15.9 C
Nitra
štvrtok, 6 októbra, 2022

Šokujúce tvrdenie doktora Liptáka: Očkovanie proti Covidu nemá na jeho priebeh podstatný vplyv!

Ak patríte medzi tých, ktorí sú zástancami očkovania proti COVID-19 tak informácia od kontroverzného lekára Petra Liptáka vás isto nepoteší. Jeho zistenia z prace totiž popierajú slová našich „odborníkov“.

Vláda spolu s jej naklonenými „odborníkmi“ nás neustále presviedčajú, že iba očkovanie proti COVID-19 más môže uchrániť pred touto smrteľnou chorobou. Ako však ukazujú zistenia doktora Petra Liptáka, ktoré zverejnil aj vo svojom blogu, vôbec tomu nie je tak, ba práve naopak. Najviac človeku pomôže liečba už jeho ambulantného lekára. A vyvracia aj ďalšiu nepravdu, ktorá sa zrejme úmyselne šíri medzi verejnosťou.

Šokujúce tvrdenie doktora Liptáka: Očkovanie proti Covidu nemá na jeho priebeh podstatný vplyv!

Vírus medzi ľuďmi môžu zaočkovaní šíriť rovnako ako nezaočkovaní

„Dajte sa zaočkovať. Dvakrát aj trikrát. Vraj je to jediná záchrana, hovoria takí lekári ako laureát Sabaka, profesor Krčméry či pediatrička Prokopová. Hovoria,  že toto očkovanie chráni aj pred tým, aby sme iných neinfikovali kovidom. Ale v praxi vidíme, že očkovaní, stále častejšie infikujú iných,“ píše v úvode blogu Lipták. „Práve očkovaní, ktorí sa nemusia testovať, sú často asymptomatickí, a tak práve oni nebadane rozširujú infekciu na iných,“ tvrdí kontroverzný lekár. Mnohí „odborníci“ ale tvrdia aj to, že keď budete očkovaní, nebudete mať taký zlý priebeh choroby. „Aj veľa plne očkovaných má zlý priebeh,“ oponuje Lipták a dodáva, že i očkovaní oboma dávkami končia s koronavírusom v ťažkom stave v nemocniciach. Jednoznačne na to upozorňuje situácia vo viacerých krajinách.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

Napríklad v Izraeli dennodenne 61% všetkých infikovaných, a navyše i dvakrát zaočkovaných, ale tiež väčšina hospitalizovaných s ťažkými kovidovými stavmi, boli očkovaní. Reklamou nás presviedčajú, že keď dostaneme dve dávky (tri dávky…) budeme plne imunizovaní, nebudeme šíriť vírus na svojich blízkych a budeme pred kovidom chránení,“ poukazuje Lipták na tvrdenia „odborníkov“. Podľa lekára je to ale klam. „Niektoré autority (CDC) nás varujú, a v praxi to aj sami vidíme, že vírus môžu zaočkovaní šíriť rovnako ako nezaočkovaní, môžu rovnako ochorieť, môžu rovnako ťažko ochorieť, môžu byť aj intubovaní a daní na ventilátor, a že môžu aj zomrieť,“ vysvetľuje doktor Lipták a za príklad dáva Domov sociálnych služieb (DSS) v Ubli.

https://www.nitranoviny.sk/zastavte-okamzite-ockovanie-ludi-mrna-vakcinami-proti-sars-cov-19-vyzyva-doktor-lakota/

Covid sa vyskytuje rovnako medzi zaočkovanými aj nezaočkovanými

V Ubli boli všetci klienti zaočkovaní, ale z celkového počtu 18 bolo v septembri deväť pozitívnych a dvaja zomreli. Viac podrobností o osude pacientov v DSS v Ubli však už do médií nepreniklo. „Zatiaľ iba v jednej zo siedmich DSS, kde poskytujem zdravotnú starostlivosť na území BSK, máme od konca septembra Covid. Zatiaľ je infikovaných 31 zaočkovaných, ale aj 10 nezaočkovaných. Negatívnych zostáva zatiaľ 20 zaočkovaných a 5 nezaočkovaných. Aktuálne hospitalizovaných je 10 pacientov,“ prezrádza Lipták niektoré čísla z jeho praxe v DSS-kách. „Dve pozitívne testované pacientky v nemocnici už zomreli. Jedna, zaočkovaná, skonala na obojstrannú covidovú pneumóniu a druhá, ktorá bola nezaočkovaná, na cievnu príhodu,“ dodáva lekár, podľa ktorého tieto jeho čísla vôbec nepotvrdzujú, že by očkovaní nemohli ochorenie šíriť, nemohli ochorieť, ani to, že by nemohli byť hospitalizovaní, či nemohli zomrieť na covid alebo s covidom.

https://www.nitranoviny.sk/sokujuce-video-doktora-brooksa-ak-je-toto-pravda-potom-nam-pan-boh-pomahaj/

„Vyzerá to tak, že očkovanie proti covidu v skutočnosti nemá na priebeh covidu nijaký podstatný vplyv a ochorenie sa vyskytuje rovnako rovnomerne medzi zaočkovanými aj nezaočkovanými. Zaujímavý poznatok, ktorý vyplýva z uvedeného je aj to, že iba dvaja z 10 hospitalizovaných sú hospitalizovaní primárne pre covid pneumóniu,“ konštatuje Lipták, ktorý si myslí, že priebeh Covidu závisí pravdepodobne od toho, či u pacientov bola včas nasadená účinná liečba.

https://www.nitranoviny.sk/imunita-po-prekonani-infekcie-je-silnejsia-nez-po-podani-vakciny-od-pfizer-biontech-tvrdia-vedci/

Z nezaočkovaných doktorovi Liptákovi zatiaľ na Covid nezomrel nikto

„Ja dávam každému pacientovi, či je očkovaný alebo neočkovaný, hneď od začiatku komplexnú liečbu podľa protokolu prof. Maríka založenú na podávaní Ivermektínu, vitamínu D a acylpyrínu, alebo antikoagulačnej liečby,“ priznáva doktor Lipták a dodáva: „Ivermektín podávame na predpokladanú delta variantu vo zvýšenej dávke a to 0,4 mg/kg hmotnosti a u vitamínu D sme prvýkrát použili syntetický vitamín D alfakalcidol, ktorý má rýchlejší nástup účinku než vitamín D3, a to v dávke 1 ug denne.“ Aktuálne vraj 23.októbra zomrela v DSS ďalšia jeho plne zaočkovaná pacientka s prejavmi covidového zápalu pľúc. „Zaočkovaní mi tak zomreli na covid už dvaja (91 a 93 roční) pacienti. Z nezaočkovaných mi na covid nezomrel zatiaľ nikto,“ priznáva na samý záver svojho blogu kontroverzný doktor Peter Lipták.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články