25.1 C
Nitra
pondelok, 27 mája, 2024

Šokujúci príbeh Tomáša. TOTO nečakal ani v najbujnejšom sne!

„Kde asi udělali soudruzi z NDR chybu?“ hovorí sa v jednej komédii, ktorá ale nápadne pripomína niektoré naše „zakopnutia“ pri evidencii chorých či testovaných na COVID-19. Jedno také zažil aj Tomáš Tóth.

Stalo sa vám už to, že ste niekde neboli a prišla vám odtiaľ správa, že ste tam vlastne boli? Niekomu možno áno, no to, čo v statuse opisuje Tomáš Tóth stojí skutočne nielen na zasmiatie, ale najmä na zamyslenie. Zamyslenie nad tým, ako sa vlastne u nás robia štatistiky, ktoré majú potom následok lockdowny či iné obmedzenia a nátlaky na Slovákov.

Šokujúci príbeh Tomáša. TOTO nečakal ani v najbujnejšom sne!

Spal po nočnej, nikde nebol, no jeho test vyšiel negatívne

„Ako tie čísla fungujú?“ pýta sa na úvod statusu Tomáš, ktorý vzápätí opisuje svoju neuveriteľnú skúsenosť. „Včera (sobota 25.9. – pozn. red.) som bol objednaný na testovanie v Nových Zámkoch, na ktoré som nakoniec nešiel.

Šokujúci príbeh Tomáša. TOTO nečakal ani v najbujnejšom sne!

Ani som to nezrušil, fyzicky som tam nebol, proste som sa na to vykašľal jak politik na občana. Na moje prekvapenie my prišla správa, že môj test bol negatívny. Chápeš k****t??“ pýta sa neveriacky Tomáš a hneď aj priznáva, prečo na očkovanie vlastne nešiel.

https://www.nitranoviny.sk/stubniakove-sokujuce-pribehy-zo-skol-kde-pedagogovia-nutia-deti-nosit-ruska-tuto-mi-zastala-hlava-priznal-video/

„Ja som spal po nočnej, nikde som nebol, no môj test vyšiel negatívne. Ako potom počítajú pozitívnych? Ako počítajú ich semafor??“ kladie Tomáš ďalšie otázky. „Ja by som mohol mať aj besnotu aj delta kapa variant a mám potvrdenie, že test, na ktorom som nebol, mám negatívny,“ končí svoj neuveriteľný status Tomáš Tóth.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články