19.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Matovičove slová pobúrili Slovákov. To, čo mu odkazujú sa nedá ani publikovať (VIDEO)

Keď sa chce, dôvod sa vždy nájde. Toto príslovie zrejme všetci dobre poznáte a platí to aj v prípade nosenia rúšok malými deťmi na školách. Keď potrebujeme na niekoho zvaliť to, že stúpa počet nakazených, hneď sú naporúdzi neočkovaní a malí školáci.

Obrovské množstvo síl a argumentov stálo rodičov presvedčiť kompetentných, že nosenie rúšok počas vyučovania u malých detí je absolútny nezmysel. Teraz to už ale neplatí. Oni sú vraj, spolu s nezaočkovanými, hlavnou príčinou toho, že sa na Slovensku mimoriadne darí šíreniu delta variantu koronavírusu. Miroslav Heredoš z hnutia Republika vo videu nielen prezentuje nepochopiteľné slová šéfa OĽaNO Igor Matoviča, ale ľudia sa v diskusii na expremiéra vrhli ako vlci na chutnú korisť.

Mrzí ma, že sa nezavreli školy, a že sa v nich zrušili rúška

Igor Matovič povedal: „Vírus sa šíri zo škôl, lebo dali deťom rúška dole.“ Prirodzene, tieto jeho slová nezostali u republikána, ktorý bojoval za nenosenie rúšok v školách u malých detí, bez odozvy. „Toto môže povedať len zločinec. Odporná, falošná hra na rúška, ktorú už poznáme, smeruje k tomu, aby sa z našich detí robili vinníci, že oni môžu za to, že sa tu niečo šíri. Je to už priehľadné, rodičia!“ konštatuje v statuse Heredoš a dodáva: „Presne ako som povedal v nedeľu – po omikrone títo ľudia okamžite zaútočia na deti a školy, aby ich mohli zavrieť. Teraz poslúžil ako argument aj zložené rúško.

Deti bez rúšok? Je to vďaka nebojácnosti a podpore rodičov

Aký to má podľa Heredoša cieľ? „Pripravovať cez démonizáciu škôl a omikron mysle a hlavy rodičov na to, že jediná cesta bude deti očkovať. Očkovať. Očkovať. A pripraviť zákon o povinnom očkovaní detí. Prosím rodičia – majme oči otvorené a sledujme túto otrasnú hru. Toto im nesmie prejsť!!!“ vyzýva Miroslav Heredoš na konci svojho statusu. „Mrzí ma, že sa nezavreli (školy), mrzí ma to, že sa pred dvomi mesiacmi zrušili rúška a v podstate takto sa zapálilo celé Slovensko, že sa zrušili rúška v triedach. A teraz všetci znášame dôsledky tohto nezodpovedného rozhodnutia,“ uviedol v zostrihu videa Igor Matovič. Prirodzene, k republikánovi Heredošovi sa pridali v diskusii aj ľudia, ktorí slová Igora Matoviča, ktorého počastovali hŕbou vulgarizmov, jednoznačne odmietajú.

Exminister Krajčí to povedal na plné ústa: „Očkovaní, a my to veľmi dobre vieme, vírus roznášajú!“ (VIDEO)

Neočkovaní v podstate sedia doma, tak sú na rade deti…

„Ľudia, spojme sa proti týmto hlupákom, ináč ich už ani nazvať neviem, pomaly dva roky nosíme rúška a stále nič, furt len zle a nedobre. Asi niekde soudruzi z NDR udělali chybu. Imunita ľudí sa týmto prehnaným chránením znižuje, očkovanie počas vĺn spôsobuje mutácie, ale odborníci sú svetoví a špičkoví,“ píše Martin Kovalčin. „Na niekoho sa zas vyhovorili… neočkovaní v podstate sedia doma, tak sú na rade deti… ale veď sa testujú, tak ako to je? Kto to teda roznáša????“ pýta sa Anna Rusnáková Kováčiková. „Ako nastúpila jeseň a chladnejšie počasie, začal sa tento idiot častejšie ukazovať v TV, náhoda?“ kladie ďalšiu zaujímavú otázku Michal Prešinský. „Ty šašo, keď tu bol pápež tak to bolo v poriadku, tam ste ľudí naháňali ako ovce na pašu a teraz za to môžu deti, ktoré nenosia rúška ??!!!!!!!“ hnevá sa Jana Šibová Staršia.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články