16.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Chlapci vo veku 12 až 15 rokov majú po dvoch dávkach S-proteín kódujúcej mRNA v priemere 6,1x vyššie riziko myokarditídy, varuje Mesík

Slovensko je prvou a zároveň zatiaľ jedinou krajinou na svete, ktorá ide očkovať deti od 5 do 11 rokov experimentálnymi vakcínami proti COVID-19. Juraj Mesík ale varuje, že v ohrození sú aj chlapci vo veku od 12 do 15 rokov.

Očkovanie malých detí proti koronavírusu je podľa viacerých zahraničných vedcov a lekárov zbytočné, ba priam neprípustné. Šialenstva zaočkovať už deti od 5 rokov sa však Slovensko nevzdáva napriek odporúčaniam neočkovať.

Očkovanie detí proti COVID-19 je podľa mnohých zahraničných vedcov aj lekárov zbytočné, ba priam neprípustné. Náš minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský má však iný názor zahraničných odborníkov nepočúva a presadzuje očkovanie dokonca aj malých detí od 5 do 12 rokov. Vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík Juraj Mesík v statuse poukazuje na analýzu tímu z kalifornskej univerzity, ktorá je naozaj zarážajúca.

Hospitalizácie detí boli zbytočne vysoké

„Vyšlo v britskom Telegraphe v čase keď Hegerov človek na Ministerstve zdravotníctva pretláča podávanie mRNA deťom,“ upozorňuje v úvode statusu Mesík. „Analýza teamu z University of California ukázala, že chlapci vo veku 12 až 15 rokov majú po dvoch dávkach S-proteín kódujúcej mRNA v priemere 6,1 x vyššie riziko myokarditídy a nežiadúcich srdcových účinkov, ako je riziko, že budú hospitalizovaní na covid,“ píše Mesík a dodáva, že analyzovali sa dáta od januára do júla 2021.

https://www.nitranoviny.sk/mesik-a-pijak-pisu-hegerovi-namiesto-vyhodenych-milionov-a-mrtvych-ludi-mame-ucinne-opatrenia-a-nulove-naklady/

„V januári bolo riziko vakcinácie 4,3-krát vyššie, v júli (to už šlo o deltu, ale zabralo slnko a vitamín D) bolo riziko vakcinácie 22,8 násobné! V skupine 16 a 17 ročných chlapcov bolo riziko za sledovaných sedem mesiacov 3,5 násobné,“ konštatuje Mesík, ktorý vzápätí prízvukuje: „Treba ešte dodať, že hospitalizácie detí boli zbytočne vysoké v dôsledku toho, že mnohým nebola vďaka všemožnému tlaku úradov, zastrašovaniu lekárov a občanov sfanatizovanými masmédiami poskytnutá efektívna a včasná liečba.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články