16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Jožo Pročko je už zúfalý, neuveríte, čo mu tí zlí „ujovia“ zase urobili. A ešte mu aj vynadali! (VIDEO)

Kedysi obľúbený zabávač, teraz neobľúbený poslanec. Pozorný Slovák zrejme vie o komže je to reč. Áno, o Jožovi Pročkovi, ktorý sa dostal do parlamentu na krídlach OĽaNO, no teraz po ňom niektorí riadne naštvaní ľudia doslova poľujú.

Pročko sa stal neobľúbeným pre viaceré svoje statusy, ktorými Slovákov doslova nás (štval) a tí mu to poriadne spočítali. Poriadne nasrdil ľudí aj tým, že bol medzi skupinou poslancov, ktorí podporili podpis „obrannej“ dohody s USA. A teraz sa diví, že po ňom niektorí nahnevaní Slováci idú ako pes po údenom. Ako, to opísal Jožo Pročko v jednom zo statusov, aby v druhom zverejnil video z YouTubu, kde mu „istý občan“ Pavol Garaj oblepil bránu pred domom aj niektoré veci v jeho pohostinstve nálepkami, kde bola jeho fotka, šibenica a slovo „VLASTIZRADCA“. A to sa pánovi poslancovi „nem páčilo“.

Veď toto isté robil Igorko pred Bonaparte. Nosili tam šibenice aj truhlu

„Včera nám fašistický radikálny volič, ktorý žije v susednej dedine, polepil Zbrojnicu nálepkami, kde je moja foto, šibenica a text vlastizradca, otravoval zákazníkov a hosťom rozprával aký som vlastizradca. V sobotu tento človek otravoval mojich blízkych a natáčal video kde bývam a pustil to na FB,“ opisuje Pročko v úvode statusu príkoria, ktoré mu narobil „nezodpovedný“ občan. „Podnikám poctivo 17 rokov, platím si dane. Tento človek, ktorý sa chváli, že je volič Mazureka, Kotlebu, Suju vedome vytváral zlo v mojom podniku. Každý deň dostávam takéto správy,“ dodáva nahnevaný zabávač-poslanec. „Slovákovu správu som poslal na políciu, čo s Čechom? Toto je konštatovanie toho, čo sa deje. Nevyplakávam len si myslím, že treba zlobu a agresiu ukázať takú, ako zasahuje naše životy, podnikanie rodiny,“ končí svoj status Jožo Pročko.

Jožo Pročko je už zúfalý, neuveríte, čo mu tí zlí „ujovia“ zase urobili. A ešte mu aj vynadali! (VIDEO)

V texte pri videu ešte napísal: „Čo bude nasledovať? Obesia nás?: Prirodzene, pod jeho statusom sa rozprúdila živá diskusia, pričom mnohí Slováci stáli za ním. Tí, ktorí s jeho „plačom“ za to, čo vykonal nesúhlasia, mu však poriadne naložili. „A čo si čakal milý Jožko. K takej veci ako je obranná zmluva sa mal vyjadriť celý národ ty hovädo a nie na drzáka to schváliť bez ľudí. Neboj sa nič, na Slovensku sa ti určite nič nestane, ale nálepku, že si špina, tá ti ostane celý tvoj trápny život, papá,“ napísal Johan Ze Sanghaja. „Tak aspoň viete ako sa cítili prví občania čo dostali Covid 19. Nazvali ste ich nezodpovednými, domy a byty ste im chceli natrieť červenou farbou, zahraniční Slováci boli pre vás len štekajúce psi (vlastná skúsenosť),“ pridal Miroslav Dosedla. „Veď toto isté robil Igorko pred Bonaparte. Nosili tam šibenice aj truhlu. Teraz sa to deje vám a už je zle? Opačný meter, vy môžete, vám nesmú,“ vrátil sa aj trochu do minulosti Bübli Stankovič.

Pročko sa opäť prejavil. Exzabávačov vysoký „intelekt“ však na ľudí nezabral. Za to, čo propaguje, dostal znovu cez…

Čo ste si navarili, tak si aj zjedzte! Neskutočne ste zlí ľudia vo vláde

„A kto vám dal mandát na také hlasovanie? Sám tvoj veľký vzor a vodca Matovič sa pred voľbami dušoval, že o zmluve s USA rozhodnú ľudia v referende. OKLAMALI ste ľudí… Tak čo teraz všetci plačete, rozhodli ste proti vôli ľudí, tak si preberte aj zodpovednosť… Medzi ľudí choďte a nálepky na bráne bude vaša najmenšia starosť…. Ale všetko raz skončí, aj ten krásny plat, na ktorý sa vám práve tí ľudia, ktorých ste tak oklamali, skladajú!!!“ odkazuje poslancovi Milan Brenčič Skamilan.

Jožo Pročko má strach! V ohrození je vraj jeho rodina. Vinníkov už odhalil

„Keď olano jazdilo pred voľbami po Slovensku so šibenicami a s truhlami, tak vtedy to bolo OK??? Majú to obkukané od vás. Čo ste si navarili, tak si aj zjedzte,“ konštatuje tvrdo Jozef Belase Sedce Števčík. „Karma je zdarma pán poslanec!. Ináč to vaše pivo v zbrojnici stojí za hovno ako aj Vy!“ napísal položartom Dôchodca.

YouTube video

„Vy vo vláde ste dali ľuďom rozkazy, kedy chodiť vonku, kto môže do obchodu, aké obchody sa otvoria, deti musia nosiť rúška na tvári. Veľa ľudí prišlo o prácu, nehovorím o psychických a zdravotných problémov aké sa vyskytli. Lekári ordinovali väčšinou cez telefón, a keď ste nemali urobený test, tak sa s Vami sestrička ani nebavila. Kľudne ste mohli aj zomrieť. Vyhnali ste ľudí zdravých, chorých, deti stáť v rade na testy, Vy nie ste Vlastizradcovia – to je slabé slovo Vy ste…… Vám nejde o blaho Slovenska a o ľudí žijúcich na Slovensku, lebo by ste nás bránili a chránili – bohužiaľ robíte pravý opak. Čo človek neurobí kvôli peniazom – vtedy sa ukáže charakter človeka. Ľudia na vás robia aby ste vy vo vláde mali peniaze – a vy sa takto správate. Neskutočne ste zlí ľudia vo vláde. A vy, pán Pročko, ak by ste mali plat 600 eur, tak sa tam nehrniete – viete, že je to pravda,“ vôbec nešetrila exzabávača Ivana Lazorová.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články