18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Poslanec Žiak vyplakáva nad tým čo robia naštvaní Slováci. Vlastizradca, žnete len to, čo ste sami zasiali! Odkazujú mu ľudia (VIDEO)

Začína im tiecť do topánok, a tak majú strach. Tí poslanci nášho parlamentu, ktorí sa zapredali a schválením „obrannej“ zmluvy s USA sa stali terčom hnevu občanov Slovenska, sa odrazu boja. Boja sa hnevu ľudí, ktorých záujmy majú v Národnej rade reprezentovať. Lenže… Nereprezentujú!

Dámy a páni draho platení za to, že na Slovensku spôsobili to, čo spôsobili, veď nech si len spomenú na to, čo poschvaľovali, majú odrazu strach. Strach z ľudí, ktorí ich do parlamentu poslali, ale ktorým sa nepáči, že ich krajinu zapredali Američanom a ohrozujú ich mier. Jedným z nich je aj Miroslav Žiak, sediaci v Národnej rade v tričku SaS, ktorý sa rozhodol nahrať video, ktorým apeluje na generálneho prokurátora nech spraví poriadok a začne čo najskôr konať. Na toho generálneho prokurátora, ktorému nedovolili vystúpiť v parlamente a vysvetliť negatíva „obrannej“ dohody pre Slovensko.

Poslanec Žiak vyplakáva nad tým čo robia naštvaní Slováci. Vlastizradca, žnete len to, čo ste sami zasiali! Odkazujú mu ľudia (VIDEO)
Poslanec Miroslav Žiak sa dočkal za svoju prácu v Národnej rade aj takejto „pocty“. Zdroj: FB / Miroslav Žiak

Čo bude ďalšie? Budú nám stavať šibenice pri domoch? Budú nám rozbíjať okná?

Žiak pri videu zverejnil aj kratučký status, kde napísal: „Boli prekročené všetky červené čiary slušnej spoločnosti… Taktiež podávame rozsiahle trestné oznámenie. Lebo ako povedal Edmund Burke: ,,Aby zvíťazilo zlo stačí, aby dobrí ľudia nerobili nič.“ Podľa Žiaka sa dostávame do nepeknej situácie a Slovensko je na križovatke a rozhoduje sa, ktorým smerom sa vydá. Vzápätí vo videu poukazuje na „známeho šíriteľa hoaxov“ Ľuboša Blahu, ktorý vo svojom statuse označil všetkých 79 poslancov, ktorí podporili podpísanie „obrannej“ dohody s USA za vlastizradcov. „Dokonca v ňom vyzýva ľudí aby im ukázali, čo si o nich myslia. A dokonca vyzval, aby ich navštívili doma, že poznajú naše adresy. Ja osobne sa nebojím, ale myslím si, že toto je ďaleko za čiarou slušného správania, a preto vyzývam generálneho prokurátora, ale aj orgány činné v trestnom konaní aby sa ex offo, teda samé od seba, zaujímali o takýto status,“ vyzýva „hrdina“ Žiak.

Ľudia vás nenávidia, opovrhujú zradcami, ktorí predali ich vlasť americkej armáde! Len nech sa boja, čo si zasiali, to budú žať!

„Kam sa dostaneme pri takomto správaní? Čo bude ďalšie? Budú nám stavať šibenice pri domoch? Budú nám rozbíjať okná?“ pýta sa liberálny poslanec, podľa ktorého je toto nemysliteľné a on sám verí, že Blaha konečne dostane to, čo mu patrí. „Prosím a vyzývam políciu, ale aj generálneho prokurátora, aby v tejto veci konečne konali,“ končí svoje video Miroslav Žiak. Hoci si za svoje uplakané video vyslúžil od mnohých Slovákov pochvalu, našli sa aj takí, ktorí s ním aleže vôbec nesúhlasili. Pri pohľade na diskusné príspevky tak tých, ktorí s Miroslavom Žiakom vôbec nesúhlasili bola absolútna väčšina. „Poslanci, máte rozhodovať v mene občanov nie proti nim. Ak 66% ľudí nesúhlasí s obrannou dohodou, tak vašou povinnosťou je ich rešpektovať,“ odkazuje mu Eva Sľúková.

Keby opoziční poslanci tak veľmi chceli, podpisu „obrannej“ dohody s USA môžu v pohode zabrániť. Keby… myslí si Harabin (VIDEO)

Ešte sa idete sťažovať? A začo? Za to že chcete vyhubiť slovenský národ? Fuj, hanba!

