15.4 C
Nitra
nedeľa, 14 apríla, 2024

Boris Kollár toto naozaj zabil: Do strany vraj berie iba tých, čo nemajú za sebou „divnú minulosť“ (VIDEO)

Politici nie sú iba obyčajní „suchári“, ale svojimi vyjadreniami môžu veľakrát doslova pobaviť. Stačí si len spomenúť na Štefana Harabina, Igora Matoviča či Ľuboša Blahu. Najnovšie s nimi v ničom nezaostáva ani najznámejší slovenský multi otecko a šéf hnutia Sme rodina.

Boris Kollár toto naozaj zabil: Do strany vraj berie iba tých, čo nemajú za sebou „divnú minulosť“ (VIDEO)
No uznajte, nie sú tí Boris Kollár (vpravo), Juraj Ondrejčák alias Piťo a Tomáš Rajecký zlatí? Hotová čistota a dobrota charakterov. Zdroj: screenshot video

Boris Kollár síce vie občas z úst vypustiť „perlu“, no na väčšiu zábavu à la Štefan Harabin sa nechytá ani len náhodou. Všetko je však prvý raz a ako ukazuje vo videu Marta Kollarovicsová, predsedovi parlamentu sa to predsa len podarilo. A pritom za humorom ani nemusel chodiť ďaleko, stačilo sa iba zahrať na kádrováka a o zábavu je postarané. Veď kto by lepšie vedel kádrovať ľudí ako ten, ktorý sa stretával s mafiánmi či vrahmi a diplomovú prácu „ofajkol“?

Ján Drgonec: Rozhodol som sa uchádzať o funkciu prezidenta Slovenskej republiky

„Keď Mafián ide kadrovat pozadie ľudí SODOMA-GOMORA ovládla Slovensko!“ poznamenala stručne Marta Kolarovicsová v kratučkom statuse pri videu. A čože také zábavné Boris Kollár povedal? Nuž pri chválení sa aké je jeho hnutie skvelé „zapotil“ toto: „Máme 140 členov, máme 65 okresných organizácií (čiže 21,5 člena v každej okresnej organizácii – pozn. red.), takže tú stranu budujeme naozaj zoširoka. A otvorená náruč, tak kto chce, môže k nám prísť,“ začal pozvoľna humorista Boris Kollár, ktorý to vzápätí doslova „zarezal“: „Pokiaľ nemá nejakú divnú minulosť za sebou…“ No čo vy na to? To hovorí ten pravý, nie?

A svojím humorom Slovákov nielen pobavil, ale niektorých aj poriadne nasr… (dil).

Boris Kollár toto naozaj zabil: Do strany vraj berie iba tých, čo nemajú za sebou „divnú minulosť“ (VIDEO)
Zdroj: FB / Marta Kolarovicsová

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x