1.1 C
Nitra
nedeľa, 5 februára, 2023

Zatiaľ sme len hluchí a slepí k tomu, čo k nám prichádza, konštatuje Radačovský

Slovensko sa ešte nespamätalo z jedného šoku, ktorým bola tragická nehoda opitého vodiča a ním usmrtení piati mladí ľudia, a už je tu ďalšia hrôza. V stredu podvečer mladý muž zastrelil pred bratislavským barom Tepláreň, kde sa stretávala LGBTI komunita, ďalších dvoch mladých mužov a do nôh postrelil jednu ženu, ktorá je, našťastie, mimo ohrozenia života.

To, čo sa udialo na Slovensku za posledných asi 10 dní si jeho obyvatelia zrejme ešte nepamätajú. Smrť siedmich mladých ľudí, ktorí zahynuli buď pod kolesami auta opitého športového funkcionára, ktorý šiel s takmer 2 promile alkoholu v krvi obrovskou rýchlosťou, alebo po šialenej streľbe mladíka, ktorý nenávidel LGBTI komunitu, nenechala chladným ani europoslanca a šéfa strany Slovenský Patriot Miroslava Radačovského. Ten sa v statuse vyjadril aj k ostatnému incidentu, pri ktorom si siahol na život aj samotný strelec.

Radačovský za klamstvo „naložil“ Uhríkovi. A ľudia mu ešte pridali

Svet sa podľa Radačovského globalizuje, liberalizuje a zmultikultúrňuje, čo je sčasti výsledok streľby nielen v Bratislave, ale aj inde. „Úprimnú sústrasť! Už prestáva platiť – nezabiješ, miluj blížneho svojho ako seba samého, kto do teba kameňom, ty do neho chlebom. Ba dokonca niektorí „hej liberáli“ by vás za tieto slová poslali do stredoveku. Začínajú platiť nové pravidlá – Oko za oko, zub za zub. A pokiaľ to bude takto pokračovať ďalej, za chvíľu budeme všetci bez zubov a jednookí. Zatiaľ sme len hluchí a slepí k tomu, čo k nám prichádza,“ napísal v krátkom statuse Miroslav Radačovský, ktorý na záver vyslovil všetkým pozostalým ešte raz úprimnú sústrasť!

Zatiaľ sme len hluchí a slepí k tomu, čo k nám prichádza, konštatuje Radačovský
Zdroj: FB / Miroslav Radačovský

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články