23.1 C
Nitra
utorok, 21 mája, 2024

Nevedia sa dohodnúť ani na klamstvách! Slováci, ktorí politikov pozorne počúvajú, už začínajú chápať (VIDEO)

Súčasní slovenskí vládni politici to dotiahli tak ďaleko, že sa stali v rekordne krátkom čase najneobľúbenejšími v celej histórii novodobého Slovenska. Veď, ktorá vláda po roku 1989 mala neobľúbenosť viac ako 80%? Pri tomto čísle by sa mohol červenať aj Vladimír Mečiar.

Slováci s mozgom a priemerným IQ si určite veľmi dobre spomínajú na sladké a ľúbivé reči lídrov súčasnej vládnej štvorky. Prirodzene, pritakávali im aj všetci ich „doprdelníci“, ktorí sa s nimi zviezli do parlamentu a na veľmi dobre platené posty v štátnej správe. Od volieb však prešli takmer dva roky, a ajhľa, všetko je odrazu ináč. Zo sľubovaného parádneho a demokratického života je nočná mora, ktorá bude s najväčšou pravdepodobnosťou trvať až do ďalších volieb. Teda ďalšie dva roky. Dnes už je mnohým nad slnko jasnejšie, že súčasní vládni politici sa rozhodli ísť cestou klamstiev a obmedzovania osobnej slobody.

Sudcovia sa opäť búria. Verejne vyzývajú predsedu Súdnej rady Jána Mazáka na odstúpenie! A dôvodov udávajú viac ako dosť

Zbaľte sa a utekajte čo najďalej… Pohár začína pretekať

Našťastie, na Slovensku sú ľudia, ktorí dokážu počúvať a dávať si veci do súvisu tak, aby sa z tých lží, ktorými sme kŕmení „vysomárili“, a aby vyšlo najavo to, čo nám terajší vládni mocipáni vlastne chceli povedať. Teda – nepovedať. A to je pravda. Na sociálnej sieti zverejnil profil Neverím falošným politikom video, ktoré zásluhou zostrihov ukazuje, ako nás súčasní vládni politici klamú. „Táto partička fakt nedopadne dobre… Klamú ráno, klamú na obed, klamú večer!!!“ napísal profil Neverím falošným politikom v krátkom statuse. Prirodzene, Slováci v diskusii nezostali bokom. „Zbaľte sa a utekajte čo najďalej… Pohár začína pretekať,“ odkazuje Renáta Blažičková Morávková.

„Samé klamstvo. Klamú až sa im práši z huby. Nevedia sa dohodnúť ani na klamstvách,“ skonštatoval Boris Hupka. „Vládni dutohlávci a ich nezmazateľné výroky,“ smeje sa Milan Dokoupil.

Naši odborníci to myslia vážne, a Slovensko sa baví. Pri tých ich nezmysloch to však inak ani nejde

„Komédia, katastrofa, smutné, smiešne, len nie normálne,“ pridáva Vlasta Tomková. „Vy zgerba pre vás sú milióny „hore dole“ ako nič. Vy prašivá sekta sk….ná klamárska. Keď už klamete „chudobu“, tak sa aspoň dohodnite čo vypustíte z tých papúľ nenažraných koaličných. Vy zgerba, matematika vám zjavne nefunguje, vy sekta pandemická klamárska!!!“ rozohnil sa Milan Rotter. „Pani prezidentka, treba sa odsťahovať tam, kde budete všetkému a všetkým rozumieť. Ja nerozumiem, prečo ste zmarila referendum. Takže vy nám nerozumiete, my vám nerozumieme, navzájom si nerozumieme. Ak si v manželstve nerozumejú, tak sa manželia rozvedú. A čo tak aby sme sa my, ľud, s vami rozviedol??? Veď si nerozumieme. Vaše slová, Pouvažujte nad rozvodom…,“ odkazuje hlave štátu Vlado Ripeľ.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články