7 C
Nitra
piatok, 19 apríla, 2024

Radačovský: A čo tak riešiť problémy aj tých, ktorí žijú pod hranicou chudoby?

Neodbornosť, vzájomná nenávisť, vulgárnosť, predvolebný populistický cirkus politikov v parlamente, na uliciach, tlačovkách, bombastické prejavy a statusy na sociálnych sieťach kulminujú, stúpajú.

A čo tak riešiť problémy aj tých, ktorí žijú pod hranicou chudoby. A čo invalidní dôchodcovia? 80% z nich, čo predstavuje 210 000 dôchodcov, má dôchodky pod hranicou chudoby.

Jablko, Zdravý rozum či Nevakcinovaní. Kto chce mať novú politickú stranu?

Asi 500 000 dôchodcov majú mesačný príjem 423 €. Tí, ktorí sa o to zaujímajú a vôbec majú predstavu o živote a základných životných nákladoch, vedia, že im ostane len niekoľko centov na deň. Možno 1 €, viac určite nie. A nikto nie je na uliciach, nepočuť bombastické heslá, tlačovky, ani videjka a fotečky prezentujúcich sa politikov, blogerov a osôb verejne činných na sociálnych sieťach. Dôchodky sa zvýšili o 11,8 %. Inflácia dosiahla 17% ku koncu minulého roka. Teda dôchodky sa v skutočnosti nezvýšili.

Strana Slovenský PATRIOT, pokiaľ dostane od občanov dôveru, sa určite s postavením dôchodcov, invalidných dôchodcov, bude odborne zaoberať. A môžete si myslieť, že sú to predvolebné sľuby. Je mi to jedno. Bude sa zaoberať a hotovo.

Text: Predseda strany Slovenský PATRIOT a europoslanec JUDr. Miroslav Radačovský, fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x