10.9 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

Pavel Kamas a jeho vážne slová o súčasnom svete. Toto VIDEO by ste si mali vypočuť. A najlepšie celé!

Svet sa za posledné roky zmenil na nepoznanie. Nie ten skutočný, reálny, ale ten psychologický. Mení sa myslenie ľudí, menia sa ich hodnoty, mení sa… Toho, čo sa mení je naozaj veľmi veľa. Na obrátkach to ale začalo naberať pandémiou COVID-19, ktorú mnohí využili nielen na neskutočné obohatenie sa, ale aj na manipuláciu ľudí. Potom prišla vojna na Ukrajine, ktorá akoby, teda aspoň zatiaľ, tomu nasadila korunu. Svet, teda najmä Európa, sú úplne rozbití ekonomicky, bohatí sú ešte bohatší a do chudoby sa prepadajú stále viac tí, ktorí o nej pred časom iba počuli.

Kto si myslí, že všetko sa to udialo akosi zlou zhodou náhod, tak ten sa strašne mýli. Jedno ani druhé neboli náhody. Nechceme tu šíriť žiadne konšpirácie, pretože ľudia určení na ich odhaľovanie by sa toho okamžite chytili, ale indícií a dôkazov, že všetko so všetkým súvisí sa vynára čím ďalej tým viac. Tí, ktorí nemajú potrebné informácie si ich spojiť nedokážu, sú však ľudia, ktorí si tie informácie zohnať vedia a aj pospájať tak, že im to dáva jeden logický a súvislý celok.

Veľmi zaujímavé slová o situácii okolo nás vyslovil aj Petr Staněk

Jedným z nich je aj Pavel Kamas, český publicista, komentátor a šéfredaktor časopisu Radix. Jeho slová vo videu, ktoré je síce pre niekoho trochu dlhšie (trvá 20 minút), sú rozhodne zaujímavé, len tak ľahko sa od nich neodtrhnete a pozorný poslucháč sa z nich dozvie skutočne veľa zaujímavého od Covidu, cez vojnu na Ukrajine, Rusku, až po opise akíže politici sú to vlastne na čele Ruska či Ukrajiny, a ako ovplyvňujú chod dejín istí ľudia z Izraela alebo USA.

Slová Pavla Kamasa je rozhodne dobré si vypočuť a potom sa zamyslieť, či to, čo sa okolo nás v súčasnosti deje je akýmsi plánom mocných, ktorí chcú byť ešte mocnejší a ten „plebs“ dole, rozumej pospolitý ľud naprieč celou našou planétou, sú pre nich len figúrky, ktoré im slúžia na zrealizovanie ich zvrátených plánov a cieľov. A znovu sa vrátime na začiatok: Nič sa nedeje náhodou, je to scenár, ktorý bol zrejme veľmi dobre pripravený a jeho autorom zatiaľ vychádza nad očakávanie dobre. Ako sa táto komédio-dráma popretkávaná hororovými scénami skončí?

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články