24.1 C
Nitra
sobota, 25 mája, 2024

Poslanec Ján Krošlák je už ako jeho šéf Matovič. Chcel byť za múdreho, no ukázal akurát svoju neschopnosť. A Slováci si ho za to parádne „vychutnali“

Tak toto je už fakt nenormálne. Pýtate sa, že čo? Nuž to, keď si náš pán poslanec z parlamentu vyjde do hôr tráviť voľné chvíle pred Silvestrom a tam zistí, aké že to nezmysly tí hotelieri uplatňujú. Ale že ich aj so svojimi kolegami z koalície odhlasovali to mu akosi nedochádza.

Úplné fiasko! Zrejme asi iba tak sa dajú nazvať dva statusy, ktoré na sociálnej sieti zverejnil poslanec parlamentu za OĽaNO Ján Krošlák, ktorý sa vybral dovolenkovať do našich veľhôr. To, čo tam uvidel ho ale tak prekvapilo, že úplne zabudol na to, že to, sa tam deje je aj jeho zásluha. Na jeho „nevinné“ statusy, ktoré zverejnil na svojom profile zareagovalo množstvo Slovákov, ktorí ho v diskusii posielali do… Teda to, čo mu ľudia odkázali sa mu rozhodne dobre čítať nebude. Ibaže by mal hrošiu kožu ako jeho stranícky šéf Igor Matovič.

Okamžite vráť mandát ty darmožráč, hanbil by som sa ako pes

„Tak už fakt neviem kde soudruzi z NDR udělali chybu,“ píše Krošlák v úvode statusu a oznamuje, že je v Tatrách v jednom hoteli, jednej nemenovanej známej siete. „Všetci, čo sú tu ubytovaní, sú zaočkovaní a ešte aj majú negatívny test. To si majitelia hotela zle vysvetlili opatrenia, že o 20.00 zatvárajú reštauráciu a bar pre ubytovaných? A už môžeme jesť alebo piť iba na izbe? Alebo to naozaj vyžaduje vyhláška? To fakt u nás niekto ide takto obmedzovať zaočkovaných a ešte negatívne otestovaných ľudí? Alebo len chyba na strane hotelov?“ pýta sa nechápavo, ba až skoro neveriacky, poslanec Ján Krošlák, ktorý akoby zabudol, že aj on bol pri tom keď sa tie nezmysly, na ktoré poukazuje, schvaľovali. A čo ľudia? Nuž posúďte sami z toho, čo mu niektorí odkázali.

Čoho sa za ten rok a pol chytil, to doj*babral, povedal Slávik o Matovičovi a odpálil tým bombu diskusií. TOTO ale asi nečakal (VIDEO)

„Okamžite vráť mandát Ty darmožráč keď vážne obviňuješ hotely z nevedomosti. Toto je výsledok vlády koalície ktorej si súčasťou,“ napísal mu v diskusii Peter Traper Lavo. „Najlepší job pre vyslúžilého športovca „ísť do politiky“. Nemusím nič robiť, nič vedieť, stačí stláčať hlasovacie zariadenie a raz za mesiac cinkne slušný plat. Takíto rozhodujú o našich životoch. Matovič sľúbil kráľovské platy (však z cudzieho sa ľahko rozdáva) tak OĽaNO nabralo takéto skvosty viď Kučera, Tabak, Pročko…a pod.,“ smeje sa na extenistovi Stanka Macková. „Na vašom mieste by som sa hanbil ako pes za tie výsledky sekty OĽaNO z ktorej pochádzate, a rovnako za tie vaše poslanecké činy, lepšie povedané nečiny! Tak arogantných, sebavedomých, nevzdelaných a hlúpych členov vlády ešte Slovensko nezažilo. Lepšie bude keď si zrušíte FB aby ľudia nemuseli čítať tie vaše hlúpučké statusy na úrovni žiaka základnej školy,“ odkazuje mu Peter Güttler.

„Čítajúc nielen Váš status, ale i Vaše arogantné a povýšenecké odpovede na jednotlivé dotazy diskutujúcich (mimochodom občanov tejto krajiny, ktorí Vás platia) zisťujem, že sa naozaj potvrdzuje absolútna nekompetentnosť celého vášho bývalého poslaneckého klubu, vrátane vás, lebo vlastne beztak ste ich. Nemáte šajnu, nemáte prehľad, neviete nič, realita je vám vzdialená, a idete to zakrývať výhovorkami o tom, že sa to v Národnej rade netvorí. No to nie – netvorí! Ale ako poslanci, ktorí sa k opatreniam mimochodom neustále vyjadrujete, ich máte aj ovládať. Môžete sa k ním vyjadriť i pri samotnej tvorbe – lebo vieme že áno – a nie len mudrovať a vyplakávať na Facebooku ako to máte na komplet celá vaša partaj vo zvyku – keď sa náhodou dotknú aj vás a nevyhovujú Vám. Je to alibistické a sebecké! A takto je to vo všetkom čo za poslednú dobu robíte. Žiaľ amaterizmus … ktorý nakoniec verejne vyčapujete na Facebook a priznávate ho. Podotýkam – bez ohľadu či v tom chorom a amatérskom spolku OĽANO ste, alebo nie,“ rozvášnil sa Valér Ferko.

Matovič sa v statuse znovu predviedol. Dop*delníci mu síce spievali ódy, lenže tí, ktorí ho nenávidia, ho posielali do … TOTO je ako vojna dvoch svetov

Krošlák krásne ukázal, ako sú vládni poslanci mimo reality

„Tak už aj mňa zasiahol FB výraz DOSTAL NALOŽENÉ. Nejak to budem musieť rozdýchať do Silvestra,“ priznáva v ďalšom statuse Ján Krošlák a dodáva, že aspoň všetci tí, čo nečítajú do detailov vyhlášky teraz už vedia, že tu majú ďalší nezmysel „Aj po troch Covid vlnách tu stále máme nelogické opatrenia? Kto ich vymýšľa?“ pýta sa poslanec za OĽaNO nechápavo. „Tak ako som sa Matoviča v parlamente pýtal, že kto stoji za nim pri kreovaní jeho geniálnych nápadov, pýtam sa teraz znovu. Kto vytvoril a následne schválil toto opatrenie?“ šokuje ďalej Krošlák, ktorý vzápätí dodáva: „ Prídem na hotel trikrát zaočkovaný, plus mám negatívny test. Do ôsmej si môžem robiť vonku čo chcem, môžem lyžovať, ísť na prechádzku s deťmi, môžem ísť shopovať, a keď už príde zákaz vychádzania a ja už musím byť na hoteli, tak sa nemám kde najesť ani napiť?“

Matovičovi ste to poriadne zrátali. Reakcie ľudí na jeho slová sa nedajú ani publikovať (VIDEO)

Ten kto to podľa Krošláka vymyslel, nech nám to nejako vysvetlí a obháji. „Všetci tí odborníci, ktorí nám už skoro rok rozprávajú, že vakcína je sloboda, nech si nabudúce, keď ich napadne táto veta, zahryznú do jazyka,“ končí svoj status skvelý parlamentný poslanec za OĽaNO Ján Krošlák. A čo na to Slováci? Nuž toto: „Pán poslanec z OĽaNO poslednými dvoma príspevkami krásne ukázal, ako sú vládni poslanci mimo reality, žijú vo svojej bubline a ani len netušia ako žijú ľudia, a aké dopady majú ich rozhodnutia za ktoré mnoho krát hlasujú (ani nevedia začo hlasujú veď ako sa priznal on to všetko nečíta ale ľudia sa majú podľa toho riadiť a to ani nespomínam že už sa v tom ani nikto nevyzná čo títo nadľudia poschvaľovali) … môžete sa hanbiť!!!“ odkazuje Janko Novák.

„Nuž, evidentne máme Covidbyro úplne odtrhnuté od reality a vyliezajú z nich potom takéto „kreatívne“ nápady. A, samozrejme, vláda to ešte trocha upraví a finálna podoba je potom takýto totálny nezmysel a bullshit… Ja sa nečudujem ľuďom, že idú radšej na lyže alebo čokoľvek iné za hranice, kde majú tie opatrenia aj nejakú logiku. A nie toto čo je u nás a nedá sa nazvať ničím iným iba maškaráda. Načo sú nám takýto „odborníci“ čo vymýšľajú len ako ľudí buzerovať, obmedzovať a prikazovať bez akejkoľvek zodpovednosti? Ľahko sa mudruje niekomu o lockdownoch a nezmysloch keď sa ho to priamo nedotkne, pravidelne mu „cinkne“ na účet plná suma a je v kľude… Kto rozhoduje o lockdowne mal by okamžite od dátumu zavedenia do platnosti mať pozastavený plat, prihlásiť sa do „štedrej“ statnej pomoci a čakať zopár mesiacov na tú almužnu čo je nazývané „štedrá kompenzácia“, a potom by si rozmyslel svoje mokré sny a blúznenie o lockdowne,“ napísal v diskusii úplne natvrdo Peter Pajor.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články