13.1 C
Nitra
pondelok, 5 júna, 2023

Tvrdé otázky Zuzany Belicovej, sestry Igora Matoviča, našim vládnym politikom. „Boli ste pohoršení a znepokojení keď…?“ TOTO ich ale zabolí!

Európski politici sa ostro postavili proti kroku ruského prezidenta Vladimíra Putina zaútočiť vojensky na Ukrajinu. K nim sa, prirodzene, pripojili aj tí naši a všetci spoločne vyzývajú na jeho ukrižovanie. Zabúdajú však na niečo, čo sa udialo pred ôsmymi rokmi, kedy ale boli všetci, opäť spoločne, ticho. Všetkým to pripomenula sestra Igora Matoviča Zuzana.

To, čo sa udialo na východe Ukrajiny v roku 2014, a čo malo za dôsledok pripojenie Krymu k Rusku dnes radšej nespomína nikto. Pretože ak by sa tak stalo, západní „demokrati“ by museli priznať svoje zlyhanie. Našla sa ale žena, ktorá to pripomína aspoň naším mocným, ktorí trčia USA a spol. zo zadnej časti tela. Tou odvážnou je Zuzana Belicová, sestra Igora Matoviča, ktorá v statuse píše, na čo mnohí slovenskí politici radšej rýchlo zabudli.

Tvrdé otázky Zuzany Belicovej, sestry Igora Matoviča, našim vládnym politikom. „Boli ste pohoršení a znepokojení keď...?“ TOTO ich ale zabolí!

Budete vždy len tichučko, s hlavami v piesku, bez hrdosti a vlastného názoru?

Zuzana Belicová sa chce v statuse našich pánov a dámy dočasne vo vysokých funkciách a platených z daní ľudí, spýtať:

– či boli pohoršení a odsúdili, aj keď ukrajinskí fašisti v roku 2014 za spevu ukrajinskej hymny a pokrikov „Rusi, usmažte sa!“ za živa upálili 48 rusky hovoriacich občanov, vrátane žien a detí, ktorí nesúhlasili s novou vládou, ktorá vznikla na základe protištátneho puču po Majdane v Kyjeve?

Matovičovi poslanci opäť dostali naložené nielen od Slovákov, ale aj od sestry „veľkého šéfa“ Zuzany Belicovej

– či zaregistrovali, že v Doneckej a Luhanskej oblasti po masakre v Odesse bolo REFERENDUM, v ktorom sa drvivá väčšina obyvateľov vyjadrila ZA štátnu suverenitu Doneckej a Luhanskej republiky, ZA nezávislosť od Ukrajiny, a teda za nezávislosť od krvavého diktátu bábkovej ukrajinskej vlády? Áno, REFERENDUM, ktorých posilnenie malo OĽaNO vo volebnom programe.

– či boli pohoršení, a či to dali vrcholným predstaviteľom USA najavo, keď USA po „humanitárnom“ bombardovaní Srbska uznala nezávislosť Kosova a jeho odtrhnutie od Srbska?

– či boli vrcholne pohoršení a odsúdili, keď na územie Kosova následne napochodovala americká armáda a vybudovala si tam jednu z najväčších vojenských základní v Európe, a či aj to vnímajú ako akt vojenskej agresie, a či to vrcholovým predstaviteľom USA aj pohoršene pripomínajú pri každej príležitosti?

– a či zvyknú bývať vrcholne znepokojení, pohoršení a pripravení odsudzovať všetko, čo sa týka len Ruska, (keď to nerobí nič iné, len chráni ruskú menšinu za hranicami) a či pri USA budú vždy len tichučko, v predklone s hlavami strčenými v piesku bez hrdosti, bez vlastného názoru …?

Jej status si môžete prečítať tu:

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články