18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Nezávislý Hattas je prezliekač kabátov! Aj toto si myslia o súčasnom primátorovi Nitry ľudia, ktorí ho na jeho poste už vidieť nechcú

A je to tu. Blížia sa voľby a v nich si budú Slováci po prvý raz vyberať svojich zástupcov do miestnych i krajských samospráv v jeden deň. S ich termínom sa ale vyťahujú na kandidátov do niektorej z funkcií rozličné „informácie“.

Hattas a hazardné hry: Vyšetrovateľ začal stíhanie za marenie úlohy verejným činiteľom

Aj medzi súčasnými politikmi je veľa prezliekačov kabátov, ktorí si oblečú nový kabát nie podľa módy, ale politickej situácie. Jedným z nich je aj nitriansky primátor Marek Hattas. Ten do politiky vstupoval ako „nezávislý“, no prakticky o pár týždňov už nezávislý nebol, pretože vstúpil do strany Za ľudí exprezidenta Andreja Kisku. V nej sa mu ale po vnútrostraníckych treniciach prestalo páčiť, a tak prezliekol kabát opäť a odel sa do SaS-kárskeho. Čo-to o Hattasovi napísal v statuse Štefan Polačik zo Slovenského Hnutia Obrody.

Žiadne rady primátora Hattasa nepotrebujeme, hovorí Kéry z NSK

Nedopustíme, aby naše mesto opäť spravoval tento nekompetentný podvodník!

Nezávislý Hattas je prezliekač kabátov! Aj toto si myslia o súčasnom primátorovi Nitry ľudia, ktorí ho na jeho poste už vidieť nechcú
Aj takto vnímajú súčasného primátora Mareka Hattasa niektorí Nitrania. Zdroj: FB / Berieme si Nitru späť od bradatého liberála

S novými kabátmi primátora a poslanca Národnej rady Mareka Hattasa ale nie je ani zďaleka koniec. Teraz sa rozhodol, že do komunálnych volieb, v ktorých chce opäť kandidovať za nitrianskeho primátora, pôjde ako zástupca novej krajskej strany, a to Tím Kraj Nitra – Združenie kandidátov Nitrianskeho kraja.

Nezávislý Hattas je prezliekač kabátov! Aj toto si myslia o súčasnom primátorovi Nitry ľudia, ktorí ho na jeho poste už vidieť nechcú

Pred voľbami Hattas kritizoval mesto, že neinformuje ľudí, dnes robí to isté?

„Dámy a páni, tento krčmový povaľač, vraj nezávislý kandidát, ktorý sa rýchlo pridal do strany daňového podvodníka Kisku ohlásil, že bude opäť kandidovať na primátora nášho mesta. Pevné verím, že väčšina ľudí, ktorí sa nechali oklamať jeho táraninami sa už poučila a nedopustíme spolu, aby naše mesto opäť spravoval tento nekompetentný podvodník!“ nedával si Štefan Polačik v statuse servítku pred ústa.

Lenže, rovnako ako Polačik, si nedávali servítku pred ústa ani diskutujúci ľudia. „Veď to je feťák narkoman,“ zaťala do živého Marcela Kaliská. „Hattas je zlo,“ pridal sa Áron Winkler. „A určite vyhral preto, že získal naozaj najviac hlasov???“ pýta sa Ana Zuz. „Ja som ho nevolila a nikdy nebudem, obyčajné ništ po Nitriansky. Dúfam, že nebudú voľby falšovať. Treba si na to dať bacha!“ varuje Evi Čka.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články