16.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Snaha zaočkovať úplne všetkých je iba zametaním stôp, tvrdí doktor Jan Hnízdil. Prečo sa to deje? (VIDEO)

Boj proti COVID-19 je stále témou č.1 prakticky po celom svete. Ja však veľmi zaujímavé pozorovať, aké odlišné náhľady naň majú nielen vedci, ale aj lekári. A to najmä z toho dôvodu, že tí, ktorí sú štedro sponzorovaní farmaceutickými firmami propagujú ich experimentálne vakcíny, kdežto tí ostatní sa na vec pozerajú úplne z iného uhla pohľadu.

Experimentálne vakcíny proti COVID-19 doslova rozdelili svet. Čo je však na nich najpozoruhodnejšie je to, že ich výrobcovia neručia za vedľajšie účinky či smrť ich prijímateľa. To si berie na svoje bedrá štát! Dnes už mnohí odborníci pochopili, že vakcíny proti COVID-19 nie sú nielen také účinné, ako nás o nich snažia presvedčiť ich výrobcovia, ale nikto nevie, aké účinky zanechajú na človeku o niekoľko rokov. Jedným z tých, ktorí sú proti očkovaniu nimi, je aj doktor Jan Hnízdil, s ktorým rozhovor sprostredkoval a na facebooku vo videu zverejnil profil Zákony Bohatství. A jeho slová sú v mnohom skutočne zarážajúce.

Toto je pandémia strachu a nie skutočná vírusová pandémia

Doktorovi Hnízdilovi podľa moderátora kládli ľudia z najrôznejších odborov a aj najrozličnejšieho veku. Jan Hnízdil je známym českým lekárom a priekopníkom českej komplexnej a psychosomatickej medicíny a tiež autor a spoluautor niekoľkých medicínskych kníh. Prečo toľko lekárov a odborníkov, podľa neho, verí v aktuálne očkovanie proti koronavírusu? „Pretože je to viera. Je to skutočne otázka viery. Už na jar 2020 som napísal, že sa obávam aby nedošlo k mocenskému zneužitiu vírusu. A opakoval som tak dlho až ma vymazali, že som vraj dezinformátor. Toto je ale pandémia strachu a nie skutočná vírusová pandémia. A svoje tu zohrávajú aj médiá, ktoré rozsievajú medzi ľudí strach o mrazákoch, krematóriách a ako sa nestíha pochovávať. To má tak zničujúci vplyv na psychiku, ale aj na imunitu ľudí, že tí umierali a umierajú iba z toho mediálneho tlaku, aj keby tu ten vírus nebol,“ konštatuje Hnízdil, podľa ktorého tu vírus je a on vôbec nespochybňuje závažnosť tohto vírusového ochorenia.

Jan Hnízdil: Covid je cielená, koordinovaná a plánovaná akcie

Médiá a rozliční „odborníci“ a propagátori vakcinácie však tvrdia, že nie je iná možnosť ako vakcína. „My sme pri tom ale úplne rezignovali o starostlivosť o vlastné zdravie. Ten, ktorý by sa o seba chcel starať je pre súčasnú vládu delikvent, ktorý porušuje jej nariadenia. Vláda nimi ale, naopak, ničí zdravie občanov,“ hovorí doktor a dodáva, že označenie človeka za nebezpečného a nákazlivého len kvôli pozitívnemu testu je historický unikát pripomínajúci mu inkvizíciu, ktorá pre zmenu hľadala „znamenie diablovo“. Okrem toho niektorí súčasní „psychopati“ úplne rozbili ľudské vzťahy. „Psychopati sa boja, že ľudia sa začnú stretávať. Že si zase podajú ruky, že nájdu cestu k sebe,“ myslí si doktor Hnízdil, podľa ktorého nemal medicínske odôvodnenie ani zákaz kultúry či športu, ale cieľom bolo ľudí rozdeliť. 

Doktor Hnízdil šokuje: PCR test bez ďalšieho klinického vyšetrenia má nulovú výpovednú hodnotu

