13.1 C
Nitra
utorok, 16 apríla, 2024

17.november : Opozícia chystá AUTOPROTEST

Vo štvrtok, 17. novembra, máme štátny sviatok – Deň boja za slobodu a demokraciu. Poďme teda bojovať, lebo Čaputová, Heger a Matovič oberajú Slovensko o demokraciu a slobodu každý deň. Maria referendá, zatvárajú ústa iným názorom. A ešte Slovensko aj ožobračujú, lebo podporujú USA vo vojne na Ukrajine, informuje opozičná strana Smer -SD.

„SMER – sociálna demokracia začína hneď ráno pracovným snemom, kde oznámime našu predvolebnú stratégiu. Hneď na to si pripomenieme Alexandra Dubčeka ako osobnosť sociálnej demokracie. A potom, aby sme neboli kaviarenskými sociálnymi demokratmi, Vás pozývame na autoprotest proti súčasnej neschopnej a pre Slovensko nebezpečnej vláde. Kto patríte k tým 80 – tim percentám, ktoré túto vládu nechcú, dôjdite vo štvrtok o 14:30 hod. na parkovisko v Petržalke pred obchodné centrum Danubia na Panónskej ceste a pripojte sa ku kolóne áut, ktorá slovenskými vlajkami a klaksónmi pozdraví najneschopnejšiu vládu na svete a nej slúžiacu prezidentku.

YouTube video

Slovensko si zaslúži stabilitu, sociálne istoty a skúsených demokratických politikov. Tešíme sa na Vás 17. novembra, vo štvrtok o pol tretej popoludní v Petržalke pred Danubiou.“

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články