30.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Slováci opäť povstanú! Obrannej dohode s USA pôjdu povedať 2. februára zásadné NIE!

A je to tu zase. Slováci sa opäť chystajú do ulíc ukázať, že sa im čosi nepáči. Aj tentokrát to bude „obranná“ dohoda s Američanmi a ich pobyt na našom území, ktoré rázne odmietajú.

Iba prednedávnom Slováci protestovali pred americkou ambasádou v našom hlavnom meste proti „obrannej“ dohode Slovenska s USA a už sa pripravuje ďalší, ešte masívnejší protest. Tentokrát ho v Bratislave 2. februára od 16.00 hod pred Národnou radou organizuje hnutie Republika, ktoré verí, že tentokrát sa sily neroztrieštia a na protest príde rekordný počet ľudí. Pozýva naň v statusoch pozývajú nielen šéf hnutia Milan Uhrík, ale aj právnik Lukáš Machala.

Na Slovensku budú Američania cvičiť ukrajinských žoldnierov! TOTO tu chceme? (VIDEO)

Je čas postaviť sa za Slovensko! Cudzie vojská tu nechceme!

„Čo je pre nás viac? Vojna či mier? Tanky či sloboda?“ pýta sa v úvode statusu Milan Uhrík, podľa ktorého sa to začiatkom februára rozhodne! „V parlamente sa bude hlasovať o zriadení amerických vojenských základní na Slovensku. Príďte a pomôžte vytvoriť verejný tlak na poslancov Národnej rady, aby dohodu s USA odmietli. Teraz je čas postaviť sa za Slovensko. Teraz je čas povedať vláde a americkej armáde jasné NIE, CUDZIE VOJSKÁ TU NECHCEME!“ končí statuse europoslanec a šéf hnutia Republika Milan Uhrík.

Pridáva sa k nemu aj právnik Lukáš Machala, ktorý vyzýva poslancov parlamentu aby počúvali hlas ľudu. „Americkí vojnoví Jastrabi a ich domáci prisluhovači chcú našu vlasť uvrhnúť do vojnovej zóny! Povedzme rázne NIE americkým vojenským základniam v Kuchyni a na Sliači. Slováci je nám naozaj jedno, či budeme kolóniou a hračkou USA? Ak máme sebaúctu a národnú hrdosť, nemôžeme stáť ticho v kúte!“ burcuje Machala v statuse.

Minister Naď, prečo klamete? Slovenská obranná zmluva nie je štandardná, sudkyňa Dana Jelinková Dudzíková ponúka dôkazy!

„Príďte pred Národnú radu ukázať poslancom, koho vôľu majú počúvať! My sme ich volili, NÁM SA ZODPOVEDAJÚ. Chceme MIER, nie VOJNU! A už vôbec nie vojnu medzi Slovanmi. Nech Anglosasi a sionisti posielajú umierať za ich záujmy svoje deti, nie tie naše. Za Slovensko bez amerických základní!“ píše Lukáš Machala na záver svojho statusu.

Jediná cesta z totalitarizmu je totálny odpor, Robert F. Kennedy ml.

Obaja pritom veria, že na proteste bude taký veľký počet ľudí, aký dôležitý je boj proti „obrannej“ dohode a všetkému čo je spojené s pobytom veľkého počtu amerických vojakov na našom území.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články