Šíritelia strachu z radov lekárov porušujú lekársku etiku

Rozvrátené je podľa Hnízdila školstvo, kultúra, ekonomika, živnosti malých podnikateľov. A vlády majú skvelú výhovorku: „To nie my, to covid.“ Podľa skúseného doktora a „konšpirátora“ svoju negatívnu úlohu zohráva aj Česká lekárska komora, ktorá vyzýva k najtvrdšiemu lockdownu a tiež zásadnému obmedzeniu ľudských kontaktov tým, že presadzuje iba a jedine očkovanie. A to povinne od osemnástich rokov. „Oni šíria des a hrôzu, a to je vedenie lekárskej komory. Skutočný doktor nesmie pacienta desiť a vyhrážať sa mu. Pokiaľ toto začne robiť, prestáva byť doktorom a stáva sa pacientom. On potrebuje terapiu,“ konštatuje Hnízdil a dodáva, že šíritelia strachu z radov lekárov porušujú lekársku etiku. Súčasná vakcína proti COVID-19 navyše neposkytuje dlhodobú imunitu. „Tá účinnosť sa vytratí v priebehu niekoľkých mesiacov,“ prízvukuje lekár, ktorý sa zároveň pýta, kto ponesie zodpovednosť za prípadné nežiaduce účinky vakcíny. Farmaceutické firmy to nie sú. 

Doktor Hnízdil: V snahe o zachovanie zdravia je skrytá snaha oklieštiť práva človeka na plnohodnotný život

„Tí ľudia, ktorí sa nechali očkovať povedzme na stanici a objavia sa u nich nejaké nežiaduce účinky, tak to majú ísť na tú stanicu sa sťažovať? Na lampáreň?“ pýta sa ostro Hnízdil, ktorý však nie je proti očkovaniu, ale to musí aplikovať praktický lekár, ktorý zohľadní zdravotný stav, prípadné prekonanie choroby, protilátky a toto vysvetlí pacientovi. V prípade, ak by sa vyskytli nejaké negatívne vedľajšie účinky, tak pacient pôjde za ním. Toto sa ale podľa Hnízdila nedeje, a navyše lekárska komora podporuje očkovanie na rozličných nemedicínskych miestach. Hniezdil má navyše pocit, že snaha naočkovať úplne všetkých je zametaním stôp. „Vo chvíli, keď zaočkujete 100% ľudí, tak nikdy nezistíte, ako by na tom boli zdravotne tí neočkovaní,“ skonštatoval a dodal, že potom, keď budú ľudia umierať, tak sa povie: „No áno, ale keby neboli očkovaní, tak umierajú oveľa viac.“ Tým sa podľa lekára eliminuje exaktný dôkaz účinnosti a bezpečnosti tej vakcíny.

Šokujúce slová lekára: Pandémia Covidu by sa dala ukončiť zo dňa na deň!, hovorí doktor Hnízdil

Tí psychopati nevedia ako z toho von, lebo nemajú riešenie

COVID-19 však dostal aj doktor Hnízdil. Na test ale nešiel, lebo to považoval za zbytočné a sám zostal 14 dní doma. „Bolo mi veľmi zle, mal som silu akurát tak stlačiť ovládač pri televízii, púšťať si filmy. Prehĺtal som brufen, ale za 14 dní som sa zotavil a šiel som zase do práce,“ prezradil. Ako však dodal, toto jeho zodpovedné správanie mu bolo iba na škodu, pretože teraz nemá podľa štátu preukázané, že choroba prekonal. Celoplošné očkovanie považuje Hnízdil za celenú organizovanú akciu. „Myslím si, že tu o Covid nejde, hoci jeho existenciu a nebezpečenstvo nespochybňujem. Som toho ale názoru, že by sa k nemu malo pristupovať ako k akémukoľvek inému vírusu. Po dvoch rokoch, čo sa zaoberám touto problematikou som dospel k záveru, že toto je cielená organizovaná akcia. V podstate cielený civilizačný kolaps. Máme tu kopec iných kríz, vrátane ekonomickej, ekologickej či migračnej, vrátane obrovskej zadlženosti, čo je problém celej civilizácie, ale tí psychopati nevedia ako z toho von, lebo nemajú riešenie,“ vysvetľuje doktor Hnízdil.

Podľa lekára sa to deje celosvetovo, pretože sa ide akoby podľa jednej šablóny. „Oznámili to prakticky v jeden čas začali oznamovať o Covide, začali púšťať hrôzu, nasadili rovnaké testy, ktoré majú mizivú výpovednú hodnotu, celý svet začal zavádzať lockdowny, u ktorých nikto nikdy nepreukázal, že by mali nejaký medicínsky efekt a neboli zdôvodnené. A tiež celosvetový tlak na vakcináciu ako jediné možné riešenie. To nie je náhoda, ale to je stratégia a koordinovaný plán, za ktorým ja ale neviem kto stojí. Kto z toho ale ťaží? Farmaceutické firmy, médií, výrobcovia testov aj ochranných pomôcok. Covid je v podstate náhradné riešenie globálnej civilizácie, za ktorý môžete ukryť úplne všetko,“ konštatuje okrem iného v zaujímavom vo videu doktor Jan Hnízdil.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články