23.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Tak TOTO tu ešte nebolo. Poslanec Benčík zverejnil foto „útočníkov“ na jeho obydlie. Na pomoc mu pribehli aj „hviezdy“ Daňo a Vasky! (VIDEO)

Zbohom, zdravý rozum. Poslanec parlamentu Ján Benčík patrí medzi tých ľudí, ktorým nerobí problém mať doma niekoľko politických kabátov. A nielen to, on má rád aj tie zahraničné. A aby toho nebolo málo, je vraj aj odvážny! Za dverami svojho bytu sa vraj nebojí nikoho…

Ján Benčík sa dostal do Národnej rady ako člen strany Za ľudí, lenže potom si kúpil nový kabát z dielne SaS. Chcel mať však aj americký, a tak podpísal, a tým podporil, „obrannú“ dohodu s USA, proti ktorej je veľká väčšina Slovákov. Nuž a keď mu zopár z nich prišlo pred jeho dom a dvere protestovať a rozprávať sa s ním, tak sa doma ukrýval ako malé decko, ktoré sa bojí za to, čo spravilo. Lenže pozor, už o pár dní sa z neho stal „hrdina“, ktorý v statuse zverejnil fotky niektorých z tých, ktorí ho vraj prišli zastrašovať. Zrejme sa držiac hesla „Aký požičaj, taký vráť!“ Dokonca sa našli aj takí, ktorí mu v tom pomohli. A určite neuveríte kto.

Aj karma si počká, aj karma. Na každého z vás

V jednom zo statusov spolu s videom zverejnil Ján Benčík aj to, čo, podľa neho, odznelo za dverami jeho bytu.

Katarína Boková:

„Ste na seba hrdý? Čo ste si preniesli z vášho detstva, akú frustráciu? Robili vám zle v škole? Alebo nejaká sexuálna frustrácia, alebo o čo ide? Môžeme si urobiť aj psychologickú poradňu. Poďte, pomôžeme, pochopíme. Pán Benčík, aj tak sa jedného dňa stretneme. Ste pre nás vlastizradca, vojnový štváč, udavač a ľudsky ste absolútne úbohý jedinec. (Ostatní – nula, úplné dno spoločnosti, pán Benčík) Napriek tomu vám prajeme veľa síl, aby ten súd, ktorý vás postihne, aby ste ho zvládli.“

Eva Skorková:

„Aj karma si počká, aj karma. Na každého z vás, ktorí ste hlasovali za tú zradcovskú zmluvu s Američanmi. A tak ste vystavil náš život, našich detí, vnukov a vám to je asi úplne jedno pán Benčík, však? Zradili ste Slovensko. Hanba!“

Na stranu Jána Benčíka sa postavili aj dve kontroverzné postavičky slovenského mediálneho sveta.

„Novinár“ a neúspešný prezidentský kandidát Martin Daňo spolu s ďalšou kontroverznou postavičkou, youtuberom Rudolfom Vaskym zverejnili na YouTube video, v ktorom si „podali“ vraj falošného generála na úteku Jozefa Zaťka, ktorý mal byť tiež prítomný „návštevy“ u Jána Benčíka.

Benčíkovi na dvere bytu búchali ľudia pre dohodu s USA, polícia to rieši (video)

Pozor na gašparov vo falošných uniformách!

videu Martin Beňo napísal: „Na Slovensku pôsobí už niekoľko rokov podozrivá organizácia ICOCRIM a jej prezident – falošný policajný generál Jozef Zaťko a spolupracovník – tiež falošný policajný plukovník – Ivan Katrinec. Falošné hodnosti sú preto, že si ich zväčša udelili sami. Mnoho členov ICOCRIM má bohatú kriminálnu minulosť a policajtami by ani nikdy nemohli byť. Málokto tiež vie, že ICOCRIM nie je žiadna medzinárodná policajná organizácia, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Je to obyčajné praprosté občianske združenie, ktoré len predstiera funkčnú medzinárodnú štruktúru a využíva klamlivé policajné a vojenské hodnosti a uniformy, aby zavádzali / klamali verejnosť a získavali pre seba majetkový alebo aj iný prospech. GINN sa začal touto čudesnou organizáciou zaoberať ešte v roku 2012, keď novinára Martina Daňa začal kontaktovať Jozef Zaťko, ktorý vtedy vystupoval pod funkciou generál major (dnes už je v postavení generál poručík – pozn. hodnosť si udelil sám). Stále žiadal, aby sme sa spolu fotili a zverejnili fotku, že spolupracujú, čo Daňo logicky odmietal.

Ďalej sme zistil, že v obciach, kde falošný generál pôsobil boli chytení zločinci, ktorí využívali klamlivé označenia ICOCRIM. Vo Februári 2014 zadržali v obci Podhájska, kde Jozef Zaťko prevádzkuje penzión, medzinárodne hľadaného Maďara Támasa Vincenta. Toho hľadala polícia pre rozsiahlu daňovú a ekonomickú trestnú činnosť. O dva mesiace neskôr, v Apríli 2014, zadržali dlhodobo hľadaného Vladislava, ktorý sa skrýval v obci Dolný Ohaj – kde ma bydlisko generál Zaťko. Na záber si všimnite, že pred domom, kde hľadaný býval stojí bordová škoda s nálepkou ICOCRIM. V rovnakej obci, 5 rokov predtým, zadržali aj falošného policajta, ktorý vyberal pokuty. Kto je teda ICOCRIM? a čo falošní generáli a plukovníci, vojaci a policajti na Slovensku robia? Tak pozrieme sa, načo sa armáda falošných generálov využíva. ICOCRIM teda používa falošné uniformy, štátne znaky a hodnosti, aby klamal ľudí, že je to oficiálna vládna policajná organizácia.

YouTube video

Aká je však pravda. Nevyužívajú túto zásterku na zakrývanie svojej vlastnej trestnej činnosti? Koho záujmy ICOCRIM zastupuje a kto im platí za ich podvodné tlačové konferencie? Neuznávajú prezumpciu neviny, používajú vulgárne výrazy – zo dňa na deň sa aj bezproblémový občan môže stať podvodník – ak to oni na verejnosti povedia?! Príklad klamlivej tlačovky v Komárne:

YouTube video

Jožo Pročko je už zúfalý, neuveríte, čo mu tí zlí „ujovia“ zase urobili. A ešte mu aj vynadali! (VIDEO)

V iných krajinách (napr. v Rusku) už bola organizácia ICOCRIM zrušená pre zločinecké praktiky a rôznu kriminálnu činnosť a jej členovia právoplatne odsúdení – o čom tiež informoval portál GINN. Pozor na gašparov vo falošných uniformách! (Jozef, Zaťko, Ivan Katrinec, Jozef Ďurkáč a ďalší) Organizácia ICOCRIM bola v iných krajinách už právoplatne zrušená pre zločinecké aktivity a rôznu kriminálnu činnosť (výpalníctvo).“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články