19.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Šokujúce VIDEO doktora Brooksa. Ak je toto pravda, potom nám pán Boh pomáhaj…

O vakcínach proti COVID-19 sa toho na Slovensku nevie takmer nič. Ľudia sa preto snažia o nich dopátrať čo naviac. Mnohí svetoví doktori a vedci sa im síce usilujú povedať o nich viac, no zväčša sú za svoje názory umlčiavaní.

Šokujúce VIDEO doktora Brooksa. Ak je toto pravda, potom nám pán Boh pomáhaj...
Doktor Sean Brooks predniesol na zasadnutí školskej rady v Ohiu slová o mRNA vakcínach, ktoré doslova desia. Zdroj: screenshor twitter

Doslova desivé video so šokujúcimi slovami doktora Seana Brooksa PhD zverejnila na svojom facebookovom profile Dana Denisa. Doktor predniesol na zasadnutí školskej rady SW Ohio slová o koronavírusovej mRNA vakcíne, ktoré znejú priam neuveriteľne. Ak sú však skutočne pravdivé, potom všetkým tým, ktorí sa dali nahovoriť a nechali si pichnúť mRNA vakcínu pán Boh pomáhaj.

Túto injekciu by nikdy nikto nemal dostať. Nikdy, za žiadnych okolností!

Doktor Sean Brooks pred prítomnými hovorí: „Mám PhD. z Oxfordu a 48 publikácii vrátane 23 kníh. Študoval som zdravotnú medicínu, anatómiu, fyziológiu približne 21 rokov. Doktor Robert Malone, ktorý vymyslel mRNA vakcínu povedal, že túto injekciu by nikdy nikto nemal dostať. Nikdy, za žiadnych okolností. On ich vymyslel a hovorí: „Nikdy to neurobte!“ Takže ma nechajte vysvetliť, čo sa stane ľuďom, ktorí si ju dali.“ Vzápätí sa doktor púšťa do vysvetľovania. „Ľudia, ktorí si ju dali zomrú v rozmedzí od 6 mesiacov do 3 až 5 rokov. A to kvôli trom dôvodom.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

1 – dramaticky ste si oslabili váš imunitný systém. Až o 35%. Prvá injekcia ho znížila o 15 a druhá až o 35%. Ak si dáte akúkoľvek booster injekciu (druhá, alebo revakcinačná injekcia – pozn. red.), zomriete. Hotovo. Dáte si v budúcnosti vakcínu proti chrípke – umriete.

2 – Zosilnenie v závislosti od protilátky je to, čo sa deje v závislosti s týmito injekciami a s každým, kto si ich dá pichnúť. Ibaže by ste si dali pichnúť placebo. Ale toto nemáte ako vedieť. Takže kvôli tejto skutočnosti, zosilnenie protilátok, oklamete celé telo, a to si bude myslieť, že bunka požiera patogén, aj keď ho požierať nebude. Skončí to tak, že to povedie k cytokínovej búrke, ktorá spôsobuje zlyhanie orgánu. To spôsobí vašu smrť! A nedá sa to zastaviť. Žiadne množstvo liekov to nezastaví.

3 – Každému, kto dostal injekciu sa tvoria krvné zrazeniny. Ak mi neveríte, je tu spôsob ako to môžete zistiť. Dajte si urobiť vyšetrenie na koncentráciu D-dimerov (laboratórny turbidimetrický latexaglutinačný test, ktorý sa používa pre diagnostiku a monitorovanie tromboembolickej choroby a hyperkoagulačných stavov – pozn. red.). Čo to dokáže je, že odhaľuje zrazeniny krvi na mikroskopickej úrovni. Práve teraz, ako s vami hovorím, z ľudí vyrezávajú krvné zrazeniny. Milióny umreli na injekciu.

https://www.nitranoviny.sk/zastavte-okamzite-ockovanie-ludi-mrna-vakcinami-proti-sars-cov-19-vyzyva-doktor-lakota/

Už viac nie ste ľuďmi! Ste niečo iné a ste náchylní na mnohé choroby

„Na vašom poslednom stretnutí ste apelovali na ľudí, aby v budúcnosti zvážili dať si injekciu a zároveň aby nosili rúška. A počul som rodičov hovoriť to isté. Takže k rodičom, ktorí teraz zvažujú, že nechajú pichnúť svoje vlastné deti: Idete ich navždy zasterilizovať! Ľudia, ktorí si dali injekciu sú sterilizovaní. 80% žien, ktoré dostali injekciu stratilo plod v prvom trimestri. Nemôžete mať deti!“ šokuje prítomných lekár a pokračuje: „Dali ste si pichnúť tiež látku podobnú HIV. Teraz už nemôžete viac kojiť, darovať krv, darovať orgány, darovať krvnú plazmu ani kostnú dreň. Ak mi neveríte, skúste darovať krv alebo krvnú plazmu a uvidíte, čo sa stane. Budete odmietnutí!“

https://www.nitranoviny.sk/chlapci-vo-veku-12-az-15-rokov-maju-po-dvoch-davkach-s-protein-kodujucej-mrna-v-priemere-61x-vyssie-riziko-myokarditidy-varuje-mesik/

„Iba ak žijete v Kalifornii. A v takom prípade dovoľujú ľuďom darovať toxickú krv s hrotovými proteínmi v nej. Tie injekcie vytvárajú hrotové proteíny. Sú priamo v samotných injekciách a sú vytvorené zlomením vašej RNA na polovicu. Už viac nie ste ľuďmi! Ste niečo iné a ste náchylní na mnohé choroby. Tu je to, čo sa stane v budúcnosti veľmi rýchlo,“ vysvetľuje prítomným doktor Brooks. „Neviem aké percento z vašich zamestnancov si dáva pichnúť tie injekcie, ale vaša škola sa zatvorí. Nezostanete otvorená. Zatvoríte, lebo ochorejú a zomrú. Stane sa to vo všetkých vašich budovách. A už sa to deje. Veľa šťastia. Ale nie je tu nič, čo by to zastavilo…,“ končí svoje vystúpenie doktor Sean Brooks, za ktoré si od prítomných vyslúžil mohutný potlesk.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články