-7.9 C
Nitra
streda, 8 februára, 2023

Nie ste zaočkovaný a máte problémy na niektorých inštitúciách? Tieto DOKUMENTY od právnika Géciho vám pomôžu

Jozef Uhlárik

Vláda kladie nezaočkovaným pod nohy jeden problém za druhý. Bežný človek z toho má síce v hlavu smútku, ale to nemusí. Právnik Marek Géci prichádza s pomocou, ktorou sú dokumenty na niektoré „strastiplné“ situácie.

h

Právnik Marek Géci sa aj svojimi prejavmi na rozličných protestoch usiluje pomôcť bežným ľuďom k tomu, aby neboli šikanovaní protizákonnými a protiústavnými opatreniami nenávidenej vlády. A práve preto vypracoval niekoľko dokumentov, o ktorých píše aj v statuse na sociálnej sieti, ktoré majú pomôcť Slovákom v bežnom živote v boji s neprávosťou.

Dokumenty by mali nezaočkovaným ľuďom pomôcť vyriešiť mnohé problémy

Marek Géci priznáva, že pri príprave tlačív, ktoré sú zverejnené na stiahnutie aj v tomto statuse (TU), vychádzal spolu s kolegyňou právničkou Hamačkovou z najčastejšie kladených otázok a problémov. „Sú Vás tisíce a nie je v našich silách každému okamžite odpísať a uvedomujem si, že radu potrebujete čo najskôr. Pripravili sme preto vysvetlenia, odporúčania a tlačivá k najčastejším otázkam a problémom a zverejnili sme dokumenty. Verím, že svoj problém budete mať zodpovedaný,“ píše v statuse Marek Géci.

Nie ste zaočkovaný a máte problémy na niektorých inštitúciách? Tieto DOKUMENTY od právnika Géciho vám pomôžu
JUDr. Marek Géci, fb

Materiály na stiahnutie uverejnené právnikom obsahujú tlačivá ako právne vysvetlenia pri nástupe detí do školy, právne popísané dobrovoľné očkovanie, či kontrola vstupu do gastro prevádzok, testovanie a obmedzovanie zamestnancov . „V nami vypracovaných materiáloch napríklad vysvetľujeme, že nátlak na rodičov a deti pri plnení nezmyselných a neúčinných príkazov, ktorými je podmieňovaná školská dochádzka našich detí, je protiprávny! Taktiež je v ňom vysvetlený rozpor v Manuály, ktorý obdržali riaditelia škôl od Ministerstva školstva,“ vysvetlil právnik Marek Géci ohľadom dokumentoch, ktoré dal k dispozícii na stiahnutie.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články