18.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Vypnutie Slovenska od ruského plynu? „Tieto nesvojprávne tvory si neuvedomujú, čo by nastalo,“ varuje pred apokalypsou na Slovensku Baránek

Slovensko, ale nielen to, žije po vpáde Ruska na Ukrajinu zvláštnu dobu. Po koronakríze prišla ďalšia, ešte horšia. A to nielen ekonomická, ale i mentálna. Práve tá ukazuje na charaktery ľudí, politikov nevynímajúc. Lenže práve tí teraz robia ľuďom najväčšie škody.

Naši vládni politici sa zapojili do protiruských sankcií doslova hlava nehlava a nech to stojí čo to stojí. Žiaľ, Slovákov to môže stáť až príliš veľa. Odpojenie sa od ruského plynu či ropy dostane väčšinu národa na kolená. Toto nevidí naozaj iba skutočný zaslepenec.

A aby bola „hra“ s ľuďmi dokonalá, akousi čerešničkou na torte je „náhubkový“ zákon ako vystrihnutý z najväčšej totality. Slová politického analytika Jána Baráneka k našej vnútropolitickej situácii boli vždy trefné, no jeho najnovší status triafa priamo na stred.

Tieto nesvojprávne tvory si neuvedomujú, čo by nastalo

Ján Baránek je presvedčený, že zúfalstvo vystrieda nakoniec rezignácia. „Píšem naozaj už iba z povinnosti, nie z nadšenia, alebo s úmyslom niečo zmeniť. Píšem kvôli historickému záznamu, že som písal. Lebo úroveň hlúposti, amaterizmu, aktivistického debilizmu, nesvojprávnosti, povrchnosti, užitočného idiotizmu a momentálne mi nenapadne, čoho všetkého ešte, dosiahla úroveň mnou nikdy nevídanú, netušenú, nepočutú a nevidenú,“ konštatuje hneď v úvode analytik a dodáva: „Lebo iba tvor s mozgovou kapacitou prvoka volvox globator môže prednášať tvrdenia o tom, že my, Slovenská republika, budeme iniciovať vypnutie plynu z Ruska, lebo iba zdrogovaný nímand môže zo seba dostať myšlienku, cit.: „Ľudia obhajujúci závislosť na ruskom plyne konajú proti záujmom Slovenskej republiky“. Tieto nesvojprávne tvory si neuvedomujú, čo by nastalo, ak by Rusi zo dňa na deň vypli plyn, alebo, ako oni chcú, aby sme ho my prestali odoberať.“

Pozor, veľmi vážne slová Jána Baráneka o vojne proti Rusku a Číne, ale aj o „filantropovi“ Sorosovi (VIDEO)

„Neviem, kto im natlačil blud, že by sme ten výpadok nahradili. Nie, aktivisti, nenahradili,“ odkazuje Baránek, podľa ktorého by sa takto zastavili veľké továrne a desiatky tisíc ľudí by prišlo o prácu.

„Rezervy plynu na tri mesiace, ktoré máme, sú iba pre obyvateľov. Prestali by postupne jazdiť autá na naftu a nie len autá. Kamióny, verejná doprava, železnice, sanitky, polícia, hasiči. Prestalo by sa kúriť, prestalo by sa variť, prestali by postupne fungovať obchody, viazlo a prestalo by zásobovanie, kolabovali by nemocnice, zavreli by sa školy, postupne by prestala tiecť voda v mestách, skolabovala by kanalizácia, skrátka verejný život a služby a infraštruktúra by prestali fungovať,“ varuje analytik pred apokalypsou, ktorá by u nás po unáhlenom a nepremyslenom vypnutí plynového aj naftového kohútika z Ruska. „Naopak, narástla by kriminalita, ľudia by začali rabovať,“ myslí si Baránek.

Odvaha zdražela, statočných ubúda: Ján Baránek (video)

Naši politici by mali okamžite(!) opustiť verejné funkcie

Na rad by podľa neho najskôr prišli obchody, lekárne, potom by začali rabovať medzi sebou, sused susedovi. „Vyhrával by ten, kto má viac sily a zbraní. Polícia by bola nefunkčná, alebo do veľmi veľkej miery eliminovaná. Ľudia by začali umierať na chýbajúcu zdravotnú starostlivosť a viaznuce zásobovanie Medzi prvým diabetici, kardiaci, onkologickí pacienti a akútni pacienti. Štát by nebol schopný zabezpečiť chýbajúce tovary a služby, postupne by narastala anarchia a prudko by klesala autorita štátu a jeho schopnosť zabezpečiť a vynútiť si poriadok a bezpečnosť. Ocitli by sme sa v situácii, v akej neboli ani predošlé generácie počas vojny,“ varuje pred možným čiernym scenárom skúsený politický analytik. A kto má aspoň trochu rozumu a je pri zmysloch, ten musí uznať, že takéto niečo môže celkom reálne nastať. Ľudia na Slovensku totiž nie sú zvyknutí na hlad, nie sú zvyknutí na to, že v lekárni nenájdu svoj liek a už vôbec nie sú zvyknutí na to, že budú mať doma zimu.

Remišová to opäť zabila. Neuveríte, čím chce sankcionovať Rusko. A Slováci sa pri jej nápade chytajú za bruchá a ťukajú si na čelo

„Ak toto niekto chce pre Slovensko, ak povolaní a zodpovední nerobia nič preto, aby Slovensko pred takýmto stavom ochránili, naopak, svojimi nezodpovednými vyhláseniami takýto stav privolávajú, sú to sabotéri a mali by byť súdení za sabotáž voči Slovensku a velezradu,“ tne ďalej do živého Baránek, podľa ktorého si naši súčasní vládni politici dovolili to, čo si nedovolil ani jeden príčetný a zodpovedný predstaviteľ štátu EÚ, krajín ako napr. Nemecko, Francúzsko… „Čo sú krajiny s iným „výtlakom“ ako Slovensko. A okamžite, okamžite(!) by mali opustiť verejné funkcie. Nič viac a nič menej,“ vyzýva v závere statusu Ján Baránek našich „mocných“ a neomylných. Varovné slová, podobné tým jeho, prichádzajú z mnohých strán, lenže kompetentní ich nepočúvajú. Smutné je, že sa tvária, ako im na ľuďoch na Slovensku záleží a snažia sa o tom presvedčiť všetkých naokolo, kto však nemá klapky na očiach ten vidí, kam sa rútime. A krajšia budúcnosť to určite nie je, práve naopak – bude ako nebolo! Ale zle!!!

Odpojením od ruského plynu a ropy spáchame ekonomickú samovraždu, píše Chmelár

Presne toto je cieľ našej vlastizradnej čvargy – zničiť Slovensko!

Vypnutie Slovenska od ruského plynu? „Tieto nesvojprávne tvory si neuvedomujú, čo by nastalo,“ varuje pred apokalypsou na Slovensku Baránek
Otília Krupová poslala do diskusie pod statusom tento obrázok. Zdroj: FB / Ján Baránek

So slovami Jána Baránka súhlasia v diskusii pod statusom aj mnohí Slováci, ktorí si zložili ružové okuliare. „Príde doba kedy tolerancia dosiahne takej miery, že múdri ľudia budú mať strach premýšľať aby neurazili hlupákov,, (Fjodor Michajlovič Dostojevskij),“ napísal v diskusii Jozef Joky Fodor. „Úplne s vami súhlasím. Ten, kto povedal aby sme sa odpojili od Ruského plynu, tak ten človek nie je psychicky spôsobilý. Presne tak, ako ste to napísali, nefungovalo by absolútne nič. Takto môžu uvažovať len totálni debili. Rusko nás nepotrebuje, lebo je bohaté na všetky suroviny, ale my a celý západ bez Ruska pokapeme. Nech si to uvedomia čo všetko by tým spôsobili,“ skonštatovala Anna Janíková. „Lenže presne toto je cieľ našej vlastizradnej čvargy – zničiť Slovensko. Zatiaľ sa im krok za krokom darí úspešne splniť zadanú úlohu… Len je otázne, či stihnú včas utiecť zo Slovenska, či ich ich sponzori nenechajú napospas zúfalému davu,“ pridáva Janka Lengvarská.

„To preto, lebo sme dovolili liberálom ovládnuť celú spoločnosť. Média, TV, politika, súdnictvo, polícia, celý aparát moci… Za peniaze mimovládnych organizácií, a vplyvných oligarchov (J&T, Penta) využili vraždu novinára. Dnes riadia štát absolútni hlupáci. Povedal by som, že to je plánované spiknutie a dnes útočia na každého, kto ma iný názor a vyrábajú nepriateľov štátu. Tu končí sranda,“ myslí si Miroslav Kandera. „Možno to potrebujeme. Možno, keď až takto padneme na hubu, budeme schopní pobrať lopaty, vidly, krompáče, skrátka čo kto doma má a konečne uskutočniť to, čo sme mali urobiť pred rokom. Skrátka tú bandu vyhádzať na hnoj a začať odznova,“ napísala Dáška v diskusii Trojčák-Debnárová. „Plne súhlasím. Máte 100% pravdu… Kto si to nevie uvedomiť, aký dopad by bol, tak je blázon ako on,“ pridáva sa na Baránekovu stranu Vladka Rusová. „Pán Baránek, TOTO treba vytlačiť na letáky a hodiť do každej schránky aby sa ľudia už konečne prebudili z tej naivity a z hypnózy. lebo mám pocit, že už levitujeme nad priepasťou…,“ konštatuje Adriana Podolcová.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články