20.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Šok: Reprezentant v kulturistike Štefan Havlík vrátil vyznamenanie a poriadne naložil prezidentke: Ty pre mňa nie si ničím!

Situácia, ktorá sa vytvorila na Slovensku po nástupe novej „nekorupčnej“ a „demokratickej“ vlády postupom času nepripomína ani jedno, ani druhé ani tretie. A do tohto „marazmu“ zapadá čoraz viac i ľudom zvolená prezidentka.

Zuzana Čaputová síce zvolená ľudom bola, no čoraz viac sa od neho odvracia. Nielenže mu nerozumie, ako to sama priznala, ale ohrdla aj jeho želaním o vypísaní referenda o predčasných voľbách, ktoré v čase pandemických obmedzení podpísalo takmer 60-tisíc Slovákov. Najnovšie sa postavila proti svojmu ľudu aj podpisom „obrannej“ dohody s USA, ktorú si väčšina neželá. Niet preto divu, že jej „poddaní“ reagujú tým, že pre nich prestáva ich prezidentkou. Tak, ako pre slovenského reprezentanta v kulturistike Štefana Havlíka, štvornásobného majstra Európy, ktorý v statuse zverejnil otvorený list, ktorý jej napísal. A veru servítku si pred ústa v ňom vôbec nedával.

Moja rodná zem, ktorá mi je nadovšetko blízka, ty však pre mňa nie si ničím

„Zuzana Čaputová. Áno dobre čítaš, ani nie milá, ani nie vážená a ani nie prezidentka. Rodičia ma učili k slušnosti a úcte. Vykám každému koho si vážim a zaslúži si to. Ty však pre mňa nie si ničím. Jediný dôvod, že strácam svoj čas a píšem list práve tebe je, že oficiálne, aj keď podvodným spôsobom, zastávaš funkciu prezidenta Slovenskej republiky,“ píše v úvode Havlík. „Moja rodná zem, ktorá mi je nadovšetko blízka, ktorú som roky reprezentoval, a ktorej hymna hrala vo svete aj vďaka mojím športovým výsledkom, sa mi pred očami mení na skládku. Na skládku, ktorá smrdí, je škaredá a skoro všetkým vadí. Však to dobre poznáš, že?“ pokračuje slovenský reprezentant, ktorému je vraj ťažko keď sa pozerá na to, ako jeho deti žijú v realite, kde sa jedinci ako ona správajú ku všetkým ostatným arogantne, pyšne a povýšenecky.

Prezidentka vraj vyslovila 10 nebezpečných hoaxov. Pani Čaputová, klamete a šírite nenávisť. Už stačilo. Slovensko vám odkazuje – vypnite sa! Odkazuje Blaha

„Kde sloboda a spravodlivosť sú už len slová minulosti. Kde sú ľudia hladní, nešťastní a boja sa. Spolu s vládou si vytvorila priestor plný strachu. Miesto toho, aby si sa naozaj starala o život obyvateľov, ktorých funkcia prezidenta má chrániť, fotíš sa jak modelka na koberci v bodreli a bojuješ za práva narušených jedincov. Tvoje citlivé vnímania si strč. Ignoruješ názory ľudí a robíš si z nich dobrý deň,“ tne do živého Štefan Havlík, ktorý sa celý svoj profesijný život venuje športovej a trénerskej činnosti, snaží sa byť ľudom vzorom a pomáha im k lepšiemu životu. „Obetoval som tomu všetko. Za 25 rokov som pomohol mnohým nájsť správnu cestu za svojim lepším ja. Raz som sa stretol s vtipnou myšlienkou „Z prasaťa dostihového koňa nikdy neurobíš, ale môžeš z neho spraviť strašne rýchlu sviňu!“ Roky som sa na tom s priateľmi zabával, ale až dnes som pochopil jej skutočný zmysel,“ priznáva silák.

Matovič je tyran a fašista! To, čo urobila Čaputová je vlastizrada! Odkážme im: „Zmiznite!“ burcoval Blaha (VIDEO)

Za deravý groš si s vládou zapredala suverenitu a z občanov spravila otrokov

Šok: Reprezentant v kulturistike Štefan Havlík vrátil vyznamenanie a poriadne naložil prezidentke: Ty pre mňa nie si ničím!
Slovenský reprezentant v kulturistike Štefan Havlík vrátil vyznamenanie, ktoré za svoju činnosť dostal od ministra obrany. Zdroj: FB / Štefan Havlík

„Rýchlosť, ktorou si podpísala zmluvu o amerických základniach sa približuje rýchlosti svetla a ja sa už nesmejem. Jediné, čo mi dáva nádej, je historická skutočnosť, že nič netrvá večne. Aj americkí vojaci raz odídu a hlavne aj ty nebudeš sedieť v prezidentskom paláci navždy. K tejto zmluve sa viac rozpisovať nechcem, generálny prokurátor to vysvetlil jasne. Za deravý groš si nám s vládou zapredala suverenitu a spravila z občanov Slovenska obyčajných otrokov,“ nedáva si Havlík opäť servítku pred ústa. A prečo teda stráca čas a toto píše? „Týmto sa vzdávam vojenského vyznamenania – Pamätná medaila ministra III. stupňa. Nie je to nič veľkolepé, iné mi nedali, ale vtedy som sa tomu veľmi tešil. Bola to formálna vďaka za moje úsilie zviditeľniť rodnú zem vo svete. Teraz to vraciam ako moje formálne vyjadrenie k reprezentácii vládnych predstaviteľov smerom ku nám občanom,“ prezrádza kulturista, vojak aj model svoj nečakaný a šokujúci krok.

Slovenský reprezentant v kulturistike píše Čaputovej: Vzdávam sa vojenského vyznamenania, ignoruješ názory ľudí

„Viem, veľa to nezmení okrem toho, že si očistím svoju dušu, no mne to nateraz stačí. Od reality plnej obmedzení som sa odpojil hneď na začiatku tejto hybridnej vojny. Nerešpektujem nezmyselné a právne nulitné vyhlášky, dýcham čerstvý vzduch, nevlastním rúško, netestujem sa ako pokusný potkan a neškrtám permanentku na samovraždu v podobe „vakcína je sloboda“! Domček z karát sa už rúca a nebude to dlho trvať,“ prízvukuje Štefan Havlík, ktorý v samom závere dodáva: „Vyhlasujem týmto môj osobný nesúhlas a odpor voči všetkému čo momentálne predstavuje vláda, vládne strany a prezident.“

YouTube video

A k svojim nekompromisným vyjadreniam Štefan Havlík pripája aj slová z piesne prešovskej skupiny Hrdza:

Slovensko moje, otčina moja, krásna si ako raj

Na tvojich holiach, nádhery trónia, v údolí šumí háj

Na tvojich poliach si spievali, otcovia naši pracovali

Slovensko moje, otčina moja, krásna si ako raj

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články