23.1 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

VIDEO spomienka: Ďuriš Nicholsonová horlivo obhajovala Covid obmedzenia. Nuž, čo už… Život ale ukázal niečo iné

A takto si tu my žijeme. I tak by sa dala opísať situácia, ktorá nastala po skončení covidového šialenstva. Áno, pandémia COVID-19, ktorá začala pred tromi rokmi bolo niečo, s čím sa svet, Európa ani Slovensko posledných takmer sto rokov nestretli. Reakcia na ňu bola ale prehnaná a stála zbytočne životy státisícov ľudí.

Na COVID-19 zomrelo vo svete už 6,87 milióna ľudí, na Slovensku viac ako 21-tisíc. Koľkým z nich sa ale dalo zabrániť včasnou diagnostikou a liečením v ordináciách miesto „liečby“ cez telefón? A koľkí mali zničené životy pre rozličné lockdowny a obmedzenia, ktoré doslova položili na lopatky malých či stredných živnostníkov a podnikateľov? A koľkým zabránili v cestovaní, cvičení, navštevovaní sa s rodinou… A koľkým zabránili či znemožnili rozličné iné veci a aktivity. Veru, koľkým?

Smutný príbeh Terezy Šaradinovej o tom, čo jej spôsobilo očkovanie proti COVID-19 (VIDEO)

Nechutné segregačné a diskriminačné obmedzenia

Na internete koluje zostrih videa, ešte zo septembra 2021, v ktorom europoslankyňa a súčasná šéfka novovznikajúcej strany Jablko Lucia Ďuriš Nicholsonová poriadne srdnato obhajuje zavedenie rozličných „účinných“ sankcií na boj proti COVID-u. Ako sa dnes ukazuje, mnohé boli prehnané a tí, ktorí ich nariadili sa za to zrejme budú v niektorých štátoch aj zodpovedať.

Na problémy po očkovaní experimentálnymi vakcínami upozorňuje aj Juraj Orság

Na slová svoje kolegyne z europarlamentu vtedy zareagoval aj europoslanec a šéf hnutia Republika Milan Uhrík. „Všetci patria do spoločnosti. Aj tí, čo sú nezaočkovaní a netestovaní. Aj tí, čo sa zaočkovať nedali, aj tí, čo sa zaočkovať dali, aj tí, čo sa treťou, štvrtou či desiatou dávkou už zaočkovať nedajú. Jediné, čo nepatrí do spoločnosti sú tie nechutné segregačné a diskriminačné obmedzenia a názory,“ napísal Uhrík, ktorý takto zareagoval na slová Ďuriš Nicholsonovej a jej zážitku z Paríža, kde si vraj v celom meste na terase baru nedáte ani len kávu či pivo ak nemáte Covid pas, a teda nie ste zaočkovaní, neprekonali ste Covid, alebo nemáte platný PCR test.

Zdroj: screenshot video FB / Lucia Ďuriš Nicholsonová

Uhrík tiež priznal, že vo francúzskych reštauráciách, na raňajkách, v kaviarňach či v pizzériach, kde chodil, od neho nikto nepýtal ani jediný preukaz ani žiadny Covid pas, test ani nič podobné. A to nebol očkovaný a nemal vybavený Covid pas, ale všetko normálne prežil.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x