14.2 C
Nitra
nedeľa, 14 apríla, 2024

TOTO si Boris Kollár za širák nedá! Richterová mu naložila ako asi ešte žiadna iná

Slovenskom už niekoľko dní otriasa škandál, aký sme ti u vrcholového politika ešte asi nemali. Je až taký, že hravo prekryl opísané diplomové práce (kapitána) Andreja Danka, šéfa OĽaNO Igora Matoviča, exministra školstva Branislava Gröhlinga či predsedu parlamentu a šéfa Sme rodina Borisa Kollára. A práve naposledy menovaný sa postaral o to, že je opäť „slávny“.

Boris Kollár má za sebou minulosť, ktorú sa síce pokúša zľahčovať iba ako jeho „mladícku nerozvážnosť“, lenže to, v čom „lieta“ teraz, by sa druhému najvyššiemu ústavnému činiteľovu prepiecť nemalo. Zbiť ženu do bezvedomia je predsa len silná káva a nech sa predseda parlamentu a šéf hnutia Sme rodina usiluje akokoľvek, presvedčiť ľudí o svojej „nevine“ sa mu nedarí. Ba práve naopak, získava stále viac odporcov. Ešte viac mu môže priťažiť status, ktorý zverejnila jeho bývalá priateľka a matka jedného z jeho detí, ktorých má, mimochodom asi 13 s 11 ženami, ale koľko ich je presne vie iba on sám) Barbora Richterová, ktorá celú kauzu pred pár dňami odštartovala.

TOTO si Boris Kollár za širák nedá! Richterová mu naložila ako asi ešte žiadna iná
No uznajte, nie sú tí Boris Kollár (vpravo), Juraj Ondrejčák alias Piťo a Tomáš Rajecký zlatí? Hotová čistota a dobrota charakterov. Najznámejší slovenský multiotecko Boris Kollár (vpravo hore) by na svoju minulosť, keď sa stretával s mafiánmi, najradšej zabudol. Udalosti na Floride mu však opäť poriadne zavarili. Zdroj: screenshot video

Škoda len, že je to celé absolútna lož

„Milý Boris, po tvojom týždňovom „tour de média“, kde si sa usilovne snažil obhájiť neobhájiteľné, som sa rozhodla reagovať. Peniaze a tvoji kamaráti (Gorila Hascak, Mac a chlapci z J&T ti dali obrovský priestor… Rozprávaš a rozprávaš stále to iste ako taký papagáj… Téma je rovnaká ale príbeh o našom konflikte v Miami je vždy iný. Vieš, Boris, ľudia nie sú hlúpi. Pozri si komenty ku všetkým tvojim mediálnym výstupom. Myslím, že ak si tam označený iba ako pohlavný orgán, tak ten koment patrí ešte medzi tie slušnejšie…,“ začala Richterová od úvodu hneď celkom zostra. „Čo sa týka konfliktu v Miami, sám dobre vieš, že sme pri tom boli iba my dvaja. Tvoju matku s Arturom si zavrel do izby aby nevideli ako ma mlátiš. To, že máš nejakých „svedkov“ je síce fajn, tak ich nezabudni upozorniť na dve veci. Za prvé, v štáte Florida to, čo si mi urobil nie je premlčané a najmä v štáte Florida sa za jeden z dôkazných prostriedkov považuje aj polygraf,“ pokračuje Kollárova ex…

Frontálny „útok“ exmilenky Borisa Kollára. TOTO šéf parlamentu určite nečakal

„Už som ťa k tomu raz vyzvala a vyzývam ťa znova, absolvujme to vyšetrenie obaja spolu pred kamerami, nech sa verejnosť dozvie, kto hovorí pravdu a kto klame… a pani Vitteková, nech si naštuduje, aký je trest za krivé svedectvo, pretože v čase nášho incidentu bola so svojim manželom v domčeku pre hostí a prišla až keď som sa preberala z bezvedomia. Som naozaj zvedavá, či bude mať odvahu klamať aj keď bude vypočúvaná ako svedok aj s bývalým manželom Robertom. Tie tvoje rozprávky o tom incidente sú krásne, škoda len, že je to absolútna lož a navyše nereálna… Neviem si predstaviť, ako som mohla Artura hodiť 10 m v obývačke, ktorá má 3,5 m a navyše som ti ho iba z tesnej blízkosti vtlačila do náručia. Nikdy by som, na rozdiel od teba, neohrozila život svojho syna. Ja svoje deti naozaj milujem, pre teba sú deti iba nevyhnutným a zbytočným produktom tvojich sexuálnych zvrátenosti,“ zaťala do živého Richterová.

