9.1 C
Nitra
sobota, 18 mája, 2024

Tak čo, pán Heger, alebo pán Matovič, ešte vám stále nedošlo? Pýtajú sa ľudia po vzhliadnutí tohto VIDEA

O očkovaní experimentálnymi vakcínami sa toho síce už popísalo dosť, na verejnosť sa toho ale dostalo iba veľmi málo. Je to dôsledok toho, že nielen vládni politici, ale aj ich „odborníci“ nechcú, aby sa o tom, čo spôsobuje vakcína vedelo. Lebo ak by sa o tom vedelo, počet ľudí ochotných dať sa zoačkovať by bol ešte oveľa menší ako teraz.

Rozumný človek si položí zásadnú otázku – Prečo nechcú, aby sme vedeli všetko o tom, čo so sebou prináša očkovanie experimentálnymi vakcínami? Odpoveď na to je síce pre laika veľmi zložitá, ale ponúkajú ju skutoční odborníci, ktorých zistenia sa predsa len na verejnosť dostanú. Niektoré fakty, ktoré zistili lekári z krvi zaočkovaných aj nezaočkovaných ľudí ponúka aj profil Cesta za zdravím, ktorý zverejnil video z lekárskej konferencie v Prahe konanej 11. 12. 2021 pod názvom Kvapka pre život.

Porovnanie krvi Michala Samka pred vakcináciou a po nej

Video je ťažké opisovať a popisovať, lebo je tam viacero zložitejších vyjadrení, ktoré je lepšie počuť. Prítomným je predstavované porovnanie krvi Michala Samka pred vakcináciou vakcínou od Johnson & Johnson a po nej.

Ľudí, ktorí mali po experimenálnych vakcínach vážne zdravotné problémy po vedľajších účinkoch, alebo dokonca zomreli, je naozaj veľa. A nie je to hoax, iba sa to zatajuje. Stretnutie viedla a moderovala doktorka Monika Waksmundská, popri ktorej vystúpila aj Anna Skálová, zdravotná sestra z libereckej nemocnice. Video je rozhodne zaujímavé a stojí za to si ho pozrieť.

Špičkové vysvetlenie imunológa Jiřího Šinkoru o Covide, vakcínach a očkovaní. Prečo nám TOTO naši „odborníci“ zamlčujú? (VIDEO)

Až sa mi nechce veriť, že toto môže byť pravda. To je fakt sila…

A čo na to diskutujúci ľudia? Žasnú, zrejme tak ako všetci tí, ktorí si video pozrú. „Až sa mi nechce veriť, že toto môže byť pravda… a nechápem prečo sa o tom nikde nerozpráva…  to je fakt sila… normálne žasnem…,“ nevychádza z údivu Róbert Pajdičko. „Je to super, ale treba si to celé vypočuť,“ priznáva Tonka Brtková. „Konečne niečo čo ukazuje temnú stránku vakcinácia. Mám pocit, že hlboko presvedčený vakcinanti to nikdy nepríjmu ako dôkaz poškodzovania zdravia,“ konštatuje Matúš Kráľ.

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)

„Ak mi len jeden lekár povie, alebo navrhne, že si mám dať aplikovať ten jed do tela, tak mu ja rovno aplikujem päsťou do nosa. To asi inak nejde, len tak sa chrániť. A potom si bude každý z nich dávať pozor a rozmyslia si komu čo kto bude navrhovať, alebo odporúčať,“ rozohnila sa Deniela. „Tak čo, pán Heger, alebo pán Matovič, ešte vám stále nedošlo? No nie, lebo peniaze sú peniaze, ale potom sa neoháňajte vetou akí ste vy veriaci, a všetko robíte pre nás, pre ľudí, lebo klamete tak, ako aj, bohužiaľ, kňazi a lekári. Česť výnimkám,“ skonštatovala Zuzana Vargová.

MUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ: Prečo sa za každú cenu musí tá vakcína dostať do tela každého človeka?

„Čím ďalej sa utvrdzujem, že sa očkovať nedám. Počúvam priateľov čo sa zaočkovali a hlavne po 50 im nastala poriadna zmena v organizme. Tlak sa z ničoho nič zvýšil, kĺby prestali poslúchať aritmia srdca. Neprosím. A položme si otázku čo taký človek čo sa ani za dva roky nenakazil a pretestovaný je 50x. Protilátky neuznávajú prečo asi?“ pokladá po veľavravných slovách zaujímavú otázku Renka

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články