28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Republikán Mazurek poriadne naložil koaličníkom. Neuveríte, čo im vykričal, a pritom mal naozaj pravdu (VIDEO)

Koalícia to s covidovými obmedzeniami a nútením do vakcinácie už riadne preháňa. Ľudí núti zaočkovať sa takým nechutným nátlakom, že už toho majú dosť nielen samotní Slováci, ale aj opoziční politici, ktorí ich nie raz častujú naozaj tvrdými slovami. Tak, ako poslanec Milan Mazurek.

Pred vlaňajšími parlamentnými voľbami, ale aj po nich, sa koaliční politici dušovali, že oni budú iní, lepší. A skutočnosť? Presne to vystihuje pokrik divákov na športoviskách: „Toto ste tu ešte nemali!“ A veru áno, toto sme tu naozaj ešte nemali a zrejme už mnohým Slovákom dochádza, prečo je táto najnenávidenejšia zo všetkých v našej modernej histórii. Z ľudí spravili doslova poskokov, ktorých kŕmia klamstvami o experimentálnych vakcínach, ktoré vraj mali priniesť slobodu a zdravie. Nepriniesli však ani jedno a ani druhé. Veľmi jasne to napísal v statuse a ešte jasnejšie povedal vo svojej reči v parlamente člen hnutia Republika Milan Mazurek, podľa ktorého boli polovici národa vzaté aj posledné zvyšky ľudských práv. 

Do práce sa zrejme čoskoro bez očkovania či testu nedostanete

„Parlamentom prešla novela, ktorá upravuje mnoho zákonov, a ktorej cieľom je zničiť aj posledné zvyšky slobody. Úplne iracionálne a v rozpore s medicínskou realitou zakazuje neočkovaným ľuďom vstup do prevádzok a z podnikateľov robí otrokov systému, ktorí musia od svojich zákazníkov žiadať okrem covid pasu aj občiansky preukaz,“ konštatuje v úvode Mazurek, podľa ktorého prijatá novela zákona dáva možnosti hygienikom zatvoriť ktorúkoľvek prevádzku na 30 dní, ak tam nájdu zákazníka, ktorý bude nezaočkovaný, alebo nebude mať potvrdenie o prekonaní. „Pri opakovanom porušení tohto nariadenia môžu danej osobe aj zakázať podnikanie a vziať živnostenský list!!! Za „urážku“ zdravotníka vám po novom hrozí 1000 eur pokuta. Ak teda Krčmérymu poviete, že je klamár a zapredanec, skončíte s priestupkom,“ píše poslanec v statuse.

https://www.nitranoviny.sk/realita-zamestnanec-by-sa-mal-pri-vstupe-do-prace-preukazat-ockovanim-proti-ochoreniu-covid-19-alebo-testom/

„Ak vláda príjme uznesenie a ÚVZ vydá vyhlášku, nedostanete sa bez očkovania ani do práce! Budete sa musieť testovať každé dva dni! Totalita ako od Orwella. Desivá a šialená. Do práce sa zrejme čoskoro nedostanete bez očkovania alebo testu, ktorý budete musieť podstúpiť dvakrát týždenne. Nedovolia vám slobodne ani len pracovať,“ prízvukuje Mazurek, podľa ktorého je na tom celom najhoršie to, že ani koaličníci slovom nepovedali, ako majú tieto nezmysly pomôcť nemocniciam, ako to zlepší prácu zdravotníkov a zdravotný stav pacientov… „Nič! Vyslovene samé nezmysly, ktoré so situáciou v nemocniciach nemajú nič spoločné,“ končí status Milan Mazurek.

https://www.nitranoviny.sk/imunolog-sinkora-sokuje-epidemiu-sposobuju-ockovani-ktori-si-myslia-ze-nemozu-byt-infekcni-su-to-nevedomi-vrahovia/

Dávate si kompetencie ako kedysi Hitlerov alebo Stalinov režim

„To, čo robíte slovenskému národu už nie je možné. Ste banda fašistov a klamárov,“ rozčuľuje sa v úvode zostrihu vystúpenia pred poslancami Mazurek, ktorý koalícii pripomína čo sľubovali v lete, a čo chystajú spraviť teraz. „Prišli ste so zákonom, ktorý ešte viac strpčuje ľuďom život, ktorý ešte viac sprísňuje tento odporný apartheid. A vraj ho dávate preto, by ste mohli otvoriť ekonomiku. Kto na Slovensku vám ešte verí?“ pýta sa republikán. „Kde sú tie vaše sladké rečičky o tom, že vakcínou dosiahneme kolektívnu imunitu, že hneď po tom ako sa zaočkuje dostatočné množstvo ľudí sa už vírus nebude šíriť. Dnes, keď je zaočkovaná viac ako polovica dospelej populácie, máme rekordné čísla a sú väčšie ako keď tu žiadna vakcína nebola,“ pripomína koalícii Mazurek, a vzápätí poukazuje aj na niektoré západné krajiny, ktoré majú oveľa vyššiu zaočkovanosť ako my, no napriek tomu sa tam vírus veselo šíri ďalej a oni znovu pristupujú k drastickým opatreniam.

https://www.nitranoviny.sk/exminister-krajci-to-priznal-velmi-dobre-vieme-ze-ockovani-covid-19-roznasaju-velmi-podobne-ako-nezaockovani-video/

„Vy ste nevedeli ako a či tá vakcína bude fungovať. Vraj 95% účinnosť, ako nám tu hovorila poslankyňa Cigániková, ale ako vidíme, toto skrátka nefunguje. Nič vám tu nefunguje. Neviete zabezpečiť ľuďom normálne liečivá, ale prídete s návrhom, ktorým obmedzíte práva zdravých ľudí. Práva športovať, chodiť do reštaurácií a ľuďom, ktorí potrebujú pomoc ju neviete zabezpečiť,“ vyčíta poslanec svojím kolegom z koalície. „Dávate si kompetencie ako Hitlerov alebo Stalinov režim a obmedzujete ľudí. Dajte mi nejakú relevantnú štúdiu, nejaký dôkaz, že keď ste tu zaviedli povinné nosenie respirátorov klesli počty prípadov a zlepšila sa situácia v nemocniciach,“ vyzýva koalíciu Mazurek a spomenul aj situáciu okolo hlavného vládneho odborník Krčméryho a jeho sestry, vysokopostavenej manažérky v Pfizeri.

https://www.nitranoviny.sk/zaockovani-ludia-rozniesli-koronavirus-po-celej-ceskej-republike-hovori-cesky-lekar-lukas-pollert-video/

Ľudia sa zhodujú – slová Milana Mazureka boli síce tvrdé, zato pravdivé

Mazurek však neobišiel ani našich provládnych „odborníkov“, akým je doktor Sabaka, ktorý v lete strašil ľudí, že v októbri zomrie 10-tisíc ľudí. „Tento človek povedal v televízii, že očkovaní by nemuseli nosiť rúška, veď sú chránení a nič neprenášajú. Takíto tupci, ktorí verejne klamú a zavádzajú, ktorí trieskajú dve na tri len aby boli v telke, zavádzajú národ a spôsobili to, že vám nikto neverí. Takýto človek by mal byť diskvalifikovaný do konca svojho života,“ povedal vo svojom vystúpení rozohnený Mazurek „Prečo ľudia nemajú normálnu zdravotnú starostlivosť, prečo nemajú liečivá?“ kladie zásadné otázky republikán, ktorý poukazuje na doslova vyhodené milióny a miliardy miesto toho, aby sa pomohlo ľuďom,  chorým a nemocniciam.

https://www.nitranoviny.sk/sokujuce-tvrdenie-doktora-liptaka-ockovanie-proti-covidu-nema-na-jeho-priebeh-podstatny-vplyv/

Kritiku si v Mazurekovom vystúpení vyslúžila aj ministerka Kolíková či šéf rezortu zdravotníctva Lengvarský. „Zruinujete ľudské životy, pripravíte ich o ľudské práva, o prácu a zruinujete i celú ekonomiku. Kde ešte beriete tú odvahu hovoriť, že vám ide o zdravie ľudí? Dokedy chcete hovoriť ľuďom, že sú nezodpovední?“ kladie v zostrihu videa Mazurek ďalšie ostré otázky . Jeho slová, ktoré adresoval koaličným politikom, by si mal vypočuť asi každý Slovák a zvážiť, nakoľko v nich má člen hnutia Republika pravdu. Ľudia, ktorí sa k tomu vyjadrili v diskusii pod statusom v tom majú jasno – jeho slová boli síce tvrdé, zato pravdivé!

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články