Si jediný človek, s ktorým mám konflikt

Zbytočne budeš verejnosť presviedčať, že si vždy chcel mať veľkú rodinu a deti sú pre teba všetkým. Každý normálny človek musí chápať, že sa im venuješ maximálne niekoľko dni do roka, keď spočítame tie krátke formálne stretnutia, ktoré robíš iba preto, aby si mal fotky na Instagrame. A nenazývaj nášho syna „decko“… aj to svedčí o tom, aký máš k nemu vzťah… Snažíš sa zbaviť svojej viny tým, že si konal v zaujme ochrany nášho syna! Ako môžeš takto klamať? A to, že sa ma niekto snaží zneužívať ako nástroj na diskreditáciu tvojej strany, je tiež lož. Náš konflikt začal ešte počas môjho tehotenstva a gradoval od jesene minulého roka. Vtedy nikto netušil, že budú predčasné voľby… Ty dobre vieš, že sa nejedná o žiadnu politiku. Nahovoril si ma na druhé dieťa, a potom si ma podlo oklamal a začal si robiť ďalšie deti. Najznámejší výsledok tvojho snaženia je dieťa (ešte nenarodené) Laury Vizvaryovej… Odkedy si s ňou začal spávať, robila mi spolu s tebou zo života peklo… Od drzých urážlivých správ až po fakt, že ťa tak ovplyvnila, že si sa prestal našim deťom venovať,“ nedáva si ex… Borisa Kollára servítku pred ústa.

Boris Kollár toto naozaj zabil: Do strany vraj berie iba tých, čo nemajú za sebou „divnú minulosť“

Prosím ťa a žiadam, povedz jej nech prestane už s tými urážkami a provokáciami ktoré neustále robí. Zo stresov ktoré ste mi spôsobovali, som porodila o mesiac skôr. Čo sa týka mojich podozrení, že ma niekto sleduje… Ja som z toho neobvinila teba. Ja mám reálny strach o seba a o moje deti… Všimla som si, že sa v mojom okolí opakovane vyskytli tie iste autá, tak som si zapísala ich EČV a požiadala som políciu aby preverila, kto ma o mňa taký záujem. A uviedla som tam iba fakt, že si jediný človek, s ktorým mám konflikt. Ja som nepovedala, že si si niečo objednal. Samozrejme si všetko dezinterpretoval, tak aby ti to mediálne vyhovovalo. Veď uvidíme čo polícia zistí… A ešte jedna maličkosť. Nevlastním žiadne auto a nikto mi žiadne auto nedaroval. Už som sa k tomu vyjadrila, že sú na svete ľudia, ktorí dokážu pomôcť iným aj nezištne. Rozumiem, že ty tomu nerozumieš. Hráš sa síce cele roky na filantropa a tvrdíš ako sa venuješ charite ale nerozumieš, ako je to možné, že človek človeku pomôže a nič za to nechce?“ pokračuje Richterová v „ťažení“ na Borisa Kollára.

Už s tebou nechcem mať nikdy nič spoločné

„To znamená, že tá tvoja charita asi nebola vždy úprimná charita, ale buď si za tvoju pomoc vždy niečo chcel, alebo si to robil ako komédiu pre občanov tohto štátu aby ťa obdivovali a volili – to je pekne úbohé!!! Povedal si, že si mi dal auto. Žiadne auto si mi nedal! To auto bolo a je tvoje. Malo najazdených vyše 200.000 km a z mesiaca bolo tri týždne v servise. Všimol si si, že máme spolu niekoľko mesačne dieťa? Bolo to naozaj veľmi príjemné, keď sa mi pokazilo auto na obchvate s malým bábätkom v sedačke… opakovane!!! Tak som ti to auto vrátila. Chcela som si auto zabezpečiť sama. Vieš, Boris, ja na rozdiel od teba, viem s peniazmi hospodáriť. Možno si ešte pamätáš, že som ti z mojich úspor pred voľbami v roku 2020 pomáhala platiť výživné pre tvoje ďalšie deti, a ešte som platila aj tvojho mediálneho poradcu, či som ti pomáhala platiť splátku v Thajsku. Ak by si to zasa vo všetkých médiách poprel, zverejním informácie z môjho účtu. Počítače majú lepšiu pamäť ako ty a ja. Bol si vtedy „suchý ako Sahara“ úplne bez peňazí…“ nenecháva Richterová na svojom ex… nitku suchú.

R. Fico: Cesta B. Kollára do Latinskej Ameriky je primitívny výlet za štátne peniaze. A ten PROGRAM!

Akonáhle si sa stal predsedom NR, tak sa ti začalo zázračne dobre finančne dariť. O detailoch, ktorých viem veľmi veľa, zatiaľ diskrétne pomlčím… Takže som si chcela zabezpečiť vlastné auto, ale nemohla som si ho dovoliť kúpiť. Išla som do spoločnosti Mercedes (je na to dôkaz) a chcela som si auto na dlhšiu dobu požičať. Ale nakoľko som žena na materskej dovolenke, nemám pravidelný príjem a nepodnikám, tak mi to odmietli urobiť. Takže mi niekto naozaj nezištne (tomuto slovu asi nerozumieš) pomohol. Čiže ešte raz, nevlastním žiadne auto a bolo by dobre, keby si tie bludy o darovanom aute prestal šíriť. A posledná vec, o čo mi vlastne ide? Boris, ja už s tebou nechcem mať nikdy nič spoločné… Ale máme spolu dve deti. Nastavil si mi nejakú životnú úroveň, ale ja netrvám na tom, že to tak musí zostať. Ja sa dokážem uskromniť. Ale účty na rozdiel od výživného ktoré platíš kedy chceš a ako chceš, účty chodia vždy načas…,“ pokračuje Richterová vo vykladaní dôkazov na stôl.

Si síce úplne mizerný otec, ale máš veľmi veľa deti

„Ja veľmi dobre poznám tvoj modus operandi správania sa k ženám – „Poslúchaš = máš peniaze, máš kde bývať, máš na čom jazdiť! Neposlúchaš = nemáš peniaze, nemáš kde bývať a nemáš na čom jazdiť a ešte môžeš dostať aj bitku.“ Tak takto fungovať odmietam. Chcem mať pevné pravidlá stanovené súdom, určené práva a povinnosti oboch rodičov k deťom. Takže o toto mi ide!!! Aké ti súd určí výživné a povinnosť i práva – také budem rešpektovať. Vieš, Boris, ale to by si musel na ten súd prísť… ale ty sa toho bojíš ako čert kríža a vyhýbaš sa súdnemu konaniu, lebo vieš, že to bude pre teba veľmi, veľmi nepríjemné… Prestaň dokazovať svetu fakt že si chlap iba tým, že robíš deti ako pri pásovej výrobe a príď na súd!!! Uvidíme ako rozhodne!!! A ešte jedna prosba alebo odporúčanie. Ani jeden politik neberie meno Božie tak často do úst tak ako ty!,“ pridáva Kollárova ex… aj niečo z iného súdka.

„Každá x-tá veta tvojich monológov znie „Pre Boha živého“… Nerob to už. Za prvé pri tvojom spôsobe života to vyznieva komicky a za druhé, čo ak to tomu Bohu začne vadiť a potrestá ťa za toto rúhanie… Si síce úplne mizerný otec, ale máš veľmi veľa deti, ktoré musíš ešte veľmi dlho živiť. Tak toho Pána Boha neprovokuj! Pre Boha živého!!!“ Zakončila Barbara Richterová svoj dlhý a poriadne ostrý status smerom k otcovi svojich dvoch detí, a ktorý je, len tak mimochodom, aj predsedom parlamentu, predsedom hnutia Sme rodina a – jeden z tých vrcholových politikov, ktorí sa verejne priznali, že ich diplomová práca je plagiát. Aj z toho sa vtedy usiloval vyviniť, že sa vlastne nič nestalo a ľudia ho nemajú oslovovať „pán magister“, ale jednoducho Boris, ba že sa s diplomovkou zachoval ako mnohí študenti. Vtedy mu jeho „malý prešľap“ prešiel bez toho, aby opustil post predsedu parlamentu a celé to akosi „vyšumelo“ do zabudnutia, lenže teraz je to úplne iné a proti jeho správaniu a za odchod z funkcie sú už nielen bežní Slováci, ale i mnohí politici. Takže, Boris, je čas na… Slováci totiž v diskusiách stoja jasne na strane Richterovej.

Čo na to politik?

Kollár je presvedčený, že za Richterovou stojí vplyvný podnikateľ Zoroslav Kollár. „Barbora Richterová jazdí na 130-tisícovom novom aute, ktoré jej doručil Zoroslav Kollár. To je fakt, to nie je výmysel. Zrazu sa ozval s diskreditačnou kampaňou Tomáš Rajecký, ktorý je jeho pravá ruka, a ktorý to robil pred štyrmi rokmi proti Andrejovi Kiskovi, ktorý za to dokonca bol aj trestne stíhaný, a teraz to robí proti nám,“ vysvetľoval Kollár pre médiá. Jeho reakcie si prečítajte na 1pluska.sk.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x