15.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

TOTO sa Naďovi ani Korčokovi dobre čítať nebude. To, čo im odkazujú Slováci si asi za širák nedajú

Jedno z prísloví hovorí, že „Slová sa hovoria a chlieb sa je“. Slová, ktorými nás presviedčajú naši vládni politici, že Rusko je náš nepriateľ a treba ho zničiť, nás k chlebu vôbec nedovedú, ale skôr naopak. Nielenže nám ho zoberú, ale pôjde nám doslova o holý život!

Na nebezpečnú hru Američanov s Rusmi poukazujú viacerí, ktorým je zrejmé, že toto „nem dopadne dobre“. Jedným z takých je aj podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha, ktorý v statuse vysvetľuje mnohé z toho, čo sa môže stať v prípade že na Ukrajine vypukne vojnový konflikt. Väčšina Slovákov si to veľmi dobre uvedomuje, a aj preto žiadajú prezidentku o vypísanie referenda. Tá, žiaľ, opäť ich prosby nevyslyšala a robí si po svojom s cieľom ochrany záujmov USA. A Slováci na Blahov status zareagovali tak, že každému je z ich vyjadrení jasné, že nikto z nás si nielenže neželá vojnu s Ruskom, ale ani amerických vojakov na našom území.

Títo vládni tupci nás naozaj zatiahnu do vojenského konfliktu

„Každý kto má trošku rozumu tak vidí, kto je agresor. Amíci porušili všetky dohody s Rusmi a teraz nám budú nahovárať takéto bludy,“ zareagovala Ľubka Pe na slová slovenských proamerických politikov. „Nech podporia referendum a uvidí sa, kto je proti štátnym záujmom. Títo vládni tupci nás naozaj zatiahnu do vojenského konfliktu. Nad a Korčok, arogantní hlupáci,“ konštatuje Róbert Kapala. „Keď chcú Naď aj s Korčokom tak silou mocou spolupracovať s amíkmi, nech si zbalia svojich sedem slivák a hajde prvým lietadlom za vodu do vysnenej zeme,“ odkazuje Milan Marta Vitkovský. „Treba zastaviť tých šialencov vo vláde,“ pridáva sa Juraj Bogdány. „Tieto americké podržtašky a mopslíci majú snahu čím skôr prijať a ratifikovať túto nezmyselnú a pre Slovensko nepotrebnú zmluvu. Čím skôr sa sem napáskujú Američania a táto sebranka bude tak pod ich ochranou! Tam vidia svoju nádej na prežitie!,“ myslí si Jozef Paluška.

Pripravujú sa USA na vojnu s Ruskom? Začali sa „manévre“ na ich veľvyslanectvách. Doplatíme na to medzi prvými aj my?

„Ak chce USA vojnu kvôli Krymu, treba povedať fakty. Ķrym patrí Rusku od roku1783 keď ho získalo v Rusko Tureckej vojne. Ukrajine ho daroval Nikita Chruščov v roku 1954 lebo myslel, že Ukrajina bude naveky súčasťou ZSSR. Treba sa pýtať prečo USA nevrátia Mexiku Texas, Kaliforniu, Nevadu, Nové Mexico, ktoré anektovali,“ pridáva sa Juraj Chovan. „Veď dostanú výprask od Rusov ako Nemci a budú spokojní. Len nech si tie boje robia mimo územia Slovenskej republiky. Nech si s nimi Amerika bojuje na území prehnitej USA. A Naď aby ešte neskončil ako Jozef Tiso. S Rusmi len v mieri a spolupracovať. A bude nám lepšie ako so západom,“ prízvukuje Pavol Palco Prostinák. „Veď jasne povedal, že je ich (!) národným záujmom, mierové požiadavky neakceptovateľné = už sú rozhodnutí pre vojnový stav… A hádam nečakajú, že Slováci, ktorých príde na protesty 5 a pol aj s policajtmi, odrazu pôjdu bojovať do vojny proti cvičeným vojakom,“ dodáva Igi Petrilla.

Bývalý veliteľ NATO prezradil plány USA, v ktorých potrebujú Slovensko ako svoju základňu

Zapredali svoj národ a štát, to sa neodpúšťa. Chceme mier, nie NATO a USA

Hovädá Naď s Korčokom do prvej línie, ak tak silno chcú zomrieť za Ameriku. Na Slovensku chceme mier, no neviem čo zapredanci urobia v najbližšej dobe. Viditeľné chcú vojnu a vôbec ich nezaujíma názor Slovákov. Zapredali svoj národ a štát, to sa neodpúšťa,“ odkazuje Pavol Hardoň. „Chceme mier, nie NATO a USA,“ pridáva sa Valéria Rokytová. „To naozaj neexistuje žiadny paragraf na to čo páchajú títo vlastizradcovia?? Ja neverím, že neexistuje legálna cesta ako ich zbaviť mandátu a obviniť z páchania takéhoto skutku,“ zamýšľa sa Lenka Neli Palušáková. „Tá tlačovka amerických poskokov Naďa a Korčoka bola tragikomická. Naď zelený od jedu, Korčok vytrasený ako ratlík, sa idú vyhrážať národu heslom „Kto nejde s nami, ide proti nám“. Ibaže zabudli na to, že ľudom dvaja tajtrlíci bez autority nedokážu prikázať, ktorý národ im má byť blízky,“ napísala v diskusii Janka Alexandrová.

„Dnes som pozerala na TA3 tieto vyjadrenia p. Naďa a p. Korčoka. To bolo niečo strašné čo si tí dvaja „politici“ navymýšľali. Mala som dojem z plačlivého hlasu p. Korčoka, že už sme na pokraji vojny, čo zabil Nad tým, že jedinou našou záchranou je USA a už je neskoro, lebo tu nie sú ich vojaci. O tom, že „naši záchranci“ už podporujú zbraňami Ukrajinu ani slovo. Len ako vždy, vyhrážky ľuďom ktorí nie sú s nimi zajedno, sankcie… Títo dvaja ľudia sa povýšili na Bohov Slovenska!!! Kto im dal právo rozhodovať o nás bez nás… kde berú tú drzosť vyhrážať sa ľuďom a tvrdiť, že jediný kto tu má patent na rozum a má právo robiť si čo sa im zachce p. Korčok, p. Nad, p. prezidentka a vláda???? Však keby ste neboli pred voľbami oklamali dôverčivý slovenský národ, tak ste nie tam ani jeden z vás!!! Vy máte slúžiť a chrániť svojich voličov a nie ich zastrašovať a vyhrážať sa!! Veď vy šírite strach medzi ľuďmi a z vášho vystúpenia by človek usúdil, že sme už vo vojne. Prečo? Pýtam sa ešte raz, prečo?????,“ poriadne sa rozohnila v diskusii Hana Havlíková.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články