6.5 C
Nitra
piatok, 19 apríla, 2024

Štubniakove šokujúce príbehy zo škôl, kde pedagógovia nútia deti nosiť rúška. Tuto mi zastala hlava, priznal (video)

Proti noseniu rúšok detí v školách sa dvíhajú stále väčšie protesty rodičov. Proti sú aj viacerí pediatri, ktorí to považujú za zvrátené, nepotrebné, ba dokonca zdraviu škodlivé. Márne, mnohí pedagógovia si to totiž doslova vynucujú.

Nosenie rúšok najmä malých detí odsudzuje množstvo lekárov a odborníkov po celom svete. V niektorých európskych krajinách ich dokonca zakázali, pretože nosenie rúšok škodí zdraviu detí. Stále sú však aj takí „odborníci“, ktorí to v školách malým deťom neustále nariaďujú. Juraj Štubniak, známy herec zo seriálu Súdna sieň vo videu, ktoré na sociálnej sieti zverejnil profil Informácie bez cenzúry, rozpráva zážitky rodičov detí, ktoré pedagógovia naozaj nepedagogickým spôsobom nútili v škole nosiť rúška.

Štubniakove šokujúce príbehy zo škôl, kde pedagógovia nútia deti nosiť rúška. Tuto mi zastala hlava, priznal (video)

Niektorí pedagógovia používajú aj dosť divné praktiky

Juraj Štubniak vraj dostal od rodičov informácie, ako niektorí učitelia nútia ich deti v škole nosiť rúška, a okrem toho používajú aj dosť divné praktiky. „Jeden pán píše, že synova triedna učiteľka neustále napomína syna a iné deti, aby si rúško dali na nos a nie pod nos, a sama ho pri čítaní nemá,“ prečítal Štubniak prvý postreh od rodiča. „Tak, pani učiteľka, toto nie je dobrý príklad. Nakoniec, môžu svedčiť všetky deti,“ hovorí známy herec, ktorý v priam neuveriteľných príbehoch zo škôl pokračuje. „Zástupca zozadu napadol synovca, stiahol za tričko k sebe a silným hlasom ho vystrašil, že kde má rúško. No toto tiež na psychickej pohode nepridá. Takže, pán zástupca, možno by bolo vhodné zvoliť nejaké iné metódy ako fyzický útok,“ odkazuje „pedagógovi“ Štubniak.

https://www.nitranoviny.sk/sialene-a-absolutny-skandal-riaditelia-skol-maju-zatvarat-malolete-deti-bez-ruska-na-nevyhnutny-cas-do-osobitnej-miestnosti/

„Včera mi syn vravel, že učiteľka im kázala, aby rozmýšľali o tom, či by začali nosiť respirátory. Tak tuto mi prvýkrát zastala hlava. Ak je to pravda, že učiteľka káže 10-ročným deťom, že by mali nosiť respirátory: Pani učiteľka, toto je už hodne mimo môj mentálny rozlet a zdá sa, že ja váš mentálny rozlet absolútne nechápem. Deti o tom nemajú čo rozmýšľať! Toto je úplne mimo ich kompetencie,“ pripomína „covid“ učiteľke Štubniak.

https://www.nitranoviny.sk/ucitelky-sa-vzburili-sme-proti-nariadeniam-i-ruskam-nenastupili-do-prace/

„Siedmaci mi vraveli, že ak ich zástupca, alebo riaditeľka školy načapajú bez rúška, tak na nich nakričia, dostanú poznámku a musia párkrát vybehnúť hore dolu po schodoch,“ opísal Juraj Štubniak na záver videa ďalší neuveriteľný príbeh zo základnej školy.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články