16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Ďalší škandalózny počin lekárky. Odmietla ošetriť pacienta len preto, že nemal test a nebol očkovaný!

Jozef Uhlárik

Sťažností na neochotu lekárov ošetriť pacienta, ktorý nie je zaočkovaný, alebo nemá test pribúda. Zabúdajú vari títo zdravotníci, že je aj nejaká Hippokratova prísaha, na ktorú po ukončení štúdia prisahali aj oni?

To, čo sa deje na Slovensku pri doslova segregácii zaočkovaných a nezaočkovaných je už skutočne silná káva. Keď to ale urobia lekári, je to o to zarážajúcejšie. Veľmi prazvláštny, ba doslova poburujúci príbeh napísal v statuse Anton Grňo, v ktorom priblížil príbeh jeho strýka na poliklinike v Bánovciach nad Bebravou.

Pre bolesti v hrudníku, zlé dýchanie a oslabenie poslali muža na RTG, kde ho ale odmietli vyšetriť

Grňo hneď v úvode opísal stav svojho strýka, ktorý je onkologický pacient, nemá jednu ľadvinu, srdce mu bije na 30%, má vysoký tlak a kopec iných zdravotných problémov. „Volala mi moja mama, že môjho strýka nezobrali na pľúcne vyšetrenie na poliklinike v Bánovciach nad Bebravou lebo nemá test a nie je zaočkovaný. Celý život strýko pracoval a platil si zdravotné, má 82 rokov a tieto špiny ho neošetria?“ pokladá otázku nahnevaný Anton a dodáva: „Jediné šťastie, že som tam nebol ja, lebo by to inak dopadlo.“ Grňo chce vraj len upozorniť lekárov – nerobte to, lebo každý nemá nervy z ocele. „Uvedomte si, že pôjde niekedy o život a vy, keď niekomu ten život zoberiete, len preto, že nie je zaočkovaný, tak vám ten život zoberú tiež. Dnes to bude len trestné oznámenie, ale nabudúce to už zoberiem do vlastných rúk,“ odkazuje zdravotníkom nahnevaný Anton Grňo.

Nahnevaný Anton prikladá aj nejaké fotky, kde bol strýko na nefrológii ošetrený bez problémov, a odkiaľ ho pani doktorka poslala pre bolesti v hrudníku a zlé dýchanie a oslabenie na RTG, kde ho ale odmietli vyšetriť. „Dnes som podal trestné oznámenie na Nemocnicu Agel. Kde ho odmietli ošetriť šéfuje Daniela Skaláková. MUDr jej nebudem dávať pred meno lebo si to nezaslúži,“ končí svoj status Anton Grňo.

Ďalší škandalózny počin lekárky. Odmietla ošetriť pacienta len preto, že nemal test a nebol očkovaný!
Anton Grňo za neošetrenie svojho strýka podáva na nemocnicu v Bánovciach nad Bebravou trestné oznámenie.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články