21.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

Viete, kto nám vládne? Že celkom presne nie? Patrik Boleček vám to prezradil – TOTO!

Mala to byť hviezdna vláda, no ako sa ukazuje, je to úplný opak. Kto čakal, že nás po voľbách v roku 2020 povedie konečne „normálne“ zoskupenie politikov, ten musí byť nielen poriadne prekvapený, ale najmä sklamaný.

Kto sa dostal do čela našej republiky vyplávalo na povrch prakticky už po pár dňoch. Však kto by si nespomenul na plagiátorov diplomoviek, ktorých bolo veru viac ako dosť. S tým, ako sa neskôr ukázalo, boli späté aj kroky a najmä práca politikov, ktorí nám sľubovali hory doly.

A ľudia začali pomaly novú vládu nenávidieť až jej popularita klesla tak, ako ešte nikdy predtým. A popri tom nás stále presviedčajú ako im ich ľud leží na srdci. Veľmi výstižne to v statuse zhrnul bežný človek Patrik Boleček, ktorý ukázal, ktože nám to tu vlastne vládne.

Nech sa páči, dosaďte si mená a zabavte sa

Všetko vlastne „odštartovala“ naša slávna ministerka pre informatizáciu a šéfka strany Veronika Remišová svojím faux pas s heslom nalepeným pod obrazovkou notebooku. Inak táto vyštudovaná bábkoherečka toho už predtým predviedla toľko, že väčšine Slovenska je doslova na smiech.

Ale poďme naspäť k statusu Patrika Bolečka. „Fakt sa čudujete, že Veronika si lepí prístupový kód na notebook? Kuk na jej partiu mozgových atlétov,“ napísal hneď v úvode, a potom to začalo:

Chmelár ostro k prezidentke: Vy nemôžete byť hlasom tých, ktorých nepočuť, lebo vy nepočujete ani tých, ktorí kričia!

Prezidentom je človek, ktorý premiestnil skládku

Predseda vlády je človek, ktorý predával vodku a bol potulný kazateľ

Predseda Parlamentu je bývalý člen mafiánskej skupiny a drogový dealer

Minister zdravotníctva je vojak

Minister obrany je kripel (modrá knižka)

Minister školstva je plagiátor

Minister život. prostredia je kotolník

Minister vnútra je korupčnik

Ministerka spravodlivosti – komplet rodina korupčná

Minister hospodárstva obchodoval s pozemkami OLO

A osvietený min. Financií nespravuje domáce peniaze, lebo mal s tým problém a „mu z toho hrabalo“, ale spravovať peniaze nás všetkých problém nemá…

Viete, kto nám vládne? Že celkom presne nie? Patrik Boleček vám to prezradil - TOTO!
Zdroj FB / Patrik Boleček

Fakt si myslite, že medzi touto lúzou by vydržal na ministerskom poste inteligentný človek? Tak moc sa hanbím za Slovensko posledných dvoch rokov…,“ skončil svoj „záhadný“ status Patrik Boleček.

Slovákovi však nebude robiť žiadny problémy aby si za spomínaných ministrov či prezidenta dosadil konkrétne mená a „hviezdnu“ rotu si tak skompletizoval. Najhoršie však je, že podobných „exotov“ máme dostatok aj parlamente. Žiaľ. Prirodzene, ľudia v diskusii mali podobný názor.

Viete, kto nám vládne? Že celkom presne nie? Patrik Boleček vám to prezradil - TOTO!
Zdroj: FB / Patrik Boleček

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články