30.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Jediná cesta z totalitarizmu je totálny odpor, Robert F. Kennedy ml.

Každému slobodnému občanovi a občianke Slovenska a Česka vrele odporúčam prečítať si tento krátky, stručný a jasný príhovor Roberta F. Kennedyho ml. k Rakúšanom bojujúcim za slobodu seba a Európy, odporúča MUDr. Juraj Mesík.

Autor je právnik, synovec zavraždeného prezidenta JFK a syn rovnomenného senátora a zavraždeného prezidentského kandidáta Roberta F. Kennedyho.

Ladislav Matyinko (Hovorme spolu): Návrat k totalite je zrkadlom doby, v ktorej žijeme

Príhovor sa volá „Jediná cesta z totalitarizmu je totálny odpor!„, tu je jeho slovenský preklad:

Dobrý deň všetkým!

Som Robert F. Kennedy ml. z Fondu na obranu zdravia detí a pozdravujem všetkých bratov a sestry v hnutí odporu v Rakúsku! Celý svet dnes pozerá na Rakúsko!

Organizovanosť vášho odporu a jeho intenzita nemajú páru skoro nikde na svete! Ste pre nás vzorom správania, príkladom a inšpiráciou!

Chcem aby ste si zapamätali tri veci:

Prvá: Každé právo, ktoré vám vláda zobrala v tomto štátnom prevrate, v tomto globálnom zvrhnutí ústavných demokracií a liberálnych demokracií po celom svete – žiadne z týchto práv, ktoré nám zobrali nám nikdy nevrátia bez toho, aby sme ich konfrontovali a žiadali ich!

Sme svedkami prechodu demokratických spoločností na autoritárske až totalitné systémy, MUDr. Juraj MESÍK

Druhá: Každé právo, ktoré nám v ich chtíči po centralizovanej totálnej kontrole zobrali, budú zneužívať v maximálnej možnej miere ako sa bude dať!

Tretia: Nikto v dejinách ľudstva sa nikdy nedokázal oslobodiť z totalitarizmu tým, že sa prispôsobil! Je to ilúzia, ktorej chceme všetci veriť: že sa môžeme vrátiť k normálnemu životu ak len sa podrobíme ďalšej požiadavke, ďalšiemu nariadeniu.

Je to presne naopak! Vždy keď sa prispôsobíte, vyšlete totalitnému stroju signál, z ktorého vidia ako ďaleko ešte môžu zájsť nabudúce, ako môžu ešte viac pritvrdiť svoje požiadavky! Jediná cesta z totalitarizmu je totálny odpor!

To je dôvod, prečo máme všetci povinnosť klásť odpor! Odpor a ešte viac odporu! Rakúsko nám ukázalo ako to robiť!

VITAMÍN D má silný preventívny aj LIEČEBNÝ ÚČINOK nielen pri Covide, ale i mnohých iných chorobách, tvrdí doktor Mesík

Tak, že stovky tisíc občanov vyjdú do ulíc a pripomenú svojim politikom: Nepracujete pre Billa Gatesa! Nepracujete pre Pfizer alebo Johnson & Johnson! Vy páni nepracujete ani pre Marka Zuckerberga!

A nepracujete ani pre armádu, ani pre tajné služby, ani pre iné štruktúry, ktoré sa snažia zmocniť kontroly nad našimi životmi a zvrhnúť naše ústavné a ľudské práva!

Vy ste v našich službách! A my vás žiadame, aby ste znovu začali konať ako verejní služobníci! Žiadame, aby ste namiesto zvyšovania osobnej moci a politického vplyvu totalitných štruktúr znovu začali usilovať o politiky, ktoré slúžia verejnému zdraviu a demokracii.

Veľa zdaru vám všetkým v Rakúsku! Stojíme po vašom boku a uvidíme sa na barikádach!

Zdroj: report24.news

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články