19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Títo obyčajní ľudia stratili už aj obyčajnú súdnosť, tvrdí nahnevaný Branislav Becík (VIDEO)

Branislav Becík je nielen starostom Dvorov nad Žitavou, ale aj poslancom Nitrianskeho samosprávneho kraja. Napriek tomu sa ako regionálny politik čulo zaujíma o dianie na celom Slovensku. A nákup vojenskej techniky za dve miliardy eur ho doslova vytočil.

Finančná situácia na Slovensku je skutočne divná. Súčasná vláda pri nástupe k moci hovoril o „prázdnej špajzi“, stále však nachádza nové a nové peniaze, ktoré utráca plným priehrštím. Nie však na potreby pre širokú masu ľudí, ale pre úzku skupinku. Slovensko však zadlžuje tak ako nikdy v histórii. Smutné je, že pri tom všetkom nielenže stúpajú ceny prakticky všetkého, ale životná úroveň klesá. Armáda však ide kupovať drahé „hračky“ za dve miliardy eur. Nad týmto „nezmyslom“ krúti vo videu na svojom profile aj starosta Dvorov nad Žitavou a člen strany Hlas-SD Branislav Becík.

„Vladári“ z OĽaNO si spravili z nášho Slovenska svoju súkromnú firmu

„Transportéry Slovákov nenakŕmia, nevyliečia a ani ekonomiku nepostavia na nohy. Zlodej kričí, chyťte zlodeja? Tak nejak, keďže si „vladári“ z OĽaNO pomýlili svoje poslanie a spravili si z nášho Slovenska súkromnú firmu,“ píše v statuse Becík. „Minister Naď sa rozhodol nakúpiť armádnu techniku za dve miliardy eur. V súčasnej dobe, kedy je náš národ odkázaný na pomoc a podporu štátu títo „obyčajní ľudia“, ktorí toľko kritizovali Dankov tiež nezmyselný nákup stíhačiek za 1,6 miliardy eur, stratili nielen kontakt s realitou, ale teraz už aj obyčajnú súdnosť,“ hovorí v úvode krátkeho videa Becík, ktorý je doslova napálený za to, že OĽaNO ide vyhodiť za v súčasnosti nezmyselnú investíciu dve miliardy eur.

„Za túto sumu by sa dala krásne dostavať diaľnica Bratislava – Košice, alebo za túto sumu by sme mohli mať na našom území úplne nové všetky štátne nemocnice, ktoré by nám závideli všetci. Alebo všetkým dôchodcom, učiteľom či zdravotníkom by sa za túto sumu dal priplatiť pod stromček vianočný bonus 500 eur,“ vyratúva regionálny politik.

https://www.nitranoviny.sk/becik-bijem-na-poplach-lebo-viem-ako-to-dopadne-jednou-obrovskou-katastrofou-video/

Toto sú tí „obyčajní šudia“, ktorí kašlú na svoj národ! Toto sme tu chceli?

„Alebo, čo je pre mňa strategicky a dlhodobo najracionálnejšie, že by sme za túto sumu vedeli vybudovať náš agrosektor, vrátane koncoviek na finalizáciu potravín na takej úrovni, že by sme boli nie my závislí od okolitých štátov, ale že by okolité štáty boli závislé na našej produkcii potravín,“ konštatuje syn exministra pôdohospodárstva Stanislava Becíka. „Toto je investícia, ktorú ide OĽaNO na čele s Naďom, tak ako je to pri Matovičovej lotérii, vyhodiť do Dunaja. Povedzte mi. Sú títo ľudia normálni?“ pýta sa Branislav Becík, podľa ktorého v súčasnej dobe, kedy ľudia v obchodoch s potravina točia v dlani každé euro, kedy samosprávy opäť suplujú úlohu štátu a pomáhajú obyvateľom zbaviť sa dlhov, ide štát vyhadzovať prostriedky, na ktoré sa všetci skladáme vo forme daní, na úplnú somarinu.

https://www.nitranoviny.sk/becik-toto-je-ta-vlada-ktoru-sme-si-zvolili-obavam-sa-ze-sme-si-zvolili-ovela-vacsie-zlo/

„Toto sú tí „obyčajní šudia“, ktorí kašlú na svoj národ! Ktorí majú asi natiahnuté ružové fólie na oknách svojich vládnych limuzínach. Toto sme tu chceli? Gratulujem, páni, opäť ste raz potvrdili, že patríte na politický cintorín,“ hovorí na konci svojho opäť riadne ostrého videa Branislav Becík.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články