26.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Voľby v USA rozhodnú o tom, ako budeme žiť v Európe, konštatuje Radačovský

Slovensko má za sebou spojené župné a komunálne voľby, o dva roky ho čakajú prezidentské a, ak nebudú predčasné, tak i parlamentné, ba dokonca v roku 2024 si budeme voliť aj našich poslancov do Európskeho parlamentu. Čo je to však oproti USA, ktoré majú na dianie vo svete oveľa väčší vplyv. Aj preto celý svet sleduje, ako sa skončia voľby do amerického senátu, ktoré budú mať vplyv aj na voľby prezidenta.

Nech si hovorí kto chce čo chce, voľby v USA sleduje s napätím celý svet, lebo svoj vplyv majú na celý svet. Či sa nám to páči alebo nie, Amerika ovplyvňuje dianie po celej našej planéte. Aj preto pozorne sleduje situáciu okolo volieb do amerického senátu i europoslanec a šéf strany Slovenský Patriot Miroslav Radačovský, ktorý v statuse napísal svoj názor, ako tieto voľby vníma on, pretože, podľa neho, výsledok volieb v USA rozhodne o osude celej Európy a Ukrajiny.

O osude miliónov ľudí na našom kontinente sa rozhoduje v USA

„Obyvatelia Spojených štátov volia svojich zákonodarcov do oboch komôr kongresu. Z viacerých amerických a európskych médií, vyjadrení politikov a analytikov vyplýva, že ich rozhodnutie, teda výsledok volieb v USA rozhodne o osude celej Európy, aj o osude Ukrajiny,“ píše v úvode Radačovský a dodáva, že tieto voľby teda rozhodnú o tom, ako budeme žiť v Európe, odkiaľ budeme odoberať zdroj energií, o tom, či bude alebo nebude mier na Ukrajine.

https://www.nitranoviny.sk/opat-skvely-radacovsky-toto-liberali-v-europarlamente-asi-necakali-video/

O osude miliónov ľudí na našom kontinente tak v podstate rozhodnú aj kovboji v Kentucky, Eskimáci na Aljaške, severoamerickí Indiáni v rezerváciách, Afroameričania v Mississippi a ďalší Američania. „Je potom na zamyslenie, na čo nám je hlasovanie v Európskom parlamente, na čo nám je potrebných 705 europoslancov, desiatky eurokomisárov a pomaly stotisícový personál EÚ a vôbec voľby v Európe, keď o osude celej Európy, o osude vojny na Ukrajine by mali, podľa komentárov a vyjadrení renomovanej tlače a politikov, rozhodovať vo voľbách občania USA,“ dodáva na záver Radačovský.

https://www.nitranoviny.sk/zatial-sme-len-hluchi-a-slepi-k-tomu-co-k-nam-prichadza-konstatuje-radacovsky/

Už aj hlupáci vedia, že celú Európu riadi USA cez dosadené vlády

V jeho názoroch mu dávajú za pravdu aj mnohí Slováci, ktorí sa zapojili do diskusie pod jeho statusom. „Za posledné roky, vďaka zapredanosti je EÚ kolónia USA,“ myslí si Oľga Škodová. „Veď už aj hlupáci vedia, že celú Európu riadi USA cez dosadené vlády!“ pridala sa Anna Gašparková. „Presne. Aspoň vidíme kto riadi Európu a prispôsobuje si ju podľa vlastného scenára,“ dodáva Marta Miháliková Senecká. „Pre USA je Amerika na prvom mieste. Pre politikov EÚ, bohužiaľ, nie. Dokedy to my, mlčiaca väčšina, dovolíme?“ pýta sa Helena Blehová. „Visíme na šnúrke od gatí špinavej skorumpovanej najkonzumentnejšej spoločnosti, ktorá vznikla kolonizáciou a vraždením pôvodných obyvateľov, a ktorá pozostávala z vyvrheľov a špekulantov z európskeho kontinentu, Čo dodať – tak nám asi treba,“ skonštatovala Jarmila.

Voľby v USA rozhodnú o tom, ako budeme žiť v Európe, konštatuje Radačovský
Zdroj: FB / Miroslav Radačovský

„Lebo celá EÚ aj s parlamentom sú nohsledi USA lobistov, a sú na šnúrkach Ameriky. Česť výnimkám. A neuvedomujú si, že poškodzujú vlastných spoluobčanov, vlastné štáty a sú len na jedno použitie,“ nedával si servítku pred ústa Milan Šimčo. „Ale uznajte, že je to vlastne tak. Ak republikáni dodržia slovo a prestanú dodávať zbrane Ukrajine, tak Laynova s Hegerom a Fialom Zelenského nezachránia. Veď odkiaľ toľko peňazí a zbraní zoberú. Zelenskyj možno precitne a zistí, že je načase sa správať ako prezident Ukrajiny a zachrániť svojich ľudí a začať rokovať. Zatiaľ len robí roky užitočného idiota v zástupnej vojne,“ myslí si Anninka Paulínka. „Je načase zrušiť tento prebujnelý byrokratický moloch a zmeniť ho na zväz rovnocenných, obchodujúcich, partnerských štátov. Tak, ako kedysi existovala RVHP a bezpodmienečne aj s účasťou RF. Potom si budú môcť USA už len pískať,“ zakontroval Juraj Ondreas.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články