16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

TOTO už nie je normálne. Opitá vodička s 2,7 promile nabúrala aj s dieťaťom v aute!

Že alkoholom opojený človek nepatrí za volant je takmer každému jasné. Úmyselne píšeme slovo „takmer“, pretože na našich cestách počty opitých vodičov akoby vôbec neklesali. A čo je horšie, často sú medzi nimi aj ženy.

Poriadne „pod čapicou“ mala aj vodička v Snine, ktorá v aute dokonca viezla aj svoje štvorročné dievčatko. Ako píše v statuse prešovská krajská polícia, opitá žena skončila v policajnej cele a s obvinením na krku. Otázne je, čo traumatizujúca udalosť, ktorú prežilo jej dieťa, bude pre ňu dostatočným poučením aby už za volant opitá nesadala.

Takmer na mol opitá mladá vodička nafúkala v Nitre viac ako 2,5 promile alkoholu

Nehoda sa stala v nedeľu 25. júna po 17-tej hodine na Ul. Komenského, v Snine, kde svoje auto šoférovala 38-ročná žena. Na priamom úseku cesty s vozidlom narazila do dopravného značenia „Obytná zóna“, v dôsledku čoho sa vozidlo prevrátilo na bok. Vodička bola na mieste dopravnej nehody podrobená dychovej skúške s dych zarážajúcim výsledkom. Nafúkala takmer 2,7 promile! Čo bolo však ešte horšie, v čase nehody bolo s ňou v aute aj štvorročné dievčatko.

Našťastie, pri nehode ani vodička a ani malé dievčatko neutrpeli vážne zranenia. Na vozidle vznikla škoda cca 3-tisíc eur a na zvislom dopravnom značení škoda vo výške 500 eur. „Vodička bola obmedzená na osobnej slobode a obvinená z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky,“ dodala na záver polícia.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x