22.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Doktor Hnízdil šokuje: PCR test bez ďalšieho klinického vyšetrenia má nulovú výpovednú hodnotu

V boji s koronavírusom pomáhajú lekárom aj PCR testy, ktoré odhaľujú na vírus pozitívnych ľudí. Ako sa však ukazuje, ak sa s nimi nepracuje aj ďalej, nemajú prakticky žiadnu výpovednú hodnotu.

U nás všetky „mienkotvorné“ televízie a rádiá odmietajú akúkoľvek otvorenú diskusiu medzi odborníkmi na tému COVID-19, jeho zisťovanie a liečenie. Nie je tomu tak ale v susednom Česku, kde už niekoľko takýchto diskusií prebehlo. Facebookový profil Rob Rob v zostrihu videa z  v televízii CNN Prima News ukazuje diskusiu o PCR teste, na ktorý má skúsený lekár jasný a šokujúci názor.

PCR test sám o sebe vôbec nevypovedá o tom, či ste nakazený, nákazlivý alebo chorý

Hosťami diskusie boli aj známy český lekár Jan Hnízdil a prezident Českej lekárskej komory Milan Kubek. „Pán prezident, PCR test vôbec nevypovedá o tom, že ten človek je nakazený, nákazlivý, alebo chorý. Vôbec. Vy to viete. A pokiaľ niekto tvrdí opak, tak sa mýli, alebo klame,“ hovorí v úvode zostrihu doktor Hnízdil, podľa ktorého argumentovať 30-tisícmi mŕtvymi na COVID je omyl, alebo klamstvo. „Pýtal som sa na ministerstve zdravotníctva, ale tu nikto nikdy nezdokladoval, že by bolo 30-tisíc obetí Covidu. Ide o ľudí, ktorí zomreli na rôzne choroby, mimo iného aj na Covid, ale boli pozitívne testovaní. Vy to viete,“ vysvetľuje Hnízdil prezidentovi Českej lekárskej komory.

https://www.nitranoviny.sk/doktor-hnizdil-v-snahe-o-zachovanie-zdravia-je-skryta-snaha-okliestit-prava-cloveka-na-plnohodnotny-zivot/

„O čom teda svedčí pozitívny PCR test?“ pýta sa lekára Milan Kubek. „PCR test bez ďalšieho klinického vyšetrenia má nulovú výpovednú hodnotu. Navyše, záleží na počtoch cyklov, takže je všeobecne známe, a virológovia to konštatujú, že PCR testom, keď nastavíte dostatočne vysoký počet cyklov, tak nájdete u kohokoľvek čokoľvek.

https://www.nitranoviny.sk/sokujuce-slova-lekara-pandemia-covidu-by-sa-dala-ukoncit-zo-dna-na-den-hovori-doktor-hnizdil/

Sám o sebe má však nulovú výpovednú hodnotu,“ trvá na svojom Hnízdil, podľa ktorého ak je niekto pozitívne testovaný, tak by mal byť následne skutočne vyšetrený svojím doktorom, ktorý určí či je naozaj chorý.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články