10.4 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

Šialené: Na oslave krstín sa strhla hromadná bitka, ktorá mala veľmi tragický záver

Slováci zvyknú hovoriť, že „najskôr hojno, potom …“, lenže v jednej z dedín v okrese Rimavská Sobota platilo, že „najskôr hojno, potom – tragédia“. Tá sa stala pri oslavách, na ktorých by to nikto nečakal. Žiaľ, oslava príchodu jedného človeka spôsobila inému odchod na večnosť.

Opitý človek vie narozprávať veci, ktoré by za triezva nepovedal, ale čo je ešte horšie, dokáže spraviť veci, ktoré po tom ako vytriezvie, veľmi ľutuje. Ak svojím počínaním navyše spôsobí smrť inému človeku, tak jeho čin je už nezvratný. A to i napriek všetkej ľútosti a ospravedlňovaniu sa pozostalým. O tragickej udalosti spojenej s požívaním alkoholu na oslave píše v statuse banskobystrická krajská polícia.

Za mrežami skončili traja zadržaní

Smutný prípad sa stal v sobotu 24. júna vo večerných hodinách v jednom z rodinných domov v Jesenskom v okrese Rimavská Sobota, kde verbálna výmena názorov prerástla do hromadnej bitky. „V ten večer muselo na mieste zasahovať viacero policajných hliadok, žiaľ, táto hromadná fyzická potýčka si vyžiadala aj zásah záchranárov, ktorí z miesta odviezli ťažko zraneného 29-ročného muža,“ píše v statuse polícia.

TOTO už nie je normálne. Opitá vodička s 2,7 promile nabúrala aj s dieťaťom v aute!

Zranený mladý muž však na následky zranení v nemocnici zomrel. Vyšetrovanie prípadu si tak prevzal odbor kriminálnej polície v Rimavskej Sobote. „Polícia v tejto súvislosti zadržala trojicu mužov vo veku 20, 22, a 26 rokov. Všetkým trom bolo vznesené obvinenie za zločin zabitia v súbehu s prečinom výtržníctva spáchaných formou spolupáchateľstva,“ informuje na záver banskobystrická polícia, ktorá sa prípadom naďalej zaoberá a preto nie je možné v tejto chvíli poskytnúť bližšie informácie.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x