0.7 C
Nitra
utorok, 7 decembra, 2021

Poslankyňa Romana Tabak je ukážkou „mozgového trustu“ OĽaNO, smeje sa Belousovová

Nad týmto už skutočne zostáva rozum stáť. Keď si niekto pozrie to, čo vystrája poslankyňa parlamentu Romana Tabak z OĽaNO ten si určite položí otázku: Za čo sú títo ľudia bez potrebného IQ vlastne tak dobre platení? Odpoveďou by mohlo byť iba veľavravné pokrčenie ramenami a rozpaženie rukami.

Je rozhodne na zamyslenie, ba možno aj za návštevu u cvokára. Ak totiž niekto zahlasuje za zmenu zákona, a neskôr sa proti nej postí protestovať s tým, že je zlá, potrebuje zistič či nie je mentálne chorý! A presne toto spravila poslankyňa za vládne OĽaNO Romana Tabak. Nad jej počínaním sa v statuse pomyselne chytá za hlavu aj bývalá šéfka národniarov, expolitička Anna Belousovová.

Ak ľudia s IQ tykve rozhodujú o osude štátu, nedopadne to nikdy dobre

Podľa Belousovovej je poslankyňa Tabak ukážkou „mozgového trustu“ OĽaNO, resp. vládnej koalície ako celku. „Najskôr sama hlasovala ZA zákon, ktorý predložila jej klubová kolegyňa Záborská. Vďaka nej zákon o interrupciách prešiel do druhého čítania, a teraz sa vyhráža, že ak bude schválený, odíde z klubu OĽaNO,“ vysvetľuje súčasná šéfka strany Národ a Spravodlivosť. Tabak dokonca išla pred Národnú radu protestovať proti prijatiu zákona, teda vlastne aj proti sebe. „To je ale mozgovňa! Čo v tom klube má každý nejakú diagnózu na hlavu a podľa toho ich tam vyberali?!“ smeje sa nad vládnym hnutím a jej členoch Belousosová.

https://www.nitranoviny.sk/artur-bekmatov-pani-tabakova-uz-sa-nestrapnujte-a-odidte-otvoreny-list-nadejnej-otuzilkyni-foto/

„Vraj si kádre na kandidátku vyberal osobne Matovič. No to sa potom ani netreba diviť, že sú všetci, ako by ich jedna mater mala…,“ pokračuje s výsmechom exnárodniarka a dodáva: „Trošku padnutí na hlavičku. Ak však ľudia s IQ tykve rozhodujú o osude štátu, nedopadne to nikdy dobre.“ Annu Belousovovú štve aj to, že za tieto intelektuálne výkony si idú poslanci ešte aj zvyšovať platy. „Veď čo to je vyše 5 000 eur pre podobných mysliteľov…,“ píše v samom závere expolitička.

Romana Tabak
Poslankyňa za OĽaNO Romana Tabak by mala po jej výstrelkoch odbornú „mentálnu“ pomoc. Zdroj: FB / Romana

Jozef Uhlárik

Prečítajte si tiež

Najnovšie články