19.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Protest u Gröhlinga. „Delegácia“ mu chce priniesť dar. Aj od detí!

Ľudia sú stále nespokojnejší a nespokojnejší s tým, čo sa v našej republike deje. Preotesty, aj keď stále v malo zastúpení, neprestávajú. A jeden sa chystá opäť v pondelok, tentokrát pred Ministerstvom školstva.

Rodičia stále nesúhlasia s tým, aby deti na školách, a najmä tí najmenší, nosili počas vyučovania rúčka, alebo ich testovali. A už vôbec nie aby ich nútili do očkovania experimentálnymi vakcínami.

Za ministrom Branislavom Gröhlingom sa chystajú nespokojní rodičia, ktorí naň pozývajú všetkých Slovákov, ktorým nie je ľahostajné to, čo sa deje na školách. Protestovať sa má najmä proti očkovaniu detí, ale aj noseniu rúšok na školách či proti testovaniu. Nespokojní rodičia už na Úrade verejného zdravotníctva chceli diskutovať aj s Jánom Mikasom, ten sa však pred nimi zbabelo zamkol. Ako píše v statuse aktivistka Katarín Boková, teraz prišlo aj na ministra školstva Branislava Gröhlinga.

Nech sa Gröhling ide hrať na pieskovisko

Protestujúci rodičia za ním ale naprázdno prísť nechcú. „Moji milí, už zajtra o 11:00 hod. sa stretneme pred Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR aby sme dali Gröhlingovi možnosť zvrátiť jeho konanie,“ píše Boková a dodáva, že do diskusie sú prizvaní aj riaditelia a učitelia škôl.

https://www.nitranoviny.sk/sialene-a-absolutny-skandal-riaditelia-skol-maju-zatvarat-malolete-deti-bez-ruska-na-nevyhnutny-cas-do-osobitnej-miestnosti/

„Tentokrát odovzdáme ministrovi lopaty. Zapojte do akcie aj vaše deti, ktoré môžu poslať Gröhlingovi svoje lopatky na pieskovisko. Prečo? Pretože vaše deti majú viac rozumu a zručností ako tento nekompetentný sluha systému,“ vysvetľuje Katrína Boková, ktorá na záver dodáva: „Nech sa Gröhling ide hrať na pieskovisko.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články