16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

MUDr. Juraj MESÍK: To, čo sa u nás deje nie je “očkovanie”, ale je to čosi ako experimentálna génová intervencia

Od 1989 do 1990 bol poslancom Federálneho zhromaždenia ČSFR. Od 1990 do 1991 predsedal Strane zelených na Slovensku a bol podpredsedom Strany zelených (ČSFR). Pracoval ako Community Foundation Senior Specialist v Svetovej banke, Washington, kde sa venoval rozvoju komunititných nadácií vo svete. Za svoju prácu získal niekoľko významných ocenení, Eisenhower Exchange Fellowship vo Philadelfii, USA, Global Secutity Fellowship na University of Cambridge vo Veľkej Británii, v roku 1998 Salzburg Seminar Fellowship v Rakúsku a v r. 2000 Synergos Senior Fellowship in Global Philanthropy v New Yorku. MUDr. Juraj MESÍK je otcom troch synov, ženatý. Manželka Oľga Pietruchová (www.olga.sk) pracuje v treťom sektore ako ženská aktivistka.

MUDr. Juraj MESÍK: To, čo sa u nás deje nie je “očkovanie”, ale je to čosi ako experimentálna génová intervencia
MUDr. Juraj Mesík

Ste kritikom očkovania proti covid. Odkiaľ pramení vaša istota, že nám očkovanie nepomôže? Pomôže vôbec niečo?

V prvom rade, ja som nikdy nepovedal, že očkovanie proti covidu nepomôže: presne naopak, keď si pozriete môj návrh pre vládu, ktorý som uverejnil v novembri 2020 (je voľne dostupný na mojej web stránke), nájdete v ňom očkovanie ako organickú súčasť zápasu s pandémiou.

Lenže to, čo sa u nás deje nie je “očkovanie”, ale masové experimentálne podávanie vírusovej mRNA kódujúcej toxický S-proteín vírusu. Čiže čosi ako experimentálna génová intervencia. Veľmi rýchlo sa ukázalo po celom svete – v USA, v Británii, v Nemecku a inde – že táto génová terapia vydávaná za “očkovanie” má veľmi veľa veľmi vážnych, často smrteľných, dôsledkov. Pritom je možné, že ešte vidíme len špičku ľadovca, pretože aké to bude mať dlhodobé dôsledky v tejto chvíli nikto, ale nikto na svete ešte nevie! Každému, kto chce pochopiť o čom hovorím odporúčam, nech si pozrie napríklad vstupy profesora Turáneka a doktora Lakotu v druhom bloku diskusného maratónu “Hovorme spolu” 28. 11. (link na odporúčané vystúpenie je tu  https://youtu.be/6Gfe1mhYe-w?t=830 ) 

Keď sa na Slovensku zjavia dôkladne otestované skutočné vakcíny – nie nástroje génovej manipulácie čo sú tu dnes – budem ich podávanie považovať prijateľné. Ale zdôrazňujem, že len dobrovoľne a len starým, obéznym a iným zraniteľným ľuďom.

Ladislav KAMENICKÝ: Vymývanie mozgov sa začalo, komentuje povinné očkovanie

Trúfnete si povedať, dokedy  budeme žiť v týchto lockdownoch, vlnách a rúškach? Má to celé zmysel? Prečo rátame každý mesiac obete, je normálne, aby sme o počtoch mŕtvych, očkovaných, nakazených, čítali každý deň v novinách a sledovali to v TV?

Všetko o čom hovoríte by sa dalo ukončiť behom 3 – 4 týždňov pár opatreniami s prakticky nulovými nákladmi. Dokázali to v Indii, v Zimbabwe, v Japonsku a v mnohých iných regiónoch sveta.

Kľúče sú dva – fortifikácia potravín vitamínom D a jeho podávanie v dostatočných dávkach a formách všetkým zraniteľným občanom Slovenska a voľná – teda bez receptu – dostupnosť ivermektínu pre liečbu a profylaxiu.

Problém je, že oba kľúče drží v rukách vláda, ktorá podľa mňa nemá žiadny záujem o ukončenie masového zomierania. Jej jediný záujem sa zdá byť opichávať masy Slovákov vírusovou mRNA , nakupovať za desiatky a stovky miliónov eur zbytočné, zato drahé a pre niekoho výnosné, testy, “vakcíny” a pofidérne nové lieky po 2000 eur za balenie. Vitamín D a IVM stoja centy – na tých sa nedá rýchlo zbohatnúť.  K tomu, aby ľudia tento rozklad ekonomiky štátu a rozvrat práva, slobody a spravodlivosti prijímali je nutné držať ich v strachu a všemožne brániť dostupnosti účinnej liečby. Presne to sa na Slovensku deje.

Viac sa dozviete v rozhovore : Sme svedkami prechodu demokratických spoločností na autoritárske až totalitné systémy, MUDr. Juraj MESÍK

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články