28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Na Slovensku tiká jedna veľmi nebezpečná bomba – migračná kríza, varuje Belousovová

Slovensko nenápadne zaplavujú migranti. Situácia neteší nielen našich ľudí, ale ani politikov v okolitých štátoch. Vlastne zrejme až na Maďarsko, odkiaľ ich prúdi k nám najviac. Teda nie sú to maďarskí migranti, ale ľudia, ktorí cez našich južných susedov veselo prechádzajú cez ich deravú hranicu so Srbskom. Ich cieľom je najmä bohaté a finančne „rozšafné“ Nemecko.

Migranti vstupujúci na Slovensko smerujú okrem Nemecka aj do ostatných západných štátov, kde na nich vraj čaká „raj na zemi“ a „země zaslíbená“, teda kde im budú bezpracne padať do úst pečené holuby. Na Slovensku, hoci tu máme mier a je u nás relatívne bezpečne, zostať nechcú, pretože tu kopec eur ako v Nemecku, Francúzsku, Veľkej Británii či iných západných štátoch za nič určite nedostanú. A keďže ich má už aj bohatý Západ plné zuby, ich prílevu sa bráni zuby-nechty. Aj preto ich máme teraz na našom území viac ako dosť a ich prítomnosť už vadí aj niektorým naším politikom. Jedným z nich je aj šéfka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová, ktorá dala v statuse jasne najavo, čo si o celej situácii myslí.

Na našom území je len vrchol ľadovca

Na Slovensku podľa Belousovovej tiká jedna veľmi nebezpečná bomba pod názvom MIGRAČNÁ KRÍZA. „Nechcem nikoho strašiť, ale keď to buchne, a nie je to tak ďaleko, bude to horšie ako si vieme predstaviť,“ varuje exnárodniarka a dodáva, že tie informácie z médií o počtoch utečencov na našom území je len vrchol ľadovca, lepšie povedané lavíny, ktorá sa na nás chystá. „Nie je náhoda, že Slovensko má prakticky uzavreté (kontrolované) hranice so všetkými susedmi okrem jedného. Okrem Ukrajiny,“ píše Belousovová, podľa ktorej kontroly na spoločných hraniciach zaviedli naši susedia, nie my! „Viem, že minister vnútra sa tvári, že hranica s Ukrajinou je zabezpečená, ale nie je to tak,“ konštatuje expolitička.

https://www.nitranoviny.sk/mrzni-porazis-putina-a-zachranis-svetovy-mier-smeje-sa-belousovova/

„Inak by sa na našom území nehromadili tisícky utečencov. A čo je hlavné, nie sú to len vojnoví utečenci z Ukrajiny! Stačí sa pozrieť na Záhorie. Na Slovensku stúpa počet nelegálnych utečencov z Blízkeho východu,“ prízvukuje šéfka strany Národ a Spravodlivosť, ktorá upozorňuje aj na to, že predstavitelia Ukrajiny dali pokyn svojim občanom, aby radšej prečkali zimu v zahraničí, keďže v dôsledku útokov Ruska na infraštruktúru má Ukrajina problémy s energiami. Slovensko sa tak stalo nielen prechodnou krajinou, ale vďaka opatreniam susedov aj akousi slepou uličkou, kde utečenci ostanú.

https://www.nitranoviny.sk/belousovova-madarska-vlada-bojuje-za-madarov-za-koho-bojuje-ta-slovenska-za-slovakov-isto-nie/

Prezidentka nerobí pre občanov absolútne nič!

„Koľko ich je, koľko sa ešte očakáva, ako sme pripravení na zvládnutie utečeneckej krízy? Aké sprievodné negatívne javy to našej spoločnosti prinesie?“ pýta sa Belousovová, podľa ktorej nie je tajomstvom, že z Ukrajiny k nám okrem vojnových utečencov prichádza aj organizovaný zločin so všetkými dôsledkami. „Dokáže napríklad toto zvládnuť polícia, ktorá sa stáva ideologickým centrom moci a namiesto úloh, ktoré má zo zákona, sa zaoberá výkladom kresťanskej viery, prenasledovaním opozície, alebo sliedením po internete?“ kladie ďalšiu otázku expolitička, ktorá sa obáva, že nezvládnu nič, a preto tá bomba, ktorá zatiaľ len tiká, môže mať veľmi tragické následky.

https://www.nitranoviny.sk/belousovova-zamente-si-byvaly-rezim-za-sucasny-rok-1968-za-2022-a-mozno-vas-az-zamrazi-kam-to-cele-smeruje/

Slovenská vláda nie je podľa nej schopná už takmer rok reálne pomôcť vlastným občanom. „Okrem sľubov a tárania za hranicou zdravého rozumu je ich výsledok nie nula, ale mínus! Stále väčšia časť spoločnosti sa prepadá do chudoby. Prezidentka okrem zbierania ocenení v zahraničí a šplhaní v záujme vlastnej kariéry nerobí pre občanov absolútne nič! Akurát tak dvíha tlak, rozdeľuje a provokuje spoločnosť presadzovaním liberálnej agendy a záujmov USA. A aby bolo jasné: nikto nám nepomôže!“ nedáva si Belousovová servítku pred ústa.

Na Slovensku tiká jedna veľmi nebezpečná bomba – migračná kríza, varuje Belousovová
Zdroj: FB / Anna Belousovová

Nie je na čase sa konečne prebudiť, drahí rodáci?

„Naši tzv. partneri z EÚ sú veľmi radi, že aspoň aký-taký počet migrantov odľahčí ich štátne systémy. Vlastne už netreba žiadne rokovania a smernice o prerozdelení migrantov. Stačí vhodne presmerovať trasy a ono sa to „vhodne“ prerozdelí aj samo…,“ konštatuje sarkasticky exnárodniarka a dodáva, že o tom, že začína byť horúco, svedčí aj správa z Generálnej prokuratúry. „Nie je na čase sa konečne prebudiť, drahí rodáci? Alebo vás naozaj zobudí až keď vám tá bomba buchne za zadkom?“ pýta sa na samý záver statusu Anna Belousovová.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články