10.1 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Exminister Krajčí to priznal: Veľmi dobre vieme, že očkovaní COVID-19 roznášajú veľmi podobne ako nezaočkovaní! (VIDEO)

Koaličná rada umožnila zaočkovaným ľuďom mať v čiernych okresoch výhody, aké nezaočkovaní nemajú. Žiaľ, vôbec zrejme nebrala do úvahy, že aj táto skupina šíri COVID-19 a aj oni môžu mať vážny priebeh. Nie sú to teda žiadni nesmrteľní ľudia.

Po absolútne nezvládnutej druhej vlne koronavírusu musel svoju funkciu opustiť minister zdravotníctva Marek Krajčí. Aj jemu je však jasné, že to, čo spravili koaliční politici so zaočkovanými je cesta do pekla. Úplne jasne to povedal v diskusnej relácii na TA3, ktorej zostrih aj so statusom zverejnil na svojom profile poslanec parlamentu a člen hnutia Republika Miroslav Heredoš.

Očkovaný človek je rovnaký šíriteľ rôznych vírusov ako neočkovaný

„Veľká nevýhoda je, že mnohí zaočkovaní, ktorí by sa v niektorých prípadoch mali pretestovať – v nemocniciach, Domovoch sociálnej starostlivosti, sa netestujú. Preto, podľa mňa, máme taký obrovský vzostup infikovaných,“ hovorí v úvode zostrihu Krajčí a dodáva, že my veľmi dobre vieme, že očkovaní COVID-19 roznášajú. „A roznášajú to, žiaľ, do veľkej miery veľmi podobne ako tí, ktorí nie sú zaočkovaní,“ priznáva exminister. Heredoš hneď v úvode statusu konštatuje, že tieto slová Mareka Krajčího si bude púšťať dokola, pretože v nich (zázračne) povedaná celá pravda o očkovaní a šírení vírusov. „Očkovaný človek je rovnaký šíriteľ rôznych vírusov, ako neočkovaný – žiaden rozdiel!!!“ prízvukuje Heredoš, ktorý vo svojom statuse napísal:

https://www.nitranoviny.sk/zaockovani-ludia-rozniesli-koronavirus-po-celej-ceskej-republike-hovori-cesky-lekar-lukas-pollert-video/

1 – Ak máme vytvoriť tlak na vládu a nedovoliť testovanie 2x do týždňa u neočkovaných zamestnancov, tak to musíme najskôr donútiť vládu, aby pochopila, že má a musí testovať aj očkovaných zamestnancov – bez rozdielu!!!

2 – Potom si segregačne nastavení majitelia a zamestnávatelia rýchlo uvedomia, že všetkých svojich zamestnancov nemôžu a nebudú testovať a rýchlo od tejto otrasnej požiadavky ustúpia!!!

3 – Prosím Vás občania, všade zdieľajte, že očkovaní občania nie sú nadľudia a nemajú o nič lepšie zdravie, ako neočkovaní – ba čo viac, ľudia s prirodzenou imunitou, ktorá im nebola narušená mRNA vakcínou, na tom sú imunitne a zdravotne bezpečnejšie !!!

4 – Nesmieme dovoliť, aby vláda degradovala zdravých občanov a zamestnancov, ktorí nie sú očkovaní, a dovolila ich 2x týždenne testovať – veď to je nepredstaviteľné – to je urážka ľudskej dôstojnosti, slobody rozhodovania a je to neoprávnený zásah do ľudského tela (8x mesačne niekoho nútiť mu špárať v nose).

5 – Občania, zjednoťme sa a šírme – očkovaní nesmú byť nadľudia s možnosťou sedieť v interiéri reštaurácie, ľudia ktorí sa v práci netestujú a požívajú absolútne neprimerané výhody na základe falošného ubezpečenia o tom, že sú bezpečne zdraví.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články