15.4 C
Nitra
streda, 10 apríla, 2024

Doktor Čičala radí, ako premôcť súčasné ochorenia dýchacích ciest

Slovenské deti, ale aj mnohých dospelých, v súčasnosti doslova prepadli rozličné respiračné choroby, pre ktoré musia zostať doma, takže nechodia do práce, na vyučovania ani na športové aktivity. Niektorí riaditelia, kde sú počty chorých detí vysoké, sa rozhodli riešiť to zatváraním škôl či škôlok. Ako tomu predísť radí lekár Radoslav Čičala.

Mnohí lekári, ktorí upozorňovali, že očkovanie experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 deťom takmer vôbec nepomôže, ale skôr to ohrozí ich prirodzenú imunitu, boli označovaní za antivaxerov, ba dobre že nie kacírov. Rovnako ako tí, ktorí radili nenosiť rúška a pestovať si tak proti chorobám prirodzenú imunitu. Jedným z nich bol aj doktor Radoslav Čičala, ktorý teraz v statuse radí, ako ochrániť deti pred dýchacími problémami, ktoré ich spoločne s vysokými teplotami poslali do postele.

Viacerým v okolí zaberá…

Rodičia dnes skutočne zápasia s tým, že ich deti majú respiračné choroby, kašlú, majú vysoké teploty, cítia sa malátne a majú aj rozličné iné „boľačky“, pre ktoré musia byť doma v posteli a liečiť sa. Áno, chrípky a podobné choroby boli aj pred Covidom, takže riaditelia museli zatvárať školy a škôlky a deti zostávali doma, takže sa vlastne nič vážne nedeje.

Rozhovor s lekárom Radoslavom Čičalom je v mnohom veľmi poučný

Našťastie, pretože kto si spomenie ešte na koronavírusové šialenstvo spred roka spojené s „dobrovoľným“ očkovaním všetkých a všetkého, ten uzná, že to vtedy bolo úplne zbytočné. A nielenže zbytočné, ale nerozumné, lebo deti, ale aj dospelí, ktoré podstúpili očkovanie experimentálnymi vakcínami proti COVID-19, podľa mnohých lekárov, stratili či strácajú prirodzenú imunitu.

Nad „záhadou“ vysokého nákupu vakcín sa Čičala zamýšľal aj začiatkom roka

Nech už je to akokoľvek, so súčasným stavom je potrebné sa vysporiadať a usilovať sa o to, aby čo najmenej detí a dospelých muselo zostať doma s nejakou respiračnou chorobou, a navyše s vysokými teplotami. V kratučkom statuse sa na to zameral aj doktor Radoslav Čičala, ktorý radí ako na to, a ako zabojovať spolu s deťmi proti súčasnému zdravotnému nešváru.

Doktor Čičala radí, ako premôcť súčasné ochorenia dýchacích ciest
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

„Mnoho ľudí, vrátane detí je vyradených v posteli. Ochorenie dýchacích ciest s priebehom, kedy sú aj teploty okolo 39 °C, silná únava, bolesti svalov, chrbtice… veľmi dobre viacerým v okolí zaberá Azithromycin 500mg 1 tbl. a 24h,“ napísal lekár, ku ktorému sa s radami, čo by malo pomôcť, pripojilo aj veľa diskutujúcich Slovákov.

Mimochodom, zaujímavý článok o chrípke či nechrípke vyšiel na novinky.cz.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články