18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Nezasmiali ste sa na Silvestra? Nevadí, nikdy nie je neskoro. Toto je zábavná produkcia našich „skvelých“ politikov (VIDEO)

Silvester síce už skončil, lenže na programe, ktoré počas neho vysielali naše televízie sa, uznajte sami, pobaviť takmer vôbec nedalo. Absentoval humor, s ktorým si každý predstavoval ukončiť ťažký rok a vykročiť do toho nového. Škoda, lebo zabávačov u nás máme veru dosť.  

Dobrých humoristov máme na našej zábavnej scéne opäť dosť, lenže žiadny z nich nedostal počas Silvestrovského večera šancu dokázať to. A keby len zabávači, ale ani naši politici, z ktorých nie raz humor len tak srší, nedostali príležitosť aby svojich „milovaných“ poddaných trochu zabavili. Čo teda neurobili televízie, o to sa v zostrihu videa zverejneného na sociálnej sieti postaral profil Neverím falošným politikom. Lenže tí slabí falošní politici so v zverejnenom videu celkom dobrí falošní zabávači.  

Vy ste živým dôkazom toho, že človek môže žiť aj bez mozgu

Nezasmiali ste sa na Silvestra? Nevadí, nikdy nie je neskoro. Toto je zábavná produkcia našich „skvelých“ politikov (VIDEO)
Zdroj: FB / Neverím falošným politikom

„Keď ste sa už aj vy vyplakali z tých nešťastníkov, tak sa s nami na nich aspoň zasmejte,“ napísal profil Neverím falošným politikom v krátkom statuse.

Naši odborníci to myslia vážne, a Slovensko sa baví. Pri tých ich nezmysloch to však inak ani nejde

A veruže kto si video pozrie, ten sa celkom dobre zabaví. A „bavili“ sa aj Slováci, ktorí to v diskusii naším politikom-zabávačom poriadne vysvetlili. „Ľudia boží, ako ste toto mohli voliť? Mali ste zatmenie?“ pýta sa Juraj Valnoha. „Takúto vládu sme dostali ako za trest! Bože, čo sme komu urobili, že nás tak tresceš!“ pridáva sa Anna Havrľová. „Je to smutné, toto nám tu vládne,“ konštatuje Erika Kováčová Iliašová.

„Hanba pre celé Slovensko,“ netají svoje pocity Michaela Zajacová Staneková. „Vy ste živým dôkazom toho, že človek môže žiť aj bez mozgu,“ odkazuje naším vládnucim politikom Dáša Kollárová. „Premiér SR alkoholik, predseda parlamentu kšeftár, min. financií podvodník, špeciálny prokurátor vrah… krásna zberba ako celá koalícia!!!“ napísal riadne od srdca Štefan Volcko. „Tak to je prejav alebo príhovor štátnika. To už viac blbcov ako my nemá nikto. Jeden ako inseminátor, druhý nevie narábať s peniazmi, ale riadi štátnu kasu, ďalší poradí ako si vypiť. To snáď nie je skutočnosť, ale zlý sen,“ zhodnotila Vlasta Tomková.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články