-0.6 C
Nitra
utorok, 7 decembra, 2021

Šialené a absolútny škandál: Riaditelia škôl majú zatvárať maloleté deti bez rúška na nevyhnutný čas do osobitnej miestnosti!

Tak toto je skutočné šialenstvo. Ak si niekto myslel, že nápad s povinným očkovaním už nič neprekoná, tak vedzte, že nariadenie Ministerstva školstva to hravo zvládlo. Na rezorte školstva totiž vymysleli niečo, čo by isto nenapadlo nikoho čo i len trošku rozmýšľajúceho. Ibaže by tam boli samí…

Odporúčanie rezortu školstva riaditeľom škôl degraduje školy na úroveň trestného tábora. Veď kto normálny môže vymyslieť, že riaditeľ nechá zatvoriť malé dieťa na „samotku“ do nejakej miestnosti len preto, že nemá na tvári rúško? Šialené! Nad týmto šialenstvom sa v statuse zamýšľa aj Lukáš Kopáč z hnutia Republika, ktorému to jeho rozum vôbec neberie. Presne to ale zodpovedá tomu, že rezort školstva vedie vyučený kaderník a plagiátor.

Dieťa bez rúška zavrú do osobitnej miestnosti a ešte na neho zavolajú políciu

„Covidopati z Ministerstva školstva vydali ďalší odporný paškvil s názvom „Manuál pre riaditeľov k školskému semaforu v školskom roku 2021/2022.“ Okrem iných bludov a nezmyslov ma však zarazilo a doslova šokovalo odporúčanie ministerstva v súvislosti s odopretím nosenia rúšok v interiéroch škôl,“ píše v úvode Lukáš Kopáč, ktorý je tiež asistentom europoslanca Milana Uhríka. Manuál z dielne ministerstva školstva, vedeného vyučeným kaderníkom a plagiátorom, podľa Kopáča odporúča riaditeľom zatvárať maloleté deti, ktoré si v škole nenasadia rúško, na „nevyhnutný čas“ do osobitnej miestnosti. „Aby náhodou tej traumy nebolo dosť, riaditeľom ďalej odporúčajú kontaktovať políciu. Samozrejme nechýbajú vyhrážky uložením pokuty do výšky 1659 eur,“ pokračuje v šokujúcich informáciách Kopáč.

Tak si to zhrňme:

1. Ak dieťa odmietne v škole nosiť rúško, pôjde na samotku.

2. Udelenie výnimky nie je možné, okrem špecifických prípadov. Ak má dieťa astmu alebo sa mu jednoducho cez rúško zle dýcha, má smolu.

3. Ak sa predsa len maloleté, podotýkam MALOLETÉ dieťa rozhodne slobodne sa nadýchnuť, poputuje na samotku. Ako najväčší vyvrheľ a zločinec.

4. Ak by sa dieťa náhodou rozhodlo rebelovať a dožadovalo sa čerstvého vzduchu, za rohom sú pripravení tí, čo pomáhajú a chránia.

5. V prípade, že by sa rodič zastal práv svojho dieťaťa, hrozí mu pokuta vo výške 2-3 mesačných výplat, možno aj viac.

„Šikana bezbranných musí raz a navždy skončiť. Dajte vaše špinavé a korupčné paprče ďaleko preč od našich detí,“ vyzýva Lukáš Kopáč a dodáva, že národ sa prebúdza, a nezabúda. „A nezabudne ani na vás. Na všetkých covidopatov a tyranov, ktorí sa neštítia šikanovať maloleté deti. Ako takí najposlednejší úbožiaci a vagabundi,“ končí svoj neuveriteľný, ba doslova šokujúci status „republikán“ Lukáš Kopáč.

Jozef Uhlárik

Prečítajte si tiež

Najnovšie články