20.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Matovičovi ste to poriadne zrátali. Reakcie ľudí na jeho slová sa nedajú ani publikovať (VIDEO)

Slováci majú niekoľko trefných prirovnaní či prísloví, ktoré však absolútne presne pasujú na našich súčasných politikov. A na koho pasujú najviac, to je šéf OĽaNO a minister financií, respektíve minister všetkého Igor Matovič. Určite si mnohí ľudia pamätajú akým bol opozičným poslancom, aj akým bol, keď vstúpil po voľbách do novej vlády ako premiér. A všetci majú možnosť vidieť, akým je teraz.

Cirkus? Nie, slovenský parlament a vystúpenie ministra financií

„Nikto vám nemôže dať viac ako vám ja môžem sľúbiť!“ či „Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú!“, alebo aj „Časom všetko na povrch vyjde!“. A presne tohto posledného porekadla sa mal držal aj slávny Igor Matovič. Jeho plamennú reč pred poslancami parlamentu zverejnil vo videu na svojom facebookovom profile Pavol Tršo. Kto si ho vypočuje a pozorne pozrie celé ten uzná, že politik jeho rangu by mal ísť najskôr na psychotesty a až potom sa postaviť pred ľudí, chcieť ich viesť a vládnuť im.

https://www.facebook.com/pavol.trso/videos/10218289604332955

Po vzhliadnutí tohto videa bude možno každému jasné, že ľudia dali moc človeku, ktorý nielenže je extrémne pomstychtivý, ako to o ňom veľmi výstižne povedal jeho bývalý kamarát Richard Sulík, ale aj človek s extrémne krátkou pamäťou. A tak všetci tí, ktorí veríte, že Igor Matovič si zaslúži vašu úctu, pozrite si pozorne video a zamyslite sa. Za toto video si šéf OĽaNO od diskutujúcich ľudí zlízol poriadnu kritiku a slová, ktoré sa nedajú publikovať.

Poznáte firmu Sľubotechna s.r.o.? Že nie? Tak vedzte, že jej skvelým šéfom je Igor Matovič (VIDEO)

Tu je aspoň zopár z tých slušnejších reakcií. „Pekne vymyl mozog 25% národa. Ale herec a manipulátor je šikovný. Skončíme chaosom a možno aj občianskou vojnou,“ skonštatoval Dezider Štefunko. „Prečo nespomenie svoje nakradnuté milióny?“ pýta sa Ružena Čuhová. „Raz sa mi dostaneš do rúk, a potom uvidíš čo znamená sociálne cítenie,“ odkazuje mu Peter Zahradníček. „Psychopat, mafián a vrah!!!“ pridáva Miloš Molec. „Ty si nás zasekal tak, že ešte desať generácií bude splácať a stále nebudeme mať nič!“ napísal Karol Salay. „O kom hovorí? O sebe v predstihu?“ pýta sa Emília Lopuchová. „A ty teraz koľko berieš, ty hajzel. Vtedy sme aspoň mali robotu. Aspoň ako tak sme mali z čoho žiť. Ty si nás teraz obral o všetko. A nakradol si si, ako ešte nikto pred tým. Pekne si si nasral do huby,“ pustila si ústa na špacír diskutujúca Mária Šikulincová.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články