19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Fico zvoláva protivládny míting. Chce hovoriť aj o médiách

Opozičná strana Smer -SD opäť organizuje protivládny míting. Tentokrát sa bude konať v Banskobystrickom kraji, už onedlho, sedemnásteho októbra.

Informáciu o mítingu osobne zverejnil predseda strany Robert Fico.

„Bude to slušný, ale razantný protest proti súčasnej vláde.​Chcel som túto pozvánku zverejniť neskôr, ale vyprovokoval ma denník SME. Po tom, čo sa jeho majiteľom stal nepriateľ všetkého normálneho, G. Soros, ide SME proti SMERU – SD cez mŕtvoly a predbieha sa v agresívnej hlúposti s denníkom N a Aktualitami,“ pridal komentár. Zároveň poukázal na to, že ​SME tvrdí, že zvolávanie protestov je neprijateľné.

„Je strašné, ak médium hovorí o uplatňovaní ľudských práv ako o neprijateľnom akte. SME patrilo medzi lídrov klamstiev a štváčov proti SMERU – SD pri organizovaní protestov proti nám v roku 2018. Kde ste boli, páni zo SME, keď mi pod oknom vykrikovali, že mám vyjsť von s manželkou a že budeme zastrelení ako rumunský prezident Ceausescu so ženou?,“ položil Fico otázku.

„My nikoho strieľať nechceme, radšej si ako v Košiciach s ľuďmi zaspievame Na kráľovej holi.

Ďalej dodáva, že tvrdenie o tom, že skracovanie volebného obdobia referendom je protištátnym činom, sa už nedá ani komentovať. Rovnako ako to, že všetko „lebo Fico“.

„Vážení priatelia, SME, denník N, Aktuality a im podobní robia politiku porušujúcu ľudské práva a stali sa najagresívnejším nástrojom v rukách Matovičovej vlády. Som presvedčený, že za peniaze na očkovaciu kampaň a preto, lebo nenávidia SMER – SD a nevedia stráviť totálne fiasko súčasnej vlády, ktoré vnímajú ako svoje vlastné zlyhanie. Teším sa na Vás 17. októbra. Budem hovoriť aj o médiách,“ napísal na záver.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články