26.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Tvrdý odkaz ministrovi zdravotníctva: To je doslova teror vyvíjaný na obyvateľov!

Tak toto je už naozaj silná káva. Lekárka, na príkaz ministra Lengvarského, odmietla prijať pacienta s cukrovkou a amputovanou časťou nohy na kontrolu iba preto, že nie je zaočkovaný!

Hippokratova prísaha niektorým lekárom, a tiež ministrovi zdravotníctva Vladimírovi Lengvarskému, mimochodom tiež lekárovi, akoby vôbec nič nehovorila. Svoju skúsenosť s tým má aj Renáta Droběnová, ktorý v statuse opísala neuveriteľný príbeh jej manžela, ktorého odmietla vziať na kontrolu lekárka iba preto, že nie je zaočkovaný, A to na priamo príkaz samotného šéfa rezortu zdravotníctva Vladimíra Lengvarského.

U cukrovkárov je riziko nechodiť k lekárovi a nie všetci sa môžu očkovať

Nahnevaná Renáta v úvode priznáva, že v utorok 28.9. mala po nálade. To, čo zažil jej manžel vraj nemá obdobu. „Včera telefonoval svojej diabetičke, či môže prísť na kontrolu, lebo bol objednaný. Potvrdili mu, že áno. Keď prišiel na Polikliniku v Trnave, odmietli ho zobrať, lebo dnešným dňom začal platiť od Lengvarského zákaz vyšetriť pacienta, ktorý nie je zaočkovaný,“ opisuje Renáta to, čo ju poriadne vytočilo. Jej manžel totiž nie je zaočkovaný, lebo iba nedávno prekonal trombózu a má aj amputáciu časti nohy. „Domov prišiel rozčúlený, nie je mladík, ale človek v rokoch. Tak začal vybavovať svoju návštevu lekárky po telefóne,“ priznáva Renáta.

https://www.nitranoviny.sk/dalsi-skandalozny-pocin-lekarky-odmietla-osetrit-pacienta-len-preto-ze-nemal-test-a-nebol-ockovany/

Tú vraj doslova vytočila posledná veta, ktorú manžel povedal lekárke: „Pani doktorka, ja už viac k vám do ordinácie neprídem, vybavovať veci okolo cukrovky a môjho zdravotného stavu budem len po telefóne!!!“ Nahnevaná Renáta sa preto pýta ministra Lengvarského: „Chcete mať na krku trestné oznámenie za návod neposkytnutia neodkladnej zdravotnej starostlivosti???“ U cukrovkárov je podľa nej riziko nechodiť k lekárovi a nie všetci sa môžu očkovať. „Keď sa ešte raz niečo také stane, že môj muž nebude ošetrený, určite podniknem kroky k náprave,“ varuje šéfa rezortu zdravotníctva šokovaná Renáta, podľa ktorej sa z ministerstva ozýva len jedno slovo OČKOVANIE!

https://www.nitranoviny.sk/sialene-a-absolutny-skandal-riaditelia-skol-maju-zatvarat-malolete-deti-bez-ruska-na-nevyhnutny-cas-do-osobitnej-miestnosti/

„To je doslova teror vyvíjaný na obyvateľov!!! Nemám slov kam sa dostala naša republika pod vedením tejto neodbornej bandy.

https://www.nitranoviny.sk/stubniakove-sokujuce-pribehy-zo-skol-kde-pedagogovia-nutia-deti-nosit-ruska-tuto-mi-zastala-hlava-priznal-video/

Pripadá mi to tak, že začína likvidácia ľudí nielen tých, ktorí dostali Coronu a nemajú Ivermectín, ale aj tých čo majú vážnu diagnózu a nemôžu sa dostať k svojmu lekárovi. Nemám slov čo to vystrájate!!!!!!“ končí svoj status poriadne nahnevaná Renáta Droběnová.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články