0.1 C
Nitra
utorok, 7 februára, 2023

Monopol – dokument o tom, ako funguje svet (video)

Ako vlastne funguje súčasný svet? David Formánek z portálu otevrisvoumysl.cz zverejnil zaujímavé video, v ktorom Tim Gielen hovorí o najväčšej ekonomická kríza akú sme kedy zažili. Ak si myslíte, že sa vás kríza nedotkne, možno sa hlboko mýlite.

Tim Gielen: Drahý človeče, teraz už máš asi pocit, že niečo so súčasnou situáciou nie je správne. Ale tiež si myslím, že množstvo nepodložených konšpiračných teórií mohlo spôsobiť, že si sa dištancoval ako od šírenia strachu z médií, tak od tých, ktorí šíria konšpiračné teórie. Aj tak dúfam, že ma na chvíľu vypočujete, pretože počas toho ako budete sledovať toto video, stovky miliónov ľudí po celom svete upadajú do chudoby v dôsledku opatrení, ktoré tu sú už tak dlho. „Ospravedlňujeme sa, kvôli covidu-19 máme zatvorené”.

Monopol – dokument o tom, ako funguje svet (video)

A aj keď najväčšia ekonomická kríza, ktorú kedy zažijeme, nemusí mať ešte na vás osobne vplyv, je iba otázkou času, kým domino efekt zasiahne aj vás a vašich blízkych. Toto nie je vyvolávanie paniky, ale krutá realita, ktorej čelíme. Tiež si myslím, že môžeme obmedziť škody a dokonca mať z nich prínos, pokiaľ budeme náležite a objektívne informovaní o našej súčasnej situácii.

Boj o odškodné: Po podaní prvej dávky vakcíny od Pfizeru oslepol iba 13-ročný chlapec (VIDEO)

Preto by som vám rád ukázal niekoľko ľahko overiteľných faktov, ktoré sú podľa mňa zásadné. Menej ako hŕstka mega korporácií dominuje v každom aspekte našich životov. To môže znieť ako nadsádzka, ale od raňajok, ktoré máme ráno na stole, po matrac, na ktorom v noci zaspávame, a všetko, čo robíme, nosíme alebo konzumujeme, je z veľkej časti závislé od týchto korporácií.

Toto sú investičné spoločnosti obrovských rozmerov, ktoré riadia hlavné toky peňazí na Zemi. Sú to hlavní predstavitelia hry, ktorých sme teraz svedkami. Aby som vás neoberal o mnoho času, zhrnul som najdôležitejšie informácie do najstručnejšieho formátu. Ako to funguje?

Prebuďte sa

Vždy existovali sily, ktoré sa usilovali o zlomenie moci elít, ale až donedávna boli naše komunikačné prostriedky nedostatočné, aby sa dala do pohybu hromadná sieť. Elity nás vždy udržovali v nevedomosti o objavoch géniov ako Tesla, ktorý bol nesmierne pokročilý v oblasti čistej, voľnej energie. Alebo Dr. Rife, ktorý používal rádiové vlny na vyliečenie aspoň 16 pacientov s rakovinou v konečnom štádiu predtým, než ako Tesla podozrivo zomrel. Alebo Henry Ford, ktorý už v roku 1941 vyrobil auto z bioplastu, ktorý sa preukázal, že je silnejší ako oceľ. Elity pred nami skryli nespočetné množstvo takýchto technológií, pretože predstavujú hrozbu pre ich monopoly v každom priemyselnom odvetví. Toto boli technológie, ktoré by nám dali slobody a ohrozili by veľa elít, ktorá je založená na našom strachu a závislosti na ich produktoch. Toto nie sú konšpiračné teórie, ale fakty.

Možno sa po zhliadnutí tohto videa cítite vystrašení, zmätení alebo osamotení. Je to súčasťou procesu, ktorému sa hovorí prebudenie. Nie ste sami. Milióny z nás vás vítajú s otvorenou náručou. Všetci môžeme pomôcť zmeniť náš svet tým, že budeme pravdu zdieľať s ostatnými. Prosím, pošlite toto video svojim priateľom a rodine, ale čo je dôležitejšie: pošlite ho svojmu rodinnému lekárovi, svojej nemocnici, škole, kňazovi, starostovi… a ostatným, ktorí vo vašej komunite držia zodpovednú funkciu. Pokiaľ všetci budeme zdieľať toto video, môžeme ľudstvo prebudiť. Spoločne môžeme zastaviť korupciu a vytvoriť lepší svet. Dokument vytvoril Tim Gielen.

So špeciálnym poďakovaním Davidovi Sorensenovi za jeho pomoc. Toto video umožnili tí, ktorí ma podporili. Ďakujem! Viac informácií o autorovi: www.timgielen.com Telegram kanál: t.me/timgielen Navštívte StopWorldControl.com a zistite, ako môžeme vytvoriť lepší svet.

Preklad: David Formánek, portál otevrisvoumysl.cz

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články