„S touto ,,parlamentnou kultúrou“ prišla táto vláda a teraz zberajú plody svojej práce! Deliť občanov, nadávať ľuďom do dezolátov, múdrosráčov, to je presne výsledok toho, čo sa tu deje! Treba začať od seba a určiť pravidlá slušnosti, ktoré táto vláda nedodržiava, ale od iných očakáva,“ konštatuje Edita Klinková. „Nebojíš sa? Ale natočíš video o tom ako sa sťažuješ jak decko, ktorému v škôlke robia zle… Ak by si bol taký hrdina, tak by si každého vyzval na férovku a nie tu plakal že ti robia zle… Vedeli ste všetci, že ľudia tú dohodu nechcú a predsa ste ju schválili expresne a teraz idete všetci plakať, že si vás chcú ľudia podať? …akože fakt? Každý čin má svoje následky, a prečo by to tuná nemalo platiť?“ pýta sa Mikuláš Demo Deák.

Dohoda o obrannej spolupráci s USA: Takéto sú podmienky spolupráce najmenej na desať rokov

„Na vás sa sťažuje celé Slovensko aj tak robíte všetko proti svojim občanom. Pár po papuli by vám neuškodilo, také dobré výchovné, ako od rodičov. Bože, ako vás to len vychovali. To ako sa musia hanbiť za svojich synov. Ja osobne by som sa takého špinavca zriekla. Fuj. A ešte sa idete sťažovať? A začo? Za to že chcete vyhubiť slovenský národ? Šak uvidíte. Kto sa smeje naposledy…,“ pridáva Margita Mikóczyová. „Ja vám lichotiť nebudem. Pre mňa ste vlastizradcovia. Vedeli ste čo robíte. Ak sa čo len jednému občanovi stane niečo, či už z Americkej, alebo Ruskej strany, nesmiete plnú zodpovednosť. Každé narušenie územnej zvrchovanosti štátu, je trestným činom vlastizrady,“ odkazuje poslancovi Roman Mihál.

Dohoda o obrannej spolupráci? Zrada!

Čo ste zrazu pokakaní? Keď šibenicu stavali pred Ficovým domom to bolo v poriadku?

„Všetky čiary poslušnosti boli prekročené keď ste vy odhlasovali „OKUPAČNÚ“ zmluvu s USA napriek masívnemu odporu národa! Každá akcia vyvoláva reakciu, viete to?“ píše v diskusii Janka Boržová. „Miuko, ty si taký trapko až to bolí. Najprv niečo spravíš, a potom sa už len vyhováraš a zalujes ako malé decko. V parlamente ste všetci hrdinovia, tak čo stále revete? Každý jeden znášajte následky a hnev ľudí. A keďže ste nič zlé neurobili, ako tvrdíte, tak čoho sa bojíte smradi?“ nedával si servítku pred ústa Rasťo Mahút. „Ta čo ste zrazu pokakaní? Tak keď šibenicu stavali pred Ficovým domom to bolo v poriadku. Slušné Slovensko na čele so Šeligom, ale zrazu treba zavrieť Blahu. Však ľudia nie sú nesvojprávni ako vy tvrdíte, a nadávate ľuďom že sú zrúdy a dezoláti. Mali ste vyjsť pred parlament a vysvetliť národu nie schovávať sa a fotiť,“ napísal Jolana Tokárová.

„Poslanec Žiak. No máte pravdu, všetky čiary slušnej spoločnosti boli prekročené. Ale Vami, pán poslanec Žiak. To že Vy a 79 poslanci odhlasovali súhlas k zmluve s USA je nielen hanebné, ale je to akt vlastizrady Slovenskej republiky. Voči Slovákom, ktorí nechceli aby na Slovensko prišli americkí vojaci. A vy sa čudujete, že vás väčšina občanov považuje za zradcov? A vy ešte tých, ktorí sú nahnevaní čo ste schváli, ešte navrhujete aby boli podávané trestné oznámenia? To je vrchol absolútnej arogancie. Naozaj musíte bezodkladne skončiť a ísť do nekonečného zabudnutia. Lebo vy ste svojou nenávistnou a hlúpou politikou postavili národ proti sebe a rozvrátili slovenskú spoločnosť,“ skonštatoval Vladimír Hančík smerom k bojazlivému „hrdinovi“ Žiakovi.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články