší tlak na očkovanie proti COVID-19 hoci sami musia vidieť, že je málo účinné. Uchyľujú sa dokonca k tomu, že chcú, aby bolo očkovanie experimentálnymi vakcínami povinné. A to napriek tomu, že ho Rezolúcia Rady Európy č. 2361 zakazuje! Nič to, veď farma firmy potrebujú zarábať, a tak sa bude očkovať. Povinne! Kedy sa to skončí? Zrejme nikdy, alebo až potom, keď šéfovia týchto firiem budú mať dosť a povedia – koniec! Medzi riadkami to v zostrihu videa, ktoré zverejnil Oliver Taranský, potvrdil aj minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský.

Keď povie Pfizer, že doporučuje tretiu dávku, tak to skrátka vykonáme!

V relácii Ide o pravdu sa moderátorka šéfa rezortu zdravotníctva pýtala, kedy príde ten moment, a čo ho ako ministra presvedčí, že povie, že bude potrebná aj tretia dávka. „Fakty doporučenia farma firiem. Keď skrátka povie Pfizer že áno, doporučujeme tretiu dávku, no tak to skrátka vykonáme. Tak isto ako zodpovedali pri deťoch, keď sa padol 12+, že sa môže, EMA schválila a my sme začali očkovať. Keď sa povie, že sa môže očkovať mladšie deti, tak budeme očkovať mladšie deti,“ odpovedal minister Vladimír Lengvarský.

YouTube video

Ešte vám to nie je jasné? Jeho slová zrejme už žiadny komentár nepotrebujú. Svoj názor na očkovanie, ale aj na liečbu COVID-19 má i analytik bezpečnostných rizík a vyštudovaný lekár Juraj Mesík. Jeho status o Covid pase je rozhodne nemenej zaujímavý.  

Mesík varuje: Nikto vás k ruskej rulete so zdravím a životmi vašich detí nemôže prinútiť, a nikto iný ako vy, neponesie za prípadné následky zodpovednosť

„Našťastie, praví veriaci zbytočné otázky nekladú! Hrubo zanedbaná výchova: keby tomu dieťaťu rodičia na dobrú noc pustili televízor alebo čítali propagandu v štátom kontrahovaných médiách, nekládlo by hlúpučké otázky. Vedelo by, že vycestovacia doložka alias „vakcinačný pas“ chráni pred strašnou epidémiou nocebo efektov,“ píše v úvode Mesík.

„Inak, ten spolok plagiátorov čo tu vládne, a ich kontrahované hlásne trúby to skutočne nemajú ľahké: V rovnakom čase musia tých, čo ešte nedostali ani prvú dávku vírusovej mRNA presvedčiť, že to funguje a zároveň tých, čo dostali dve dávky že nefunguje a potrebujú tretiu. A na to ešte krotiť najzbožnejších, ktorí by už chceli štvrtú, aby im nepomreli skôr, ako presvedčia tých na prvú…,“ smeje sa nad absurdnosťou očkovania Juraj Mesík a v samom závere dodáva jednu veľkú pravdu: „Nie je ľahké vládnuť – ale za tie prachy im to stojí. Najmä keď veria, že nikdy neponesú zodpovednosť